Київстар ТБ чекає тебе!

• 27 Декабрь 2019
  • 114 ответов
  • 4671 просмотр
Київстар ТБ чекає тебе!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +3

Телевізори більше не в моді:nerd: , але це не означає, що обов’язково відмовлятися від телебачення. Якщо ти все ще слідкуєш за успіхами улюбленої футбольної команди, щотижня прилипаєш до екрану, коли виходить нова серія, або не пропускаєш жодної оскароносної прем’єри, тобі до нас. :dancer_tone3::man_dancing:

З Київстар ТБ більше не треба шукати трансляцію матчу, яка б не лагала, чи вдягати темну пов’язку на одне око, заходячи на торент. Щоб дивитися фільми, серіали та телеканали із Київстар ТБ, потрібен лише доступ до інтернету й смартфон, планшет чи комп’ютер. Ти можеш обирати з двох безкоштовних, двох основних та трьох тематичних пакетів з каналами.

Ми скидаємо половину вартості всіх основних пакетів на 4 місяці, а ти отримуєш від 100 до 200 каналів і доступ до відеобібліотеки.

Трафік при цьому не тарифікується, а ти можеш призупиняти ефір або повертатися до передач за минулий тиждень. Словом, не життя, а казка:clown:

Більше про послугу можна дізнатися за посиланням Київстар ТБ

114 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Додатку для Apple TV і досі немає, тому я краще залишусь із Megogo.
Тим паче що там ще й Amediateka з HBO є.
Усім рекомендую

Навіть не підвисає, на відміну від Київстару

Підключив "Київстар ТБ", встановив додаток на Android TV. В описі написано що в мережі Київстар трафік не тарифікується при перегляді ТВ. Але, при перегляді через 4G, через деякий час приходить СМС про: " Політику справедливого користування мережевими ресурсами"! І ТБ зависає до неможливого користавання! А ще через деякий час зовсім не працює. Шкода що не налагоджені деякі опції від Київстар.

Отправить значок +1

@Tetjaninec ви обслуговуєтесь на тарифі з безлімітний інтернетом? Якщо так, "Політика справедливого користування мережевими ресурсами" діятиме,і швидкість інтернету знижується до 0,8 Мьіт/с. 

Київстар МН чекає мене! 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@kikiwora:disappointed_relieved: шкода, що обрали телебачення не від “Київстар”, але і розумію вас, як користувач.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Tetjaninec, шкода, але @VLAD.Z має рацію :disappointed_relieved:

Політику справедливого користування мережевими ресурсами” ніхто не відміняв….

Нещодавно придбав смарт тв на андроїд. Встановив додаток Київстар ТБ для android tv, та підключитись не вдалось просить логін і пароль!

Я є абонет київстару лише передплаченого зв'язку і на смартфоні проблем із підключенням ТБ не виникло. При реєстрації просить лише номер телефону для надсилання смс з кодом.

Домашній інтернет від іншого провайдера, так як київстар технічно не може запропонувати дану послугу.

Отож питання. Чи можливо скористатись послугою Домашнє ТБ, щоб переглядати на смарт тв? Де взяти логін і пароль для реєстрації додатку на смарт тв?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@kikiwora:disappointed_relieved: шкода, що обрали телебачення не від “Київстар”, але і розумію вас, як користувач.

Я усі ці роки лояльно ставився до помилок Київстара, але за більше ніж 3 роки існування послуги, Київстар не зробив анічого щоб виправити усі проблеми.
Оскільки Київстар клав болта на своїх абонентів, я як абонент відповів йому як оператору тим самим. Є набагато кращі варіанти.
Київстар остаточно втратив мене як свого абонента, бо наші погляди на майбутьне технолгій не збігаються. А саме - Київстар не хоче взагалі нічого модернізувати. Тому, пішов він у.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

@Tetjaninec, шкода, але @VLAD.Z має рацію :disappointed_relieved:

Політику справедливого користування мережевими ресурсами” ніхто не відміняв….

А отменять ее никто не просит, просто фильтровать трафик научится нужно, когда громко кричать тарифами что трафик не тарифицируется значит так и должно быть, а тут такой сидишь кино/тв смотришь и хренак все зависло ну или качество стало ну очень печальное, ладно бы бесплатно так вроде нет, за деньги же, хотя кого это волнует кроме абонентов!))))

