Решено

Оплата в региональных тарифах / Ограниченная территория действия в региональных тарифах

• 15 Ноябрь 2017
  • 35 ответов
  • 10702 просмотры

Здравствуйте! Читая на сайте Киевстар информацию, я поняла, что мой тариф действует по всей Украине. Выехала из Закарпатья в Ровно через день после снятия абонплаты. А здесь сюрприз - 2 грн. в день. Я выехала на три недели. Как мне вернуть средства, которые автоматически списались за абонплату?

icon

Лучший ответ Olga 16 Ноябрь 2017, 15:38

@Ketti.bodnaryuk, если у вас снимается при звонках 2 грн. в день, возможно ваш тариф не национальный, и действует в определенных областях нашей страны, или у вас не была снята абонентская плата по тарифу за месяц, и снимается ежедневная плата - 2 грн.

Просмотр оригинала

35 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Deemahh2, спробуйте здійснити або прийняти дзвінок для того, щоби система “побачила”, що ви вдома :nerd:

Сьогодні вернувся додому, закинув гроші для відновлення 4 тижневого тарифу, ввів 477*202, а у відповідь отримав що я не в домашньому регіоні і не можу перейти на стандартний пакет.

Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Dmitri, вітаю вас у нашій спільноті!
Так, при поверненні у домашню зону пільги тарифу будуть відновлені. Для цього достатньо зробити або прийняти дзвінок у своєму регіоні, щоб система "переключила" вас на загальні умови тарифу.
Виїхав за межі регіону
Прийшла смс що умови мого тарифного плану не діють
Коли вернуся до регіону то умови тарифу відновляться ???
Доброї ночі
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Tanya 66612, вітаю вас у нашій спільноті!
Абонплата за місяць не може стягуватись частіше, ніж раз на місяць. В системі це відслідковується дуже пильно. Якщо ви знаходитесь в домашній зоні свого тарифу і не можете зробити дзвінок всередині мережі, то 19-го числа (як ви пишете) не було знято абонплату за місяць. Можливо, якісь були додаткові витрати перед тим, як система намагалась вам нарахувати пільги тарифу і весь цей час сплачували щоденну абонплату по 5 грн і вже до сьогоднішнього дня кошти на рахунку вичерпались.
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
Абонплата знята (135грн), інтернет не нарахований та безлім на номери київстар не нарахований. Чому? Це можливо тому що знаходжусь за межами регіону?
@Andrey9898, вітаю вас у нашій спільноті!
Безліміт всередині мережі діє за рахунок абонплати, якщо ви знаходитесь в домашній зоні свого тарифного плату, а так як ви за його межами, то треба сплачувати додатково раз на день по факту дзвінка 2 грн, щоб надавалась можливість спілкування з абонентами Київстар. Щодо Інтернету, то @Stas відповів правильно. Скоріш за все, не включені в телефоні "мобільні дані", або неправильно налаштували телефон.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Проверьте тогда снята ли абонентская плата вовремя https://new.kyivstar.ua (расходы и платежи).
Київстар онлайн регіон 1. За умовами тарифного плану 19 числа кожного місяця в мене повинна здійматися абонплата 60 грн. На сьогодні я не можу вже здійснювати дзвінки і просять поповнити рахунок
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
а какой именно тариф у Вас? Затраты можно посмотреть в https://new.kyivstar.ua
Чому в мене знімається двічі на місяць абонплата за моїм тарифом(тариф регіон 1)??
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Andrey9898 Дело в том что Вы подключили тариф регионального действия, работает он по территориям Волынская область;
Днепропетровская область;
Донецкая область
кроме временно окуппированных территорий;
Закарпатская область;
Запорожская область;
Киевская область
Районы: Барышевский (включая г. Березань), Бородянский, Володарский, Згуровский, Иванковский, Макаровский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Сквирский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский
Кировоградская область
Районы: Бобринецкий, Ольшанский, Добровеличковский, Долинский, Знаменский, Кировоградский (включая г. Кировоград), Компанеевский, Маловисковский, Новгородковский, Новомиргородский, Новоукраинский, Александровский, Александрийский (включая г. Александрия), Онуфриевский, Петровский, Светловодский, Устиновский;
Ивано-Франковская область;
Луганская область
кроме временно окуппированных территорий;
Львовская область
Районы: Бродовский, Пустомытовский, Сколевский, Сокальский, Стрыйский, Турковский и г. Львов;
Николаевская область;
Одесская область;
Полтавская область;
Ровненская область
Районы: Демидовский, Дубенский, Млиновский, Радивиловский;
Сумская область;
Харьковская область;
Херсонская область;
Черновицкая область;
Черниговская область;
Черкасская область
Районы: Каменский, Смелянский, Черкасский, Чигиринский; (детали - https://kyivstar.ua/ru/mm/tariffs/prepaid/maxunlim-p

