Решено

Інтернет // відключення послуг інтернету на сім-карті

• 8 Январь 2018
  • 49 ответов
  • 9066 просмотров

Доброго вечора! Потрібно розблокувати заблокований інтернет у 2014 році.
icon

Лучший ответ Olga 11 Январь 2018, 13:38

@Officer раді вітати у нашій спільноті! Якщо мова іде про домашній інтернет, який не був активний протягом 365 днів, відновити його можливості не буде.

Якщо необхідно користуватись домашнім інтернетом, можна перевірити чи є технічна можливість підключення за вказаною адремою і подати заявку. Це можна здійснити на сайті: https://kyivstar.ua/uk/home-kyivstar/internet/kyiv
Просмотр оригинала

49 Ответы

Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@Officer раді вітати у нашій спільноті! Якщо мова іде про домашній інтернет, який не був активний протягом 365 днів, відновити його можливості не буде.
Якщо необхідно користуватись домашнім інтернетом, можна перевірити чи є технічна можливість підключення за вказаною адремою і подати заявку. Це можна здійснити на сайті: https://kyivstar.ua/uk/home-kyivstar/internet/kyiv
Переклала картку в інший телефон, вернула в старий, почало висвічуватися " передано 250 байт" , різне число і дуже часто. Оператор сказав, що звернутися тільки в магазин. До магазину треба їхати 50 км. Поблизу немає. Три роки назад в мене таке було. Я знайшла в інтернеті пораду набрати комбінацію цифр і нажати дзвонити. Коли я так зробила, прийшла СМС про відключення інтернету. На жаль я цю комбінацію не запам'ятала. Допоможіть. Може хтось знає цю комбінацію, або як написати заяву на відключення через інтернет. Дуже дякую за допомогу.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Такой комбинации нету. Только при обращении в магазин в письменной форме можете полностью отключить интернет.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Отключите Интернет в самом телефоне. Как это сделать, зависит от модели телефона и производителя.
Чи є можливість відключити інтернет у тарифі 75', так щоб за нього не сплачувати, оскільки телефон не дає можливості виходу в Інтернет
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@223, якщо маєте на увазі тариф "Безлім соцмережі", то можна підключити опцію "Без мегабайт". Тоді оплата становитиме 65 грн, а МБ не будуть нараховуватися.
Для підключення опції наберіть комбінацію: *939*1# виклик.
Как подключить к интернету СИМ.-карту. Ставлю старую - работает, новую, но не работавшую в 3г, при тех же настройках - не работает. Магазин не предлагать.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@eqml, 🤔возможно на SIM-карте отключены услуги на базе GPRS. Наберите USSD-запрос *100*11*2# и вызов. Если услуга отключена, то по факту подключения поступит SMS.
Ввозможно ли раз в 29 дней, подключить интернет по мобильному? На один день.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Karta 123, 🤔вы можете включить функцию "передача мобильных данных" и выйти в Интернет в любой нужный вам день. Оплата будет сниматься согласно условий вашего тарифного плана.

Доброго дня.Як відключити інтернет?Через Київстар ним не користуюсь,але списує щодня по 5 гривень з використаним 0.1мб.p.s.думаю що тут(в kyivstar)відповіді мені не дадуть.Дарма пишу.

Уровень пользователя 2

може в настройках телефона можна зробитих?

Все зроблено,принаймі так сказали в магазині Київстар.В налаштуванні пише що через Київстар 0.байт трафіку,а в додатку kv щодня по 0.1 і мінус 5 грн.

Уровень пользователя 2

а ліміт моб.даних в настройках обмежено до 0 ? якщо так,то справді дивно

old_user дякую.Удачі.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

LTE вимкніть

Правильна думка,після попереднього допису перевів kv на 2G.(2год.тому).Дякую.Хорших людей по житті бажаю всім хто намагався допомогти.Удачі нам всім.p.s.результат доповім за день-два.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Правильна думка,після попереднього допису перевів kv на 2G.(2год.тому).Дякую.Хорших людей по житті бажаю всім хто намагався допомогти.Удачі нам всім.p.s.результат доповім за день-два.

Ну, прям до 2G не рекомендую, якщо у вас є покриття 3G, а от у LTE особливість така що це де-факто лише доступ в Інтернет, тому він завжди тарифікується. В 2G/3G такого немає.

Дякую,поставлю 3G.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Andriy Paliy, все добре? Більше не знімається оплата за додаткові Інтернет-пакети? 

Доброго часу доби.Після проведених маніпуляцій лишні гроші не з'їдає.(перейти з 4G на 3G за порадою kikiwora) Ще раз дякую усім хто допомагав.Веселого Різдва.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Andriy Paliy:hugging:

Добрий день, якщо для вас шахраїв він добрий. Ви можите мені пояснити чому ви без мого відома списуєте кошти за інтернет? Можливо я не хочу щоб ви надавали мені інтернет на день, я взагалі непойму як у вас послуга тисяча минабайт стоїть 15грн а ви списуєте 20грн? Я хочу щоб ви повернули мені кошти і надалі перед тим як списувати кошти яб хотів получать повідомлення.

Отправить значок +1

@Genchyk, послуга тисяча минабайт заказується окремо. Без неї ми списуватимемо 10грн за кожні 100МБ.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

@Genchyk а чого ви вирішили, що вам тут будуть щось повертати. З таким самим успіхом ви можете написати на сторінку президента України в фейсбуці. Може він вам поверне. Мені взагалі цікаво чим ви керуєтесь, коли пишете таки вимоги на форум? Де логіка?

Ответить