Решено

"Домашнє ТБ" на Apple TV 4 від "Київстар"

• 7 Август 2018
  • 37 ответов
  • 31617 просмотров

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Не знайшов программи домашнього телебачення від Київстар у App Store на Apple TV 4.
Відповідно питання - коли очікувати появу такої программи?

Я справно плачу за послугу "Усе разом" та бажаю дивитись телебачення саме через Apple TV, а не через вашу приставку на Android (котра той ще мусор, як на мене). Більш того, програма для LG Smart TV не має багато функцій і не зручна у користуванні (про ці проблеми я вже повідомляв, на що мені було сказано що все це виправлено у версії 2, але вона і досі недоступна у магазині LG).

Дотого ж, було б дуже зручно мати повну інтеграцію до системи телебачення від Київстар, включно із помічником Siri, програмами та системним телебаченням.
icon

Лучший ответ Xomyak 5 Сентябрь 2018, 13:19

@kikiwora, думка цікава🤔впевнена, що реалізація зацікавить велику кількість наших користувачів. Пропозиція передана в відповідний відділ.
Просмотр оригинала

37 Ответы

Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
Домашнє телебачення зараз працює на телевізорах samsung, lg, пристроях з ос windovs, android, мобільних пристроях ios. Для платформи Aple tv програма поки не доступна. Можете замовити в оренду смарт-приставку за додаткову оплату 20грн/міс через особистий кабінет.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Lebrykon я вже сказав що мене не цікавить це ... на Android. Вибачаюсь за грубість, але воно таке і є. Программа для LG до сих пір, вже більше як рік не оновлюється та не має відповідних функцій.
Усе що мені необхідно - відповідна программа для Apple TV. І я впевнений що я такий не один 🙂
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@Lebrykon я вже сказав що мене не цікавить це лайно на Android. Вибачаюсь за грубість, але воно таке і є. Программа для LG до сих пір, вже більше як рік не оновлюється та не має відповідних функцій.
Усе що мені необхідно - відповідна программа для Apple TV. І я впевнений що я такий не один :)

Тді рекомендую цифрове телебачення megogo. Той самий привайдер - 176 каналів від віасат, така ж кількість каналів віасат і в Київстар
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4

@Lebrykon я вже сказав що мене не цікавить це лайно на Android. Вибачаюсь за грубість, але воно таке і є. Программа для LG до сих пір, вже більше як рік не оновлюється та не має відповідних функцій.
Усе що мені необхідно - відповідна программа для Apple TV. І я впевнений що я такий не один :)
Тді рекомендую цифрове телебачення megogo. Той самий привайдер - 176 каналів від віасат, така ж кількість каналів віасат і в Київстар

