Київстар ТБ чекає тебе!

Київстар ТБ чекає тебе!

Показать первую публикацию

114 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@vasil buleza, для LG WebOs можна використовувати додаток “Домашнє ТБ”. Це і є “Київстар ТБ”. Також ви можете ознайомитись з інструкцією щодо встановлення додатку. 

В додатку домашне тб просять ( личный счет ) та пароль. Не розумію як я можу зареєструватися? Київстар тб в мене на смартфоні і зареєстрованийна мій номер. В інструкції що ви мені прислали про це нічого нема.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@vasil buleza, авторизація в додатку та на сайті здійснюється за номером телефону і одноразовому паролю. 

В київстар тб так, а в домашне тб ні. Я багето разів вже пробував.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@vasil buleza, авторизація в додатку здійснюється за логіном (особовий рахунок Домашнього інтернету) і паролю до послуги "Київстар ТБ". 

Вмнне тільки Київстар тб .Доманнього інтернету в мене нема. Київстар тб працює домашній  тб не працює. Хоча пише що на WEB OS  теж має працювати!!!!

Забув на LG тільки домашній тб, а Київстар тб на LG нема!!!!

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@vasil buleza, варіанти авторизації вище описала. Якщо не вдається, зателефонуйте оператору з номеру Київстар  на номер 460 :blush:  

Він точно зможе перевірити, яка послуга підключена, щоб допомогти. 

Я неодноразово дзвонив операторам ніхто нічого не знає!

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@vasil buleza, такого не може бути. Ви хочете дивитися все ж ТБ на телефоні чи через смарт ТБ? 

В мене підключена послуга київстар тб. За умовами я можу дивитися ще на пяти пристроях.Так на телевізорі самсунг є додаток київстар тб і я його легко підключив. А на телевізорі  LG такого додатку нема, є тільки додаток домашній тб. 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@vasil buleza, а ви перевіряли, чи підтримує модель телевізора цю функцію? Деталі тут

Для користувачів «Домашнього Інтернету» та абонентів тарифів «Все разом» логіном Київстар ТБ для підключення (на будь-якому з пристроїв) є номер особового рахунку клієнта «Домашнього Інтернету». Номер особового рахунку можна подивитися у вашому особистому кабінеті у системі «Мій Київстар».

Пароль для доступу в акаунт «Київстар ТБ» при першому підключенні надсилається користувачеві SMS-повідомленням на номер мобільного телефону, що вказаний в особистому кабінеті у системі «Мій Київстар».

Для абонентів мобільного зв’язку авторизація відбувається за номером телефону.

Я ж писав, що я абонент мобільного інтернету! Тож я маю підключатися за номером телефону (як і пише в інструкції),та в додатку домашнє тб такої можливості нема. Через  номер я можу підключити лише GO tv, якого в мене на Web os  нема. Чи можливо додаток домашній тб підключити через номер? Якщо ні то де взяти особистий рахунок і пароль якщо я не абонент тільки мобільного інтернету????

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@vasil buleza, така послуга доступна для користування додатком для Android, iOS, Samsung Smart TV, Android TV та веб-сторінка

Тож на телевізорі LG можна дивитися тільки  GO tv, а на самсунгови київстар тб! На самсунгах нема додатку GO tv!!!

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@vasil buleza, якщо у вас телевізор LG WebOs (рік випуску після 2015), то користуватись ви зможете додатком “Домашнє ТБ”. На телевізорі Samsung для перегляду телебачення підійде додаток “Київстар ТБ”. 

Вас цікавить, чи можна використовувати додаток “Go TV” на телевізорі Samsung? 

Для регістрації додатку домашнє тб треба вводити особистий рахунок та пароль. В мене нема ні того ні іншого бо я не маю домашнього інтернету київстар. Я підключив київстар тб в смартфоні і він зареєстрований за моїм номером телефону.  І так мене цікавить чи можна дивитися Go TV” на телевізорі Samsung.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@vasil buleza, для того, щоб користуватися сервісом необхідно мати додаток Kyivstar GO TV:
для смартфонів з Android, iOS. (Необхідна версія ПЗ зазвичай вказується в описі програми).
На телевізорах:
Samsung Smart TV - з 2015 р. випуску;
LG Smart TV - з 2015 р. випуску. 

В мене телевізор Samsung Smart TV з 2018 року. Додаток  Київстар тб є а додатку“Go TV” нема. На телевізорі LG Smart TV з 2017 року навпаки, є додаток GO TV , акиївстар тб немає. Так як я живу в сільській місцевості то і інтернету домашній київстар у нас нема. Я маю лише мобільний київстар на смартфоні. Який з цих двох додатків, в такому разі, я зможу дивитися на обох телевізорах?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@vasil buleza, в цьому разі вам потрібна послуга “Київстар ТБ” для мобільних пристроїв.

І як її підключити на  LG Smart TV, якщо в мене лише мобільна версія “Київстар ТБ” ? Можете покроково пояснити як із смартфона додоток Київстар ТБ підключити на телевізорі додаток домашній тб? Або де взяти на  LG Smart TV додаток Київстар ТБ?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@vasil buleza, Доступ в додаток через номер телефону можливий тільки для моделей, починаючи з 2015 року. У Вас модель смарт телевізора якого року? 

Отправить значок +1

@vasil buleza, Доступ в додаток через номер телефону можливий тільки для моделей, починаючи з 2015 року. У Вас модель смарт телевізора якого року? 

@Valentyna, Як реалізовано обмеження по моделях, починаючи з 2015 року? Це пов’язано з ребрендингом Київстара?

2017  рік модель43lj594v-za

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@vasil buleza, тоді вам просто треба скачати додаток із магазину (Play маркета). 

Ответить