Решено

Приложение "Домашнее ТВ" для SMART TV // ТВ Samsung Tizen 4 // на Android и iOS

Показать первую публикацию

250 Ответы

Отправить значок

Чи можна встановити якийсь додаток Kyivstar TV на РС, бо користування браузером виносить мозок: постійно злітає і просить перезавантажити сторінку. Неможливо нічого подивитися :(

Добрый день. Пишу по поводу обещанно вами 5.1 звука в приложении <киевстар тв> подключил в месяц пробный период. Вот ваша цитата:  В чем преимущества Киевстар ТВ по сравнении с аналоговым и спутниковым телевидением?

• Высокое качество изображения и звука: HD-каналы с разрешением до 1080р и звуковой дорожкой 5.1.//Его я не слышу в упор! (У меня подключён медиаплеер через ресивер) Не из-за ваши виасатовские фильмы, не через ivi. Что можете сказать? 
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@IhorL, на жаль, такого додатку немає :disappointed_relieved:

А яка у вас операційна система? Яким браузером користуєтесь? 

Отправить значок +1

на жаль, такого додатку немає :disappointed_relieved:

@Xomyak, проте є така вебверсія, доступна на сайті Київстара

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@VLAD.Z, так є, але користувач в своєму повідомленні чітко зазначив, що його цікавить саме додаток, бо є складності в користуванні Web-версією. 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Dj Ptuch, пожалуйста, обратитесь по адресу apps@kyivstar.net (электронное письмо) с детальным описанием проблемы. 

Добрый день. Телевизор Hisense. Операционная система Vudaa. Как установить приложение Киевстар ТВ?

видимо, никак

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

на такі операційні системи наврядчи щось встановите взагалі...

Отправить значок +1

Никогда не догадывался о существовании такой операционной системы.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Київстар навіть для tvOS не зміг написати додатка, а ви за якусь там Vudaa.
Да що там, як мені відомо для таких ноунеймів навіть Megogo ніякого додатку на випустив, але я можу помилятись щодо цього.

На чому вона взагалі базується? Якщо може запускати Android додатки, то може й зможете встановити, але доведеться його якость туди завантажувати, отримавши інсталлятор, скажімо, з 4PDA, якщо він там вагалі є.

Моя особиста рекомендация - придбати Apple TV або NVIDIA Shield TV в залежності від вашої экосистеми, та перейти на Megogo, бо він набагато кращий, за розумну ціну.
А такі телевізори використовувати не як Smart TV, а як панель для зображення та звуку.

Уровень пользователя 1

@VLAD.Z, так є, але користувач в своєму повідомленні чітко зазначив, що його цікавить саме додаток, бо є складності в користуванні Web-версією. 

А у київстар мізків немає щоб обернути веб сторінку у ехе і створити додаток?

Я взагалі здивований політикою київстар останні 5 років

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

А у київстар мізків немає щоб обернути веб сторінку у ехе і створити додаток?

Я взагалі здивований політикою київстар останні 5 років

Нормальні додатки так не створюють ??
Хоча звісно, вони б могли “обернути web-сторінку у exe”, дивно що хоча б це не зробили, дійсно.

Отправить значок

@IhorL, на жаль, такого додатку немає :disappointed_relieved:

А яка у вас операційна система? Яким браузером користуєтесь? 

У мене Windows 10 Pro. А браузери пробував різні - і Chrom, i Mozilla - результат той же: постійно злітає, коли переглядаю передачі у запису ;(

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Artur_Krivbass, приложение доступно для владельцев Samsung Smart TV и LG Smart TV, а также телевизоров Philips, Sony, Kivi, Ergo и других с ОС Android TV версии 6.0 и выше :confused:

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Qwerty156, @kikiwora:shrug_tone2:

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@IhorL, напишіть, будь ласка, мені в особисті повідомлення номер особового рахунку та ПІБ власника підключення. Передам запит на перевірку інженерам. 

Отправить значок

Інформацію вам надіслав

Добрый день, подскажите пожалуйста, будет ли смарт телевизор Thomson поддерживать функцию киевстар тв. Вопрос связан с тем что например, мегого идёт без звука, а світ тв, виснет каждые 40 минут, спасибо

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@IhorL, дякую. Сьогодні сформую запит в технічний відділ.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Bek, приложение доступно для владельцев Samsung Smart TV и LG Smart TV, а также телевизоров Philips, Sony, Kivi, Ergo и других с ОС Android TV версии 6.0 и выше :confused:

Пришло сообщение - встречайте обновленное приложение Samsung Smart TV. Зашел в поиск обновлений - пусто ! Не там встречаю ?

Кстати, Samsung Smart  TV и Киевстар ТВ, на мой взгляд, не дружат - постоянное зависание и сбои. При этом  интернет работает нормально, Ютуб без зависаний, и через тюнер обычный Samsung воспроизводит ТВ нормально.

Помогите пожалуйста настроить ты ergo модель 50DU5502 в плеймаркете нет тв Киевстар. Хоть андроид версия 7

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Помогите пожалуйста настроить ты ergo модель 50DU5502 в плеймаркете нет тв Киевстар. Хоть андроид версия 7

Есть предположение что приложение не совместимо с телевизором, потому вы и не находите его. Хотя может есть еще варианты решения, может кто подскажет!

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Konstantin Z:thinking: вы уже обращались к оператору с данной информацией? 

Ответить