Смысл в таких рекомендациях? Он же написал что у него тариф Киевстар все вместе, где ТВ уже входит в тариф.... смысл ему еще на мегого деньги выкидывать?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Ах если бы этого Megogo был бесплатен при моей подписке на домашнее ТВ...
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
теж вважаю що було б добре мати окрему програму для Apple TV, це факт, бо недоприставки мають, а нормальна річ- не має підтримки, що досить дивно...
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@kikiwora, думка цікава🤔впевнена, що реалізація зацікавить велику кількість наших користувачів. Пропозиція передана в відповідний відділ.
Агов!!! Ну то що там з підтримкою епл тв? чи все зводиться до того щоб брати в аренду відроїд за 20 грн на місяц?
Тема на одного дня "Домашнє ТБ" на Apple TV 4 ...... Взагалі - хтось підскаже чому досі не зробили додаток для епл тв? чи ви вважаєте що саме зручно дивитися саме на телефоні.... уже декілька років як " відповідне зверненя з різних тем передається в відповідний віділ"....
чи все ж такм річ в тому, щоб з мусити за 20 грн. брати в аренду саме шматок пластмаси з андроїдом від київстара...?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@isaevsw, поки що такий додаток не розробили.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@isaevsw, щойно буде якась інформація, обов'язково проінформують на сайті компанії.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Valentyna а вы можете как-то инициировать это дело?
Потому что я планирую прикупить себе этот девайс и если к тому времени не будет готового приложения, мне прийдётся отказать от услуг Киевстар как провайдера цифрового ТВ ввиду его несостоятельности (большое количество проблем, низкое качество видео, частые перебои в работе сети, отсутсвие обновлений приложения для LG и отсутсвие приложения под ATV, что делает провайдера полностью бесполезным).
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@kikiwora, я передала вашу просьбу в соответствующий отдел. Если будут актуальные новости, обязательно проинформирую.
Добрый день . Хотел узнать когда уже будет приложение для Apple tv ? На дворе 2019 год , смешно ...
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Добрый день . Хотел узнать когда уже будет приложение для Apple tv ? На дворе 2019 год , смешно ...
Есть похожая тема, можете глянуть что написала модератор!
Спасибо !
Вже також скільки чекаю додаток, єдині смарт приставки які нормально працюють, не має глюків, то це Apple tv, і дійсно, це вже навіть якось не по собі, що великий провайдер, найпопулярніший в Україні, не може зробити додаток до даної приcтавки, не розумію в чому причина, якщо на IOS вже давно є, а на приставці не має, але принцип роботи Apple tv якраз і є IOS
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Ну, собственно, приложение для LG TV они наконец-то обновили.
И где-то такое же приложение с интеграцией в систему я хочу видеть на Apple TV.
Просто потому что моя лыжа как Smart TV уже себя изжила, и я буду покупать Apple TV как единственную нормально работающую ТВ приставку, которой и правда удобно пользоваться.
Будет это где-то через месяц-два. И если к тому времени Киевстар не запустит приложение, если я найду другого провайдера который мне его предоставит, прийдётся сменить провайдера.
Ну, собственно, приложение для LG TV они наконец-то обновили.
И где-то такое же приложение с интеграцией в систему я хочу видеть на Apple TV.
Просто потому что моя лыжа как Smart TV уже себя изжила, и я буду покупать Apple TV как единственную нормально работающую ТВ приставку, которой и правда удобно пользоваться.
Будет это где-то через месяц-два. И если к тому времени Киевстар не запустит приложение, если я найду другого провайдера который мне его предоставит, прийдётся сменить провайдера.

Ну на рахунок того що інщий провайдер буде давати, невідомо, бо все таки Київстар великий провайдер, який дає і інтернет і мобільний звязок, і вигідно брати все разом, але я зараз вже забив на Київстар Го ТВ, користуюсь Megogo, 1.99$ Мінімалка, і каналів нормально. Але думаю потім взяти краще за 3,99$ користувався ним, то куча фільмів каналів, удобніше.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Если не ошибаюсь, имеется только у MEGOGO и Divan.TV приложение под Apple TV и полноценная подписка на ТВ.
Если не ошибаюсь, имеется только у MEGOGO и Divan.TV приложение под Apple TV и полноценная подписка на ТВ.
Есть эти сервисы, и еще Олл тв и еще какая-то фигня. Диван тв дороговато, но по уютному использованию только Мегого
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@MonoMir57, у oll.tv нету приложения под Apple TV.

И очень жаль, самый офигенный провайдер под ТВ.
@MonoMir57, у oll.tv нету приложения под Apple TV.

И очень жаль, самый офигенный провайдер под ТВ.

Это не провайдер, это разработчик данного приложения, провайдер это тот кто раздаёт интернет, и связь, а интерактивное тв это совсем другая парафия, оно вобще никак не связано с провайдерами, Киевстар Го Тв это просто приложение, основные тв, идут с других источников.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@MonoMir57, Провайдер - компания, поставщик каких-либо услуг.
В нашем случае Oll.tv - это провайдер который предоставляет онлайн-сервисы для просмотра ТВ и видео контента.

P.s: а так мне пофиг и называйте как хотите. Речь не об этом.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Bump.
На ивенте 25го числа показали новое приложение ТВ, с кучей плюшек.
Тем вренем Киевстар своего приложения так и не сделал, куда уж там до предоставление услуг через встроенное приложение.

Ответить