Мій Київстар: самообслуговуйтеся та залишайтеся вдома

• 23 Март 2020
  • 19 ответов
  • 1448 просмотров
Мій Київстар: самообслуговуйтеся та залишайтеся вдома
Уровень пользователя 7
Отправить значок +3

#простозалишайтесявдома

Користувачі послуги «Домашній Інтернет» та всі абоненти мережі Київстар, окрім корпоративних та бізнес-абонентів, можуть швидко та зручно керувати своїми рахунками в мобільному додатку «Мій Київстар» для Android і iOS або вебверсії.

:pushpin:Ми зібрали для вас актуальні функції

:credit_card:Поповнення рахунків онлайн без комісії

Щоб зайвий раз не виходити з дому, у декілька кліків поповнюйте рахунки без комісії собі або рідним. Вам знадобиться лише платіжна картка, доступ до вебверсії або додатка.

:arrows_counterclockwise:Самостійна зміна тарифу

Набрид старий тариф? Хочеться більше хвилин, інтернету та розваг? У мобільному додатку «Мій Київстар» або вебверсії ви можете не тільки переглянути інформацію про свій тариф, але й обрати новий з рекомендованих. 

:spy:Тотальний контроль 

Чи знаєте ви, на що витратили кошти минулого місяця? Дзвінки, інтернет чи може роумінг? Мій Київстар підкаже. Заходьте в розділ «Активності» (у вебверсії – «Витрати та платежі») і насолоджуйтесь (або робіть висновки). 

:juggling_tone1:Багато номерів – один профіль

Якщо у вас кілька номерів Київстар, додайте їх до свого профілю – і поповнюйте всі рахунки та переглядайте всі активності за всіма номерами одночасно в одному інтерфейсі.

Для цього натисніть на стрілочку біля свого номера на головній, виберіть «Додати номер» та пройдіть підтвердження.

:pencil:Підключення та відключення послуг

Потрібна нова послуга чи, навпаки, хочете відмовитися від старої? Вибирайте із безлічі додаткових сервісів та самостійно керуйте своїми підписками в системі «Мій Київстар» – це зручно і просто!

Хочемо бути корисними. Допоможете?  

Переходьте за посиланням ​​​

Бережіть себе:pray_tone2: Далі буде про розваги  

19 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

@Alena.Sliusar Пишите перевод на русском языке. На украинском ярлыке ничего не понятно, и написано с юмором для серьезной компании Киевстар.

Отправить значок +1

@Aleksei.Sivokhin, у неё не бывает времени чтоб писать ещё и перевод.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

@Alena.SliusarПишите перевод на русском языке. На украинском ярлыке ничего не понятно, и написано с юмором для серьезной компании Киевстар.

Кому не понятно, могут найти для себя другие ресурсы. Киевстар  всё-таки украинская компания, а не бусурманская.

Отправить значок +1

@Alena.SliusarПишите перевод на русском языке. На украинском ярлыке ничего не понятно, и написано с юмором для серьезной компании Киевстар.

Кому не понятно, могут найти для себя другие ресурсы. Киевстар  всё-таки украинская компания, а не бусурманская.

У многих статей, указанных здесь, есть такая изумительная приписка:

Справка о Киевстар:

Киевстар – украинский оператор телекоммуникаций, предоставляющий услуги связи и передачи данных на основе широкого спектра мобильных и фиксированных технологий, в том числе для 3G и 4G связи. Услугами оператора пользуются более 26,2 млн абонентов.

Акционеры Киевстар – международная Группа VEON Ltd, офис в Нидерландах. Акции Группы находятся в свободном обращении на фондовых биржах NASDAQ (Нью-Йорк) и Euronext (Амстердам). Киевстар более 20 лет работает в Украине, и признан как наибольший плательщик налогов отрасли связи, один из лучших работодателей Украины и социально ответственная компания.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

@VLAD.Z у меня складывается чувство, что вы, как тот приходской прислужник, постоянно под рукой.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

@VLAD.Z  Раньше она была общительная.

А время найти не трудно, было бы желание.

Отправить значок +1

@VLAD.Z у меня складывается чувство, что вы, как тот приходской прислужник, постоянно под рукой.

Я могу более-менее оперативно наблюдать за Сообществом, