«Домашнє ТБ» від Київстар: обираємо тариф відповідно до своїх потреб

«Домашнє ТБ» від Київстар: обираємо тариф відповідно до своїх потреб
Уровень пользователя 7
Отправить значок +3
Фішки IP-телебачення можна перелічувати нескінченно. Цифрове телебачення – це чітка картинка без натяку на перешкоди, багатофункціональний інтерактивний інтерфейс, більш ніж сотня каналів і можливість перегляду програм у зручний час. І це далеко не всі переваги, доступні користувачам послуги «Домашнє ТБ» від Київстар. Пропоную з’ясувати, який тариф пасуватиме саме вам.

Великий «асортимент» каналів

Пакет каналів можна порівняти з асортиментом товарів у магазині. Коли каналів/товарів небагато, споживач позбавлений можливості вибору. Доводиться дивитися/купувати не те, що справді хочеться, а те, що пропонує ТБ/магазин.

Глядачі, яким важлива свобода вибору, замовляють тариф «Преміальний» із максимальною кількістю каналів усіх напрямків (121). Цей пакет згодиться любителям спорту (7 спортивних каналів), кіноманам (18 каналів із фільмами) і користувачам із дітьми (7 дитячих каналів).

IP-ТБ для економних

Якщо ви дивитеся телевізор лише час від часу, байдужі до спорту і не хочете переплачувати за «зайві» канали – підключіть пакет «Зручний». У нього включено 78 каналів, із яких тільки лише один належить до спортивної тематики. Пакет має незаперечну перевагу: абонентська плата становить усього 59 грн на місяць.
Для порівняння, «Преміальний» коштуватиме 169 грн/міс., щоправда, за ці гроші ви отримаєте не лише розширений асортимент, а й канали в HD-якості.

Золота середина

Якщо 78 каналів – це занадто мало, а 169 гривень – занадто дорого, обирайте пакет «Оптимальний». Ви отримаєте доступ до 107 каналів за 99 грн на місяць. Цей пакет передбачає 5 спортивних і 6 дитячих каналів (замість 4-х).

До речі, ви можете протестувати цей пакет безкоштовно, скориставшись пропозицією «Спробуйте ТБ». Послуга надається на 14 днів, а після закінчення її дії відбувається автоматичний перехід на тариф «Оптимальний».

До речі, вибір пакету не є незмінним рішенням. Ви можете переключитися на інший тариф – і на більш дорогий (безкоштовно), і на більш дешевий (30 грн).

Додаткові витрати

Обираючи тариф, враховуйте також додаткові витрати. Якщо ви будете дивитися канали через комп'ютер або телевізор із функцією Smart TV, настройка «Домашнього ТБ» буде для вас безкоштовною.

Доплата знадобиться, якщо ви підключите до послуги два або більше телевізорів. У цьому разі для другого пристрою необхідно активувати «Додатковий пакет програм» (59 або 69 грн на місяць). Для підключення звичайного телевізора необхідний ТБ-тюнер, який можна купити за 1500 грн або взяти в оренду за 39 грн/місяць.

Наші фахівці знають, як налаштувати роутер і ТБ-тюнер, і з задоволенням допоможуть вам в цьому. Якщо ви використовуєте телевізор із функцією Smart TV, підключити «Домашнє ТБ» можна самостійно.

А ви вже обрали свій тариф «Домашнього ТБ»?

14 Ответы

Можно ли удалить каналы которые не входят в пакет тв? Потому что так не удобно. Фигня какая то.

Чи можна підключити додаткові канали до тарифу “Київстар Все разом Комфорт”?  Наприклад, чи можна підключити канал Setanta Sports?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Нет

Отправить значок +1

Набір каналів визначається провайдером послуги (Київстар)

Уровень пользователя 1

Зайшов на Киівстар ТВ і хотів подивитися  радянські фільми. Набрав у пошуку декілька фільмів і от тодиво. Вонипо підписці.

Але ці фільми абсолютно легально і безкоштовно викладені кіностудіями на каналах в ютубі

То чому київстар так знахабнів?

 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

@Qwerty156тут еще сложно сказать кто наглеет, потому как контент предоставлен сервисом “ivi”, и мы не знаем на каких условиях данный контент распространяется между контент провайдером и киевстаром!

Отправить значок +1

@Qwerty156, скорее всего такой контент в Киевстаре-ТБ входит в состав платных пакетов в рамках услуги.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Нафига вам тот Киевстар Тб. Сейчас в интернете полно других провайдеров, которые предоставляют больше, а платить меньше. Киевстар ТБ это предложение Виасат, которые всегда славились своим подходом содрать бабло за мыльные пузыри, что в интернете, что на спутнике.

@Qwerty156, вартість фільмів узгоджується з їх правовласниками і вже тоді вони додаються до пакетів послуги “Київстар ТБ” . Зазначу, що бібліотека відео-контенту часто оновлюється. 

Ми намагаємося слідкувати також за побажаннями абонентів та додавати цікаві для них фільми у бібліотеку, де вже зібрані найпопулярніші і якісні фільми останніх років, згруповані за жанрами. Ви завжди зможете дивитися те, що Вам цікаво, а наша система рекомендацій допоможе Вам знайти хороший фільм для перегляду в лічені кліки.

Цікаві фільми та програми можна переглядати в будь-який час з відео-бібліотеки, при цьому підтримуються додаткові опції: перемотування, пауза, додавання в обране і ін. Рекомендаційна система допомагає полегшити пошук і вибір фільму або серіалу для перегляду. Раджу нею скористатись, щоб підібрати для себе фільм, цікавий для перегляду.

Я додаково передам інформацію до відповідного відділу для розгляду можливості додати фільми, що Ви раніше зазначили, у бібліотеку для безкоштовного перегляду:wink:

Отправить значок +1

@Lyubov1, Ви не підкажете які орієнтовні зміни відбудуться у нових пакетах “Київстар ТБ”, що їх упроваджуються із 26 травня, порівняно із поточними?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@VLAD.Z, вся інформація буде доступна з 26 травня :wink:

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Я эту функцию запрашивал годы назад.
Ответ до сих пор “нет” - нельзя.
Никто ничего так и не исправил и не улучшил.

Перешёл на Megogo, как итог.

@Natali09, можете доступные вам каналы по пакету  перенести в раздел "Избранные" и, таким образом, сможете смотреть только то, что предоставляется по условиям вашего пакета. Также, Ваше замечание я дополнительно передала в соответствующий отдел как предложение по улучшению. 

Отправить значок +1

Сегодня обновились пакеты Киевстар ТБ.
Думал, что повысят абонентские платы.
Два новых пакета с теми же абонентскими платами (“Базовый”, “Семейный”),
а в последнем пакете “Премиум HD” ее даже снизили.

Зато теперь вместо 4 тарифных пакетов предлагают 5, добавлен промежуточный пакет “Выгодный”.

Ответить