А яка якість 3g інтернету у вас?

Уровень пользователя 3
Доброго дня . Користувався водафон анлім, тут мене підбили на безлім від киівстара. Це біда , а не інет. Вибиває, не грузиться. Це тільки в мене ?

177 Ответы

Уровень пользователя 3
Живу в центрі Вінниці і така біда , а в селах??? 😉
Уровень пользователя 2
Отправить значок
Живу в селі цього тижня скорість піднялась до 32 мб/с
Уровень пользователя 2
Отправить значок
При цьому нет не вибиває і працює ідеально пінг 35
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
г. Днепр у меня скорость до 4-5 Мб\сек (но это связанно только с моим древним телефоном).
Уровень пользователя 6
Отправить значок +1
Мабуть тільки у Вас,а в нас швидкість нормальна навіть при навантаженнях ?
Уровень пользователя 6
Отправить значок +1
В нас навпаки, у водафон інтернет ніякий
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@oleg vinnitsa, раді вітати в нашій спільноті.
Дякую, що ініціювали відкриття актуальної теми. Цікаво дізнатись думку учасників спільноти. Якщо бажаєте залишити заявку на покращення покриття, можна зробити це в темі https://community.kyivstar.ua/mobilniy-internet-19/pokrashchiti-yakist-3g-pokrittya-83
Уровень пользователя 2
Житомирская обл, Радомышльский р-н, с.Потиевка стоит вышка подключили 3G. Скорость не выше 9Мб загрузки и 2-Мб выгрузки Пинг 100-120. При этом скачивание фильма например идет на скорости до 3Мб это в лучшем случае.
Уровень пользователя 5
Отправить значок
Нормальная скорость. На все хватает.
Уровень пользователя 5
Отправить значок
г. Днепр у меня скорость до 4-5 Мб\сек (но это связанно только с моим древним телефоном). Я тоже с Днепра средняя скорость 20 мбит/с ночью до 35 мбит/с доходит 🙂
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Pavel19931706 у меня просто телефон не из лучших))) можно сказать китайское - 💩
Уровень пользователя 6
Отправить значок +1
@Stas, если не секрет, то скажите модель? Уж очень интересно 🙂
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Good Bye Doogee X5 MAX
Уровень пользователя 5
Отправить значок
@Good Bye Doogee X5 MAX у меня Dooge X5 PRO скорость просто рвет около 30 мбит/с как раз тесты с него делаю! очень четко интернет летает...
Уровень пользователя 5
Отправить значок
@Good Bye Doogee X5 MAX так же твой телефон и мой тащит еще и 4G 😌 наверно все таки у вас бс нагружена вот и 5 мбит/с)))
Уровень пользователя 1
Купил я вчера эти киевстаровские максимальные тормоза.
Лучше этого интернета может быть только полное его отсутствие.
Как думаете, какой регион? Киев, Осокорки. Мне больше нечего сказать, кроме как: "Киевстар, верни мне сотку"
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Залежить дуже від телефону, який Ви Використовуєте. В мене все супер, і в телефоні, і в планшеті.
Уровень пользователя 5
Отправить значок
Как думаете, какой регион? Киев, Осокорки. Мне больше нечего сказать, кроме как: "Киевстар, верни мне сотку"
😃
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
:D

який у тебе телефон, горенько моє?
Отправить значок
В Тернополі завжди перегрузи мережі, дуже часто швидкість 0,8 - 1,2 мбіт/сек. Перегрузи підтвердили самі інженери Київстару. Базових станцій на місто і так багато, навіть на стовпи освітлення ставлять їх для розгрузки мережі. Оператор буде чекати на LTE для вирішення цього питання.

Від 2015 року пишу про відсутність покриття в одному з нас. пунктів, в 2 км від Тернополя, залишив більше 20 заявок. на карті покриття "намальоване" з 2015 року. Нас. пункт достатньо великий, 35 вулиць, є декілька виробництв, поганий рельєф, а базовової станції немає. На вулиці, в автомобілі, на 1-2-му поверхах будинку 3G відсутній із самого 2015 року. В 2016 році Київстар поставив додаткову БС в 7-ми звідси на телевежу, але для частоти 2100 Мгц це забагато, тому ефект майже нульовий і вона нічого не покрила.
Уровень пользователя 1

Интернет юзался на нокиа люмиа (532 кажется, точно модель не помню). В данном случае проблема точно не в телефоне, ибо например на подоле скорость была норм. А вот дома на осокорках скорости нет. Понимаю, что железобетонные стены новостроек и все такое... Но как бы телефон на подоконнике, связь 4 палки из 5, режим H+, а скорость 10-20 кбит/сек.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Интернет юзался на нокиа люмиа (532 кажется, точно модель не помню). В данном случае проблема точно не в телефоне, ибо например на подоле скорость была норм. А вот дома на осокорках скорости нет. Понимаю, что железобетонные стены новостроек и все такое... Но как бы телефон на подоконнике, связь 4 палки из 5, режим H+, а скорость 10-20 кбит/сек.

ну так з тією Нокіа часів холодної війни- це дуже гарна швидкість.
Настільки якісне 3G покриття від Київстар ,що планую купувати сім карту іншого оператора. Суми.
p.s. І справа не в тому, у кого який телефон, я є користувачем iPhone, і це не допомагає 😉
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Настільки якісне 3G покриття від Київстар ,що планую купувати сім карту іншого оператора. Суми.
p.s. І справа не в тому, у кого який телефон, я є користувачем iPhone, і це не допомагає ;)

дуже дивно, в Сумах був, гарно все працювало ще рік тому
Уровень пользователя 1
Друзі, у декого з вас поганий інтернет в селах, а я живу у Львові, і у мене не набагато кращий чим у вас. Так, є багато факторів які вливають на швидкість 3G, і мій фактор мабуть завантаженість мережі. Або від вишки далеко. Сподіваюся мій відгук влине і Київстар поставить вишку в районі вул. Дунайської. Тому що тариф "Максимальний безлім+" за 135 грн зовсім не максимальний. Нікого не агітую, нічого не рекламую, просто хочу щоб за 135 грн я мав хороший безлімітний 3G інтернет. Я розумію що тести відносні, але ось гляньте, це на ліжку

, це біля вінка

, а це в місці де найбільш затребуваний інтернет вбиральна 🙂

Тому, м. Львів, вул. Дунайська, телефони Asus Zenfone 2 та Huawei P8 Lite, тариф Київстар "Максимальний безлім+", тариф LifeCell "Смартфон S+".
Якщо до закінчення місячного терміну мого тарифу не буде змін, прийдеться переходити на іншого оператора.

Ответить