Решено

Происходит оплата за приложения / социальные сети, которые должны быть бесплатными в тарифе

Показать первую публикацию

446 Ответы

У мене тарифний план "Київстар онлайн 3G", де 6000 МБ і деякі безлімітні соц мережі. Але ті соц мережі все одно тарифікуються. Можу ніде не сидіти, крім вайбера, а мегабайти знімає.. Виправте якось.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Причини тарифікації можуть бути такими:
1. Якщо не була знята абонплата за тарифним планом;
2. Чи використовуєте сервіс через браузер "Opera"
3. Чи використовуєте сервіс через будь-який інший браузер, який передбачає "стиснення" сторінок (для економії трафіку або більш швидкого завантаження сторінок)
4. Якщо входите через інші ресурси (наприклад, переглядаєте ролик з Youtube на ресурсах соціальних мереж)
5. Якщо використовуєте VPN на телефоні.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@YULIASIK, рада вітати вас у нашій спільноті!
Перевірити напрямок витрат Мб є змога через меню телефону. Вкажіть, будь ласка, в якому місті та області спостерігаєте низьку швидкість.
Отправить значок
В мене така проблема, маючи тарифний плян "безлім відео +" в мене знімає мегабайти як за перегляд відео в ютубі так навіть просто, коли переглядаю фейсбук, тобто тарифікується в мене чомусь все. Пробував подзвонити до оператора, але то все без результату, бо не можливо додзвонитися. Прошу вирішити мою проблему або пояснити мені чому то так!
Привіт! Перейшов на тариф "Безлім соцмережі" заходячи на фейсбук знімає мегабайти, пробув налаштувати APN ефекту не дало. Неодноразово пробував зателефонувати оператору, як завжди вільних операторів немає. Допоможіть вирішити проблему
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@SunnyFlare, вітаю вас у нашій спільноті!
@Kaliniv D має рацію, окремо зазначу, що витрачатися Мб можуть також при роботі інших програм в фоновому режимі.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Yuriy 0, рада вітати вас у нашій спільноті!
Оплата сервісів може бути у випадках:
- якщо за номером НЕ була знята абонплата за тарифом;
- при використанні сервісів через браузер "Opera";
- при використанні будь-якого браузера, який передбачає "стиснення" сторінок (для економії трафіку або більш швидкого завантаження сторінок);
- якщо з вказаних додатків / мереж перейти на інші ресурси (наприклад, на інші сайти, on-line ігри, перегляд ролика з Youtube на Facebook ...);
- при здійсненні дзвінків або відео-дзвінків через Facebook Messenger;
- завантаження додатків з Google Play, App Store і Windows Store;
- якщо активовані автоматичні оновлення ПЗ на пристрої.

Якщо ви користувалися тільки додатками і не переходили на сторонні ресурси, прохання повідомити в чат для перевірки інформації на сторінці https://kyivstar.ua/uk/support
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Pyshuk, вітаємо у спільноті!
Причини тарифікації можуть бути такими:
1. Якщо не була знята абонплата за тарифним планом;
2. Чи використовуєте сервіс через браузер "Opera"
3. Чи використовуєте сервіс через будь-який інший браузер, який передбачає "стиснення" сторінок (для економії трафіку або більш швидкого завантаження сторінок)
4. Якщо входите через інші ресурси (наприклад, переглядаєте ролик з Youtube на ресурсах соціальних мереж)
5. Якщо використовуєте VPN на телефоні.
Katrine дякую за відповідь, але я не користуюсь ні оперею, ні VPN. В мене стоїть на телефоні фейсбук, я навмисно заходив і переглядав відео чи фото, з мене знімає трафік, Я більше скажу я перевіряв контроль трафіка і фейсбук в мене на першому місті, а абонплату зняло згідно бонусу 33 %
Я не могу дозвониться к оператору на протяжении часа, я человек терпеливый но это уже ни в какие рамки не лезит! Не уже ли не нашлось за час свободной линии?! А ещё сняли социальные сети без платы за трафик, и даже не предупредили, а если я только из за этого подключился к Киевстару?! Я обращусь к юристам и подам в суд на Вашу компанию!!!!!
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Pyshuk, опція -33% не діє в тарифі "Безлім соц мережі". Або щось плутаєте, або користуєтесь тарифом, що не передбачає безкоштовний доступ до соц мереж. Розібратись допоможе оператор, бо зможе побачити детальну інформацію по вашому номеру.
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Ihor0804, добро пожаловать в наше сообщество!
Очень жаль, что вы столкнулись с такой ситуацией. К оператору, действительно, сейчас тяжело дозвониться, так как на линии возникла очередь из большого количества звонков. Что касается соц сетей, в этой теме указано много полезной информации, пожалуйста, ознакомьтесь.
Aksolotl' дякуюю за відповідь. Якщо опція 33% не діє на тариф то це пояснює чому знімає трафік. Але ж це неправильно, раз київстар мене заоохочує знижкою, то по логіці все мало б діяти, компанія дурить мене виходить(((
В моєму тарифі безлім на YouTube та 6000 мв , але основну масу моїх мв пішло но ютуб , тобто безлімітним він не був . Хотів би , щоб Київстар повернув витрачені на ютуб мв.....)
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@Alex1111 раді вітати у нашій спільноті!
Ситуацію з використанням Мб необхідно перевірити, раджу звернутись до оператора за номером 466 або у чат
У меня подключён тариф Безлим Видео(90грн),но безлимитный YouTube не действует, 4000 Мб трафика ушло за 6 дней
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Pyshuk, шкода, що у вас склалась така думка про роботу компанії.
Кожна акція має прив'язку до конкретного тарифного плану. Коли перейшли на інший тариф, то старий відключився і всі його попутні акції також. Модератор Katrine надавала ймовірні причини тарифікації, орієнтуйтесь на них, будь ласка.
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Ol25, приветствую вас в нашем сообществе!
В данной теме уже указаны причины такой ситуации, просмотрите ее, пожалуйста,
господи, что за крики в теме? сразу можно было догадаться что "безлим" на ютюбы и сети разводняк 😁
и будете блокировать рекламу на ютюбе через время забудьте про ютюб- его не будет
Полюзуюсь ютубам жрет интернет тарифный план безлим видео + за два дня села 2500
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Kapshukov5, добро пожаловать в наше сообщество!
В этой теме ранее обсуждались подобные вопросы, пожалуйста, ознакомьтесь.
Была уже такая проблема в тарифе безлим соцсети, сидела в Фейсбуке, по тарифу на него безлим но мб все равно снимались, теперь перешла на другой и снова таже проблема, проверяю после каждого просмотра видео в ютуб оставшиеся мб и с каждым разом все меньше. Решите эту проблему, а то написано одно, а получается совсем другое. Тариф на данный момент "Безлим видео"
Почему за Фейсбук берёт трафик?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@aleftina13, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
🤔 непонятная ситуация. Обратитесь, пожалуйста, к оператору Онлайн Чата https://kyivstar.ua/ru/support/ для индивидуальной проверки ситуации по вашему номеру.

Ответить