Решено

Як дізнатись номер особового рахунку послуги "Домашній Інтернет"?

• 1 Июнь 2018
  • 33 ответы
  • 20222 просмотры

Переїхав на нову квартиру, тут був роутер. Прийшов новий місяць, а особового рахунку немає. Підкажіть як дізнатися особовий рахунок без номера телефону до якого підключений роутер.
icon

Лучший ответ Valentyna 3 Июнь 2018, 16:26

@kostya_tankist, раді вітати вас у нашій спільноті! Рекомендую звернутися до оператора (Зателефонувати оператору можна за номером 460 (з номерів Київстар) або 0800300460 (з інших мобільних та міських номерів України). Також можна звернутися до оператора Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support, там вказати ПІБ власника рахунку та адресу підключення, вам підкажуть особовий рахунок.
Просмотр оригинала

33 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@kostya_tankist, раді вітати вас у нашій спільноті! Рекомендую звернутися до оператора (Зателефонувати оператору можна за номером 460 (з номерів Київстар) або 0800300460 (з інших мобільних та міських номерів України). Також можна звернутися до оператора Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support, там вказати ПІБ власника рахунку та адресу підключення, вам підкажуть особовий рахунок.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Переїхав на нову квартиру, тут був роутер. Прийшов новий місяць, а особового рахунку немає. Підкажіть як дізнатися особовий рахунок без номера телефону до якого підключений роутер.
Роутер подключается по кабелю, с чего взяли что в доме киевстар проведен. Там может и Воля-кабель либо VEGA телеком

Рекомендуется подписывать договор на предоставления услуг от собственного лица!

@Valentyna глупости не вещайте, в операторском центре нет таких полномочий для разглашения номера счета стороннего абонента.

Новому абоненту, выгоднее заключит новый договор на собственный счет. В таком случае, куда бы не переезжал, сможет самостоятельно в рамках поддержки дома подключаться к услуге домашний интернет от Киевстар.🙂
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@kostya_tankist, впевнені, що підключено "Домашній Інтернет" від "Київстар"? Підключали кабель напряму до ПК? Сторінка активації "Київстар" є?
Переїхали на нову квартиру. Тут є кабель, проте незнаємо ні попередніх власників ні особового рахунку. Як дізнатись особовий рахунок, щоб ми змогли його поповнити та користуватись інтернетом?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
@Lesithka777 В этой теме Як дізнатись номер особового рахунку послуги "Домашній Інтернет"? уже обсуждается вопрос.

Впрочем, если в этом в дискуссии не уверены тогда @Xomyak спрашивала чтобы определить лучший ответ.

во всяком случае, абоненты обычно разрывают договор, и этот кабель просто обычный шнурок, не обслуживающий на порту
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Lesithka777, раді вітати вас в нашій спільноті!
🤔якщо не знаєте ПІБ власника підключення, на жаль, підказати номер особового рахунку оператори не зможуть.
Підключали кабель напряму до ПК? Сторінка активації "Київстар" є?
Якщо є, то можна виконати процедуру "Простого підключення", тобто активувати новий тарифний план за старою адресою підключення (тобто реєстрація буде вже на ваші особові дані).
Якщо немає, то потрібно вже залишати повноцінну заявку на підключення.
Перевірте, будь ласка, сторінку активації, та зверніться для оформлення заявки на "Просте підключення", або підключення до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support
где узнать лицевой счет услуги "домашний киевстар"?
подскажите как можно дозвонится оператору и решить вопрос, или у меня такой вопрос~ без моего ведома повышают тариф..который мне абсолютно не нужен, у меня просто нет интернета в моем телефоне сейчас, и просто так я платить за то, чем я вовсе не пользуюсь я не собираюсь, итак уже несколько месяцев оплачиваю интернет-которого у меня нет. Скажите как решить этот вопрос!? Спасибо!
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
Как это "без моего ведома", если вы сейчас об этом пишете? Значит всё таки уведомили вас!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Alexsander, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
В этой теме найдете ответ на ваш вопрос😉
здравствуйте подскажите снял квартиру, здесь интернет киевстар ,но я незнаю номер счета ни номер телефона жильцов чтоб пополнить счет как сменить пользователя на новый
проще всего подойти в ближайший ЦО и перезаключить новый договор на себя

