Оновлення додатку на LG Smart TV

• 19 Февраль 2019
  • 37 ответов
  • 5173 просмотры

Уровень пользователя 7
Отправить значок +3
Як оновити додаток:

При запуску програми «Домашнє ТБ» з'явиться меню з оновленням додатку.
Натисніть «Оновити», дочекайтеся закінчення встановлення додатку, зайдіть в «Профіль» та введіть облікові дані, якщо вони відсутні.

37 Ответы

Не находить домашнє ТБ на lg smart tv

Модель UK6300MLB

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Lirik, де саме шукали? 

LG content

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Lirik, ви вже користуєтеся нашим ТБ? 

На смартфоні

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Lirik, усі сумісні моделі тут. Ви в цьому розділі шукали? 

Написано що доступно, але не находить

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Lirik, ваш телевізор повинен бути увімкненим та підключеним до інтернету. Згідно з інструкцією до телевізора, увійдіть до «Магазину додатків». Через меню «Пошук» знайдіть додаток «Домашнього ТБ» за пошуковими словами «Home TV» або «Киевстар ТВ» або «Київстар ТБ». Далі оберіть додаток «Київстар ТБ» та натисніть на його іконку, щоб перейти на сторінку додатку. 

На сторінці додатку «Київстар ТБ» оберіть опцію «Встановити». Після встановлення додатку, іконка «Київстар ТБ» з’явиться в основному меню SMART TV.

Я так робив, не находить 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Lirik, можливо, спробуйте скачати файл із покроковою інструкцією. :thinking: Також на тій сторінці.  

Добрий день, користуюсь ТВ Київстар через смарт тв телевізор LG підкажіть як включити клавіатуру щоб користуватися пошуком . Наприклад заходжу в меню вибираю пошук і немає можливості вписати літери.

Я подключал клавиатуру к приставке kaon sc7200, клавиатура работает, но нестабильно, приставка зависает

Есть приставка db240at, там  есть клавиаиура в пульте управления (с обратной стороны пульта)

В вашем случае буквы вводятся с экранной клавиатуры, управлямой  пультом

Проблема в тому що не появляється екрана клавіатура  коли нажимаєш пошук не має що вибирати пультом

Попробуйте заменить приставку, ищите первую модель db240at, у нее есть физическая клавиатура с обратной стороны пульта

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Pavlo-lv, має все працювати. Якщо у вас встановлено додаток, спробуйте з нього вийти/зайти повторно. 

1: дуже мало телеканалів українською мовою.

2: скажіть будь ласка, як відсортувати канали в додатку КИЇВСТАР ТВ на телевізорі LG smart TV під управлінням WEB OS

У мене телевізор LG 43UJ6307 . В магазині “LG Content store” не має додатку з назвою “КиївстарТБ”(або схожою), але є “Домашнє ТБ”. Для користування останнім, додаток потребує вводу Логіну та Паролю. Де можна взяти цей Логін та пароль? Чи як мені скорстатися послугою Київстар ТБ. 

На смартфоні додаток Київстар ТБ працює чудово.   

Де можна взяти цей Логін та пароль?

в личном кабинете Мой Киевстар

кстати говоря, Домашнее ТВ -- это платная услуга за отдельные деньги 

tv.kyivstar.ua  (не путать с Киевстар GoTV)

В особистому кабінеті Мій Київстар. Я цієї інформації не знайшов. Підкажіть де саме? 

В моєму тарифному плані Smart+ це послуга включена у вартість.

у меня эта услуга сейчас не подключена (раньше -- была), поэтому говорю по памяти -- когда услуга подключена, то в разделе, если не ошибаюсь, дополнительных услуг есть что-то типа “восстановление пароля” -- это оно

upd: с сайта

Логин и пароль для услуги «Киевстар ТВ» отличаются от логина и пароля для личного кабинета в системе «Мой Киевстар».

Логином Киевстар ТВ для первого подключения (на любом из устройств) является номер лицевого счета клиента «Домашнего Интернета». Номер лицевого счета можно посмотреть в вашем личном кабинете в системе «Мой Киевстар».

Пароль для доступа в аккаунт «Киевстар ТВ» при первом подключении отправляется пользователю SMS-сообщением на номер мобильного телефона, указанный в личном кабинете в системе «Мой Киевстар».

ВАЖНО: при введении адреса электронной почты в Настройках (в окнах-подсказках на любом из устройств) платформы «Киевстар ТВ» введенный e-mail автоматически становится логином для доступа к услуге «Киевстар ТВ».

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

У мене телевізор LG 43UJ6307 . В магазині “LG Content store” не має додатку з назвою “КиївстарТБ”(або схожою), але є “Домашнє ТБ”. …..

Із 4 листопада послуга «Домашнє ТБ» від Київстар змінює назву на «Київстар ТБ».

https://community.kyivstar.ua/kijivstar-tb-9/domashnye-tb-vid-kijivstar-zminyuye-nazvu-na-kijivstar-tb-29934

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Vitaliy867:sweat: це дійсно так. Ваше зауваження передано в відповідний відділ.

2: скажіть будь ласка, як відсортувати канали в додатку КИЇВСТАР ТВ на телевізорі LG smart TV під управлінням WEB OS

:thinking: ви маєте на увазі, як обрати певні канали і об’єднати в одну категорію? Вірно вас зрозуміла? 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@AndriiMyr:thinking: розібрались в роботі послуги? Знайшли логін та пароль? 

@Vitaliy867:sweat: це дійсно так. Ваше зауваження передано в відповідний відділ.

:thinking: ви маєте на увазі, як обрати певні канали і об’єднати в одну категорію? Вірно вас зрозуміла? 

так правильно

Ответить