Київстар ТБ чекає тебе!

Київстар ТБ чекає тебе!

Показать первую публикацию

114 Ответы

Отправить значок

Хотелось бы от КС соглашения с телеканалами футбол 1 и футбол 2. 
Небольшое пожелание. 

P.S: На удивление, но приложение для Android TV выглядит и работает отлично. 
Даже придраться не к чему, елки- палки ?

Добрый день.
Есть отдельное приложение Киевстар Футбол.
В приложении доступны каналы Футбол1/2/3

Отправить значок

Нещодавно придбав смарт тв на андроїд. Встановив додаток Київстар ТБ для android tv, та підключитись не вдалось просить логін і пароль!

Я є абонет київстару лише передплаченого зв'язку і на смартфоні проблем із підключенням ТБ не виникло. При реєстрації просить лише номер телефону для надсилання смс з кодом.

Домашній інтернет від іншого провайдера, так як київстар технічно не може запропонувати дану послугу.

Отож питання. Чи можливо скористатись послугою Домашнє ТБ, щоб переглядати на смарт тв? Де взяти логін і пароль для реєстрації додатку на смарт тв?

Добрый день.
Напишите, пожалуйста, номер телефона, проверим

Отправить значок

Думал подключить бесплатный пакет, вместо эфирного, думал уж в 55 бесплатных канала пакета “лёгкий” влезут 32 эфирных, тоже бесплатных. Угадайте, чего в “лёгком” бесплатном пакете нет? Правильно, почти ничего там нет. “Совместно с 1+1”, там даже 1+1 нет.

Продолжаем смотреть через торрент ТВ, через Ace Stream.

Ти можеш обирати з двох безкоштовних

“Легкий” нашёл, а где второй, можно ссылку? Может в этом втором бесплатном пакете будут эфирные каналы.

Добрый день.
Промо-доступ ко всем 150 ТВ-каналам предоставляется при первой регистрации в приложении по номеру Киевстар. И действует 30 дней. 
Инфо о промо-доступе есть тут https://kyivstar.ua/uk/kyivstar-tv

Отправить значок

Чи тарифікується Київстар ТБ для абонентів Київстар при перегляді через веб-сайт? 

Добрый день.
Нет, трафик не тарифицируется 

Отправить значок

Чи з'являться національні  телеканали, такі як новий канал,  ictv,  та інші в HD якості?

На сейчас у нас 27 каналов в HD-качестве.
1+1 HD
ZIK HD
112 Украина HD
KBS World
TV 1000 HD
ViP Comedy HD
ViP Premiere HD
ViP Megahit HD
Sony Channel HD
History HD
Discovery Showcase HD
Viasat Nature/History HD
Viasat History HD
English Club HD
36,6 HD
Navigator TV
Bambarbia TV
HDFASHION&LIFESTYLE
Fashion TV HD
Eurosport HD
Viasat Sport HD
Xsport HD
MTV Live HD
Music Box UA HD
Nickelodeon HD
TET HD
2+2 HD

Отправить значок

В мене на телевізорі  LG нема додатку київстар тб. Є тільки   GO tv  та домашне тб.Як підключити київстар тб?

Добрый день.
Добавили в LG приложение. Смотрите в сторе

Отправить значок

В додатку домашне тб просять ( личный счет ) та пароль. Не розумію як я можу зареєструватися? Київстар тб в мене на смартфоні і зареєстрованийна мій номер. В інструкції що ви мені прислали про це нічого нема.

Добрый день.

Напишите, пожалуйста, Ваш номер телефона, проверим

Отправить значок

@vasil buleza, авторизація в додатку та на сайті здійснюється за номером телефону і одноразовому паролю. 

Или по лицевому счету, если есть Домашний интернет Киевстар 

Отправить значок

І як її підключити на  LG Smart TV, якщо в мене лише мобільна версія “Київстар ТБ” ? Можете покроково пояснити як із смартфона додоток Київстар ТБ підключити на телевізорі додаток домашній тб? Або де взяти на  LG Smart TV додаток Київстар ТБ?

Добрый день.
С одного аккаунта можно смотреть на пяти устройствах. 
Чтобы пользоваться на LG Smart TV - ищите в маркете приложение “Киевстар ТВ”, установите и авторизируйтесь,
Инструкция тут: https://kyivstar.ua/uk/home-kyivstar/devices

Хотелось бы от КС соглашения с телеканалами футбол 1 и футбол 2. 
Небольшое пожелание. 

P.S: На удивление, но приложение для Android TV выглядит и работает отлично. 
Даже придраться не к чему, елки- палки ?

Добрый день.
Есть отдельное приложение Киевстар Футбол.
В приложении доступны каналы Футбол1/2/3

1. Чи можна зробити ще з Setanta Sports (там англійську футбольну Премьєр-лігу транслюють) за 139 грн/місяць як у Oll.tv? https://oll.tv/ru/go?id=15937
  2.  Чи можна розширити список пристроїв для послуги КС Футбол щоб можна було дивитися через Android TV або веб-сайт?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Artem1993, чекаємо відповідь від @Alena.Bondarenko :wink:  

На сайті вказано що перегляд онлайн ТБ в додатку Київстар ТБ без плати за трафік, встановив - підключив - за годину перегляду "зїло" всі пакетні мегабайти. Телефоную  на 466 - оператор відповідає що при використанні додатку Київстар ТБ інтернет трафік оплачується окремо. ДЕ ПРАВДВДА???!! 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

На сайті вказано що перегляд онлайн ТБ в додатку Київстар ТБ без плати за трафік, встановив - підключив - за годину перегляду "зїло" всі пакетні мегабайти. Телефоную  на 466 - оператор відповідає що при використанні додатку Київстар ТБ інтернет трафік оплачується окремо. ДЕ ПРАВДВДА???!! 