Думал подключить бесплатный пакет, вместо эфирного, думал уж в 55 бесплатных канала пакета “лёгкий” влезут 32 эфирных, тоже бесплатных. Угадайте, чего в “лёгком” бесплатном пакете нет? Правильно, почти ничего там нет. “Совместно с 1+1”, там даже 1+1 нет.

Продолжаем смотреть через торрент ТВ, через Ace Stream.

Ти можеш обирати з двох безкоштовних

“Легкий” нашёл, а где второй, можно ссылку? Может в этом втором бесплатном пакете будут эфирные каналы.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Хотелось бы от КС соглашения с телеканалами футбол 1 и футбол 2. 
Небольшое пожелание. 

P.S: На удивление, но приложение для Android TV выглядит и работает отлично. 
Даже придраться не к чему, елки- палки ?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Трафік при цьому не тарифікується, а ти можеш призупиняти ефір або повертатися до передач за минулий тиждень. Словом, не життя, а казка:clown:

Без обид, но клоун в конце сообщения видимо не зря, так как сказкой это сложно назвать, потушили однозначно, как собственно и про трафик (не в буквальном смысле, читайте мое предпоследнее сообщение)! =)

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Думал подключить бесплатный пакет, вместо эфирного, думал уж в 55 бесплатных канала пакета “лёгкий” влезут 32 эфирных, тоже бесплатных. Угадайте, чего в “лёгком” бесплатном пакете нет? Правильно, почти ничего там нет. “Совместно с 1+1”, там даже 1+1 нет.

Продолжаем смотреть через торрент ТВ, через Ace Stream.

Ти можеш обирати з двох безкоштовних

“Легкий” нашёл, а где второй, можно ссылку? Может в этом втором бесплатном пакете будут эфирные каналы.

Либо шутка со стороны менеджера, либо сайт недопилен как всегда!))

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Також що весело, після розриву сессії трансляції ТВ не відновлюються самі, необхідно перезапускати додаток (або пристрій, в моєму випадку).

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Також що весело, після розриву сессії трансляції ТВ не відновлюються самі, необхідно перезапускати додаток (або пристрій, в моєму випадку).

В браузере тоже самое, нужно обновить страницу!)

Уровень пользователя 3

Усім рекомендую

Аналогічно. Скількі не говори, а віз і нині там. Це ж стосується і інших послуг. 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Усім рекомендую

Аналогічно. Скількі не говори, а віз і нині там. Це ж стосується і інших послуг. 

Рішення одне - зміна оператора та провайдера. 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@kikiwora:sweat:

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

А отменять ее никто не просит, просто фильтровать трафик научится нужно...

@Iseg, предложение по улучшение было передано в соответствующий отдел :hugging:

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Хотелось бы от КС соглашения с телеканалами футбол 1 и футбол 2. 
Небольшое пожелание...

@Selecton, передано на рассмотрение :wink:

Если появятся какие-либо новости, обязательно поделюсь :hugging:

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@vmart:sweat:

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Ant:thinking: действительно на сайте нет информации о втором бесплатном пакете. 

Сейчас уточню, куда спрятали информацию (и не ошибка ли это) :wink:

добрий день, чи можу я використовувати мобільний 4g інтернет для роздачі через роутер для перегляду київстар тв? чи буде тарифікуватись трафік на телебачення в режимі роутера/точки доступу? 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@uvchuk, трафік може тарифікуватися при використанні телефону в якості модему або як точки доступу (mobile hotspot / tethering). 

@uvchuk, трафік може тарифікуватися при використанні телефону в якості модему або як точки доступу (mobile hotspot / tethering). 

тоді як я можу дивитись на телевізорі зі смартом це телебачення якщо інтернет в мене тільки мобільний

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

тоді як я можу дивитись на телевізорі зі смартом це телебачення якщо інтернет в мене тільки мобільний

Вы же понимаете что написано не “тарифицируется” а “может тарифицироваться”, по своему личному опыту скажу вам нужно пробовать, но рискованно, если трафик лимитный то лучше включить контроль трафика чтобы случай лишнего не использовать!

Ответить