если на этом счету (который вы не знаете) закончатся деньги -- система сама предложит пополнить текущий договор и перебросит вас на страницу с номером договора и предложением занести денег

попробуйте подключиться к интернету по имеющемуся кабелю
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Wolter, это можно сделать в личном кабинете. Поскольку номер контактный не ваш указан, рекомендую обратиться к оператору по номеру 460 (с номера Киевстар бесплатно), уточнив перед этим ФИО владельца и адрес подключения договора. Также можно обратиться к оператору Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support, у которого можно узнать также номер договора, написав ФИО владельца и адрес подключения договора Домашнего Интернета.
Як дізнатися що ваш інтернет підключений ? І як його можна оплатить?
при попытке выйти в интернет вам будет в браузере показана страница-заглушка, на которой будет вся информация -- номер договора и сумма к оплате
Уровень пользователя 3
Отправить значок +1
@Olena22, перевірити можливо підключивши кабель інтернету, який є у Вас в квартирі, до ПК і відкривши браузер. Для підключення саме Домашнього інтернету Київстар може бути 3 варіанти відображення інфорації:
  • сторінка активації Київстар
  • фінансове блокування Київстар
  • сторінка Київстар не відображаються, при цьому, інтернет працює, це значить, що інтернет проплачений і тоді дізнатись постачальника послуги можливо через сайт https://2ip.ua
Якщо перевірка покаже, що підключення у Вас від Київстар і ПІБ попереднього власника Ви не знаєте, рекомендую звернутись до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support і залишити заявку на просте підключення, яке займає приблизно 15 хвилин. Після чого в смс на мобільний Ви отримаєте особистий рахунок, який потрібно буде поповнити. Поповнивши, зможете користуватись обраним тарифом:)
Как узнать свой лицевой счет Домашний интернет?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Как узнать свой лицевой счет Домашний интернет?
Попробуйте так: наберите *460# с номера Киевстар который привязан к домашнему интернету, иначе пишите оператору в чат на странице https://kyivstar.ua/uk/support Онлайн консультант!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Marinkajik, там нужно будет указать ФИО владельца и адрес подключения.
Скажіть будь- ласка ,я загубив особовий рахунок ,а номер мобільного на який він зареєстрований не пам'ятаю!!Як мені дізнатись свій особовий рахунок?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@manax1725 позвоните 460, там помогут вспомнить по адресу и ФИО.
Як дізнатись номер особового рахунку якшо не знаєш його
Переїхали на квартиру але тут є дріт з інтернетом
Як дізнатись номер особового рахунку?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Як дізнатись номер особового рахунку якшо не знаєш його
Переїхали на квартиру але тут є дріт з інтернетом
Як дізнатись номер особового рахунку?

а на кого оформлен лс знаете? если да - 460 звоните с киевстар
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@ANNAMELNYCHUK, 🤔якщо не знаєте ПІБ власника підключення, на жаль, підказати номер особового рахунку оператори не зможуть.
Підключали кабель напряму до ПК? Сторінка активації "Київстар" є?
Якщо є, то можна виконати процедуру "Простого підключення", тобто активувати новий тарифний план за старою адресою підключення (тобто реєстрація буде вже на ваші особові дані).
Якщо немає, то потрібно вже залишати повноцінну заявку на підключення.
Перевірте, будь ласка, сторінку активації, та зверніться для оформлення заявки на "Просте підключення", або підключення до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support

Хочу дізнатися номер рахунку і змінити номер телефону до якого привязаний інтернет?

Ответить