Трафик “не учитывается” если это указано в вашем тарифе, правды на сайте мало, не верьте всему написанному, осторожно проверяйте или спрашивайте перед тем как использовать!

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@bezdenis:thinking: на поточний момент відкрита “аварія”:

“У деяких абонентів передплати при користуванні послугою "Київстар ТБ" може відбуватися тарифікація МБ. Фахівці вже займаються вирішенням питання. Приношу свої вибачення.”

Будь ласка, зверніться до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support для перевірки ситуації за вашим номером. Скоріш за все ваш випадок відповідає цій “аварії”. 

Доброго дня допоможіть може у кого так було що тариф все разом за 225 грн грн і в ньому не можна підключити мобільний Київстар ТВ місяць б'юся з тех підтримкою і результату немає.

Уровень пользователя 2
Отправить значок +1

@Petro103 для абонентів “Все разом” умови користування Київстар ТБ вказані за посиланням: https://kyivstar.ua/uk/home-kyivstar/

Уровень пользователя 1

Як видно з скріншотів що канал Білорусь 24 доступний без підписок. Тоді як наші украінські доступні за підпискою, на них замок.

Ще у 2014 році йшла мова про те що саме із-за недостатньоі інформативності серед вде анексованих территорій відбулося їх захоплення.

А компанія киівстар вихолить всіляко сприяє цьому тим що закрила новосні канали до вільного доступу.

На питання чому саме так до служби підтримки. Одержав відповідь що у додатку взагалі немає щакордонних каналів. Але як це немає коли вони є. І тимбільше ворожих до нас країн.

Тобто, вата канали відкриті а украінські новосні закриті.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Білорусь не ворожа до нас країна. І на каналі Білорусь24 особисто я ніколи не помічав передач про руський мир. А пропагандистські канали Росії по типу Первый канал, Россия1 для трансляції провайдерами на території України заборонені. На супутнику залишились у відкритому доступі всі українські новинні канали та міжнародні канали українських медіа груп.

Уровень пользователя 1

Білорусь не ворожа до нас країна. І на каналі Білорусь24 особисто я ніколи не помічав передач про руський мир. А пропагандистські канали Росії по типу Первый канал, Россия1 для трансляції провайдерами на території України заборонені. На супутнику залишились у відкритому доступі всі українські новинні канали та міжнародні канали українських медіа груп.

По перше, питання основне те чому наші закриті а закордонні відкриті.

По друге, Білорусь саме ворожа до нас країна. І не менше ніж россія.

По Трете, навіщо тролити

Ну і найголовніше, це заява підтримки київстар що у додатку немає закордонних каналів

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Qwerty156:thinking: я вірно розумію, що у вас підключено пакет “Легкий старт”? Якщо я маю рацію, вам на 30 днів з моменту підключення доступні всі канали, котрі входять в пакет “Максимальний HD”.

Спробуйте зараз вийти з додатку, і зайти повторно (повторно внести номер телефону та пароль із  SMS). Далі зайдіть, будь ласка, в розділ “Мої послуги” і перевірте активність пакету “Легкий” та “Легкий Старт”. І перевірте ситуацію з каналами. 

Якщо це не допоможе, будь ласка, обов’язково напишіть про це в цій темі. 

Отправить значок +1

@Xomyak:thinking: я вірно розумію, що з пакетом “Легкий старт” після вичерпання 30 днів становляться недоступні всі канали, котрі входять в пакет “Максимальний HD”?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@VLAD.Z, після завершення акційного періоду користувач зможе дивитись канали, котрі входять в пакет “Легкий”. 

Отправить значок +1

@Xomyak, нагадаю, що в пакеті “Легкий” відсутня абонентська плата. Щоби дивитись канали, котрі входять в розширений пакет, необхідно сплачувати абонентську плату за такий пакет (напр., “Максимальний HD”).

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Всем привет), пришла странная смс, что скоро киевстар ГО закончится и встречайте киевстар ТВ, но самое странное дальше, оказывается у меня полный доступ к 150 ТВ-каналам на 30 дней без абонплаты и без учета трафика. Ну думаю дай поставлю гляну, зашел в приложение авторизовался по номеру телефона (по лицевому не подходит пароль хотя верных проверено на МК), в итоге у меня нет доступных подключенных услуг, а если речь о тарифе легкий так там 50 каналов а не 150 (а на сайте 58, киевстар как всегда). Внимание знатоки вопрос, кто врет смс или приложение или сайт?))

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Iseg, там есть 2 пакета: “Киевстар ТВ Лёгкий Старт (

• до 150 каналов: (60  каналов +)

Возможность промотра с 2-х телевизоров со SMART TV (+ смартфон, планшет и ноутбук) ;

на 30 дней даёт доступ ко всем каналам "Киевстар ТВ Максимальный HD";
доступ к пакетам Киевстар ТВ КиноХит и Киевстар ТВ IVI;
доступ к видеобиблиотеке (контент 1+1, премиальное кино в HD-качестве,
более 7000 фильмов и сериалов)).

И “Киевстар ТВ Лёгкий

• до 60 каналов
  • начинает действовать автоматически после окончания срока действия пакета "Киевстар ТВ  Лёгкий старт" 

Ответить