(но безлимитный интернет не привязывается к региону, привязываются только звонки.
Советую поменять тариф и ознакомится с темой - https://community.kyivstar.ua/finansovi-pitannya-14/posle-podachi-zayavki-na-smenu-tarifa-snyalis-dengi-za-staryy-tarif-191
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
підключіть національний Максимальний бездім за 155 ₴ на місяць і матимете спокій.
а тепер нормальними словами напиши умнік
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
національний підключили б і мали спокій
Тариф: Максимальний безлім +
Підключав в Івано-Франківській обл, а зараз перебуваю в Хмельницькій області.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Что у Вас за тариф? Где вы находитесь?
Абонплата знята (135грн), інтернет не нарахований та безлім на номери київстар не нарахований. Чому? Це можливо тому що знаходжусь за межами регіону?
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
З дзвінками робиться неймовірне сижу вдома у львові мені знімають гроші бо приходить смс шо я виїхала за межі домашнього регіону і так чуть не кожен день...до оператора додзвонитись нереально..
@Yulia, вітаю вас у нашій спільноті!
Така ситуація можлива, коли користуєтеся регіональним тарифом та виїхали за межі домашнього регіону або знаходитеся близько до межі з іншим регіоном, де не діє ваш тариф (враховується ±10км).
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
мені доводиться часто подорожувати Україною, я обрав національний тарифний плян і маю спокій- куди б я не їхав прекрасною Україною- в мене завжди є і хвилини, і безлім три джі , все, що потрібно для спілкування та бізнесу!
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
Безлім Розмови +. М.Корець.Рівненська обл
@Muruk, вітаю вас у нашій спільноті!
Ваш тарифний план не розповсюджує свої пільги на Корецький район Рівненської області, тому для дзвінків всередині мережі треба додатково сплачувати 2 грн в день спілкування.
Якщо ви постійно знаходитесь в цьому районі, краще змінити тариф на національний. Всі доступні тарифні плани для вашого номера можете подивитись в системі "Мій Київстар" в розділі "Тарифи".
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Yulia Перейдите на тарифный план который работает на всей территории Украины, будет Вам счастье) Региональные как правило дешевле на 5-10-15 грн... Но есть свои минусы.
З дзвінками робиться неймовірне сижу вдома у львові мені знімають гроші бо приходить смс шо я виїхала за межі домашнього регіону і так чуть не кожен день...до оператора додзвонитись нереально..
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Этот тариф работает в - Рівненська область
Райони: Демидівський, Дубенський, Млинівський, Радивілівський;
Ваш населенный пункт к какому району относится? Другие районы далеко? Можно посмотреть -https://www.google.com.ua/maps
Безлім Розмови +. М.Корець.Рівненська обл
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Muruk а как тариф называется? И в каком населенном пункте находитесь?
Если тариф все же региональный, то:
"У зв’язку з технічними особливостями телекомунікаційної мережі Київстар, територія дії тарифного плану може відрізнятися на 10 км (+/-) від адміністративних меж наведених областей (районів)." (с) оф. сайт Киевстар.

Ответить