Решено

Кількість підписок "Домашнього ТБ" в тарифі "Київстар все разом"

• 27 Сентябрь 2017
  • 8 ответов
  • 13971 просмотр

Отправить значок
Що таке кількість підписок у тарифі київстар все разом -50%?
icon

Лучший ответ Stas 28 Сентябрь 2017, 08:11

Да, для одного телевизора, хватит 1 подписки + будет 3 доп.экрана (смарт/планшет и .т.д.) на Ваш выбор)))
Просмотр оригинала

8 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Это часть домашнего ТВ.
Если вы хотите подключить несколько телевизоров (максимум – четыре), вам понадобятся дополнительные тюнеры и дополнительные ТВ-пакеты (подписки). Дополнительные пакеты программ предоставляются с тем же набором каналов, что и в основном пакете.
одна подписка включает в себя 1 устройство основное (пк по кабелю, тюнер или смарт) и 3 устройства по вай-фай (ноутбук, телефон, планшет)
Отправить значок
Это часть домашнего ТВ.
Если вы хотите подключить несколько телевизоров (максимум – четыре), вам понадобятся дополнительные тюнеры и дополнительные ТВ-пакеты (подписки). Дополнительные пакеты программ предоставляются с тем же набором каналов, что и в основном пакете.

То що мені вибрати?, в мене телевізор (смарт тв), смартфон і ноутбук, Яку кількість підписок вибрати?
я бы посоветовал взять 1 подписку и пользоваться, должно работать. доп подписку можна будет дозаказать.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Да, для одного телевизора, хватит 1 подписки + будет 3 доп.экрана (смарт/планшет и .т.д.) на Ваш выбор)))
Уровень пользователя 3
Отправить значок +1
@Dima310589, раді вітати Вас в нашій спільноті 😉
Зверніть увагу на відповіді @Stas та @lan, вони вірні.
Одна підписка дозволяє переглядати тв на 4х пристроях (1 тв-екран+3 інших). Якщо у Вас 1 телевізор, то Вам буде достатньо 1 підписки.
Отправить значок

Доброго дня! Чи можу я дивитися Київстар ТВ одночасно на 2 х чи 3х Андроїд приставках?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@PlVitaliy, за одну місячну плату дивитися фільми і програми одночасно можна на 5-ти пристроях (двох телевізорах, комп'ютері, планшеті і смартфоні). 

Ответить