Можливість оплати послуг Apple та Google з мобільного рахунку

• 29 Апрель 2020
  • 6 ответов
  • 223 просмотры

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Вже досить давно у Apple та Google існує можливість використання рахунків мобільних операторів як заміну кредитних карток для сплати послуг.

Це дуже зручно для абонента та вигідно для оператора, але до цих пір цієї послуги Київстар не надає, не зважаючи на те що ця практика досить розповсюджена по всьому світу.

Деталі щодо послуги від Apple та Google
Нажаль, списку країн від Google з підтримкою цієї технології операторами я не знайшов, але якщо хтось зможе цю інформацію доповнити - ласкаво прошу.

Цікава думка інших абонентів щодо такої функції та відповідь представників Київстар - чи планується запуск цієї послуги, та якщо так, то коли.

Також офіційно виявляю особисту зацікавленність у цій послузі

6 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

@kikiwora зараз на ваш допис позбігається куча незадоволених, котрі більше копійки на рахунку не тримають та трусяться в конвульсіях за кожні 5грн. Будуть четвертувати віддалено.

Ідея цікава, але не для наших людей.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Год назад предлагал прикрутить такую возможность, но все бестолку. 
https://picua.org/images/2020/04/29/d1e781d753960b1b79b82bbf88a0ad6a.md.jpg

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Год назад предлагал прикрутить такую возможность, но все бестолку. 
https://picua.org/images/2020/04/29/d1e781d753960b1b79b82bbf88a0ad6a.md.jpg

Там навіть лайк від мене стоїть :)
Я знаю, я такой раніше про цю функцию вже казав.
Але зараз виділив їй нову, спеціальну тему.

@kikiwora зараз на ваш допис позбігається куча незадоволених, котрі більше копійки на рахунку не тримають та трусяться в конвульсіях за кожні 5грн. Будуть четвертувати віддалено.

Ідея цікава, але не для наших людей.

Смарт-гроші ж працюють. А отже і основний механізм з боку оператора вже реалізований, та люди користуються. Більш того, я на цьому форумі постійно бачу питання по смарт-грошам ?

Але про те що в нас люди трусяться в конвульсіях за кожні 5₴ я згоден - якісь дивні.
Але і банківськими картками, наскільки я бачу, теж багато людей не користується або не підв`язує їх до онлайн-сервісів, тому… я бачу нішу для цього продукту.

До того ж, Київстар позіціонує себе як “з думкою про нас”, а отже комфорт клієнта повинен бути найваждливішим для нього. Хоча звісно, ключове слово “повинен”, а на практиці… кхм.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +4

@kikiwora, спробую щось дізнатись :hugging:

Отправить значок

@kikiwora Вітаю. Ми працюємо над цим питаннями, плануємо запровадити таку можливість до кінця року.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +4

@Zero-Sen, дякую за відповідь :hugging:

Ответить