Решено

Происходит оплата за приложения / социальные сети, которые должны быть бесплатными в тарифе

Показать первую публикацию

449 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
А якщо окрім фейсу і ютюб ти більше ніде не лазив і не завантажував нічого, а мегабайти зникли, то що в цьому випадку оберштурмфюрер Kalinin?

Оберштурмбаннфюрер, не плутайте. А як це в сучасному телефоні- нікуди більше телефон не заходить? )))
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Volodumir, вітаю вас у нашій спільноті!
В цій темі вказано вже всі ймовірні причини ситуації, що у вас склалась.

У мене також тарифікується трафік з ютубу, це вже не в перше, минулого місяця коли мої мб скінчилися, згідно тарифу ютуб мав залишатися безлімітним, але збмене почали дерти гроші кожного разу, як закінчилися 100 додаткових мб, сьогодні зняли абонплату за місяць і це продовжується, подивився відео на ютуб, вимкнув інтернет і перевірив залишок, як я і думав мб продовжують знімати, в чому річ? Поверніть мої гроші

Також знімають мб за ютуб, до оператора не дозвонишься, весь час зайняті все, я хочу повернути свої гроші, адже минулого місяця змене зняли нізащо більше 50 грн, може це і не велика сума але це дуже ображає, дайте відповідь будь ласка
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
[quote user="Aksolotl"']@Volodumir, вітаю вас у нашій спільноті!

У мене також тарифікується трафік з ютубу, це вже не в перше, минулого місяця коли мої мб скінчилися, згідно тарифу ютуб мав залишатися безлімітним, але збмене почали дерти гроші кожного разу, як закінчилися 100 додаткових мб, сьогодні зняли абонплату за місяць і це продовжується, подивився відео на ютуб, вимкнув інтернет і перевірив залишок, як я і думав мб продовжують знімати, в чому річ? Поверніть мої гроші

Дорогий @Sergiykhudya ваші кошти а точніше ваш трафік осідає в кишенях тих дибілоїдів які монетизують свої відео-блоги, доки переглядаєте відео, час від час-від-часу появитися може реклама тизерна. Трансляція якої вже до youtube не відноситься.

лікується це повним відключенням реклами.
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
Друзі, на даний момент дійсно є тимчасова складність в тарифікації YouTube, про це йдеться в темі "Снимаются мегабайты за YouTube"
Підключився до тарифу Безлім соцмережі. За умовами якого спілкування у включених соцмережах та месенджерах без тарифікації трафіку в 3G-мережі. Виконав усі вимоги. підключаюсь через додаток Facebook. Але трафік у соцмережах тарифікуеться! Це нормально чи я щось недоробив?
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@Yuriy50 у вашому тарифі Соцмережі без обмежень

Facebook (Включаючи перегляд фото / картинок)
Twitter (Текстові повідомлення, перегляд фото / картинок)
Онлайн-трансляції, тарифікуються згідно зі стандартними умовами тарифу

Тому якщо переглядаєте відео, або контент який розміщено на сервісах ютуб або інші ресурси, тарифікується
У меня непонятно куда уходит трафик , что делать? Мобильный интернет
Я пополнил счёт 11 января и за 4 дня у меня было 6гб инета теперь 1.5гб кроме Ютуб я нигде не копаюсь и не пойму куда делись метры
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
В большинстве смартфонов можно посмотреть на какие ресурсы были потрачены мегабайты.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Alexqwerty, @artemkaryj, добро пожаловать в наше сообщество!
@Stas прав, проверьте, пожалуйста, через функции телефона направление расхода трафика.
У меня точно такая же проблема, зашёл в Ютюб посмотрел видео, сгорели все 6000 мегабайт и начали деньги гореть, оператору дозвониться не могу, что теперь делать не знаю, я смотрю тут у многих такая же проблема возникла?
В пакете услуг КС3gОнлайн указано,что соц сети не тарифицируются,на самом деле же получается обратное,почему так?
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Vitos Stalker, добро пожаловать в наше сообщество!
Информации о сложностях в тарификации не поступало. Необходимо проверить, чтобы использовали официальное приложение, не был активен VPN, была указана правильная точка доступа и также необходимо учитывать технический трафик, а также трафик, который генерируют счетчики, cookie и рекламные баннеры на веб-версии, тарифицируются согласно условиям тарифа.
Технический трафик - редиректы, счетчики, реклама и т.д.
Почему снимают мегабайты за соц.сети?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Почему снимают мегабайты за соц.сети?

Причини тарифікації можуть бути такими:
1. Якщо не була знята абонплата за тарифним планом;
2. Чи використовуєте сервіс через браузер "Opera"
3. Чи використовуєте сервіс через будь-який інший браузер, який передбачає "стиснення" сторінок (для економії трафіку або більш швидкого завантаження сторінок)
4. Якщо входите через інші ресурси (наприклад, переглядаєте ролик з Youtube на ресурсах соціальних мереж)
5. Якщо використовуєте VPN на телефоні.
Снимаются мегобайты за Ютюб в тарифе безлим видео плюс. Зашёл в Ютюб через официальное приложение, посмотрел пару часов видео, сгорели все 6000 мб и начали деньги гореть, оператору дозвониться не возможно, как видно этой проблемой никто не хочет заниматься.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Причини тарифікації можуть бути такими:
1. Якщо не була знята абонплата за тарифним планом;
2. Чи використовуєте сервіс через браузер "Opera"
3. Чи використовуєте сервіс через будь-який інший браузер, який передбачає "стиснення" сторінок (для економії трафіку або більш швидкого завантаження сторінок)
4. Якщо входите через інші ресурси (наприклад, переглядаєте ролик з Youtube на ресурсах соціальних мереж)
5. Якщо використовуєте VPN на телефоні.
Я підключена до тарифу безлім відео. Сиджу через додаток у you tube і в мене все одно знімаються мб за перегляд відео чому так?
Поверніть мені мої мб !!!!!!
Питання скоріше до Київстар чим до спільноти, але як ви гадаєте, чи буде додано в список сервісів які не тарифікуюця стримінгову платформу Twich?
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Maria 0o, рада вітати вас у нашій спільноті!
Вище @Kaliniv D надав відповідь на ваше питання, будь ласка, ознайомтесь тут
Неможливо відкривати сторінки, ігри . Чому великий розхід мегабайтів, коли є безлім на ютюб і соцмережі? До оператора додзвонитися не реально. Схоже гроші викидаються на вітер. Компанія не забезпечує належних послуг.
Уровень пользователя 6
Отправить значок +1
Ви повинні самі знати куди ви їх витрачаєте, а зв'язатися з оператором можете і онлайн. Наприклад в Viber/Facebook/Онлайн чат(внизу сторінки кнопка Онлай консултант або напишіть Зоряні з'єднай з оператором
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@DiDra раді вітати у нашій спільноті!
На разі не було інформації про цей сервіс, але побажання ваше передамо, дякую 😉

Ответить