Нові тарифи Київстар ТБ


Уровень пользователя 7
Отправить значок +3

26 травня 2020 року Київстар запускає нові тарифи «Київстар ТБ» та «Все разом». У них збільшено кількість контенту, промо пропозицій та мобільного інтернету.

Лінійка Київстар ТБ оновилась пакетами «Базовий», «Сімейний», «Вигідний», «Преміум HD». Крім стандартного доступу до телеканалів та відеоконтенту, в нових пакетах «Сімейний», «Вигідний», «Преміум HD» передбачено доступ до відеобібліотеки IVI з понад 7 000 фільмів та серіалів. Раніше повний доступ до відеобібліотеки надавався тільки в тарифі «Максимальний HD». Також на тарифи «Базовий», «Сімейний», «Вигідний» додатково діє промо: два місяці доступу до всіх телеканалів. Крім цього на всі тарифи діє знижка 50% на перші три місяці плати за послуги.

Також відтепер базовий пакет Київстар ТБ «Легкий» доступний в усіх тарифах передплаченого та контрактного мобільного зв’язку Київстар. Щоб скористатися цією пропозицією, достатньо лише завантажити додаток Київстар ТБ на свій смартфон (доступний в Google Play та App Store).

Двома новими тарифами поповнилась і лінійка Київстар «Все разом» – «Все разом Базовий + ТБ» та «Все разом Вигідний + ТБ». Нагадаємо, що це унікальна пропозиція на телеком ринку, коли один оператор надає одразу три послуги – мобільний зв’язок, домашній інтернет та телебачення.

Абонентам «Все разом Базовий + ТБ» відтепер буде доступний безлімітний мобільний інтернет. А для обох нових тарифів «Все разом Базовий + ТБ» та «Все разом Вигідний + ТБ» також діятиме знижка 50 грн на оплату послуг у місяць підключення та двох наступних.

Детальніше ознайомитися із наповненням нових тарифів можна за посиланням.

Головні переваги Київстар ТБ:

  • Понад 150 телеканалів та 7 000+ фільмів і серіалів від провідних українських та міжнародних кіностудій у відеобібліотеці.
  • Можливість переглядати контент одразу на 5 пристроях, без додаткової плати (смартфон, планшет, ноутбук, Smart TV або через ТВ-тюнер).
  • Функції «Пауза ефіру» та «ТВ-архів» (можливість записувати ефір та переглядати його згодом).
  • Нетарифікований трафік при користуванні зі смартфону для абонентів Київстар.

0 ответов

Будь первым, кто оставит ответ!

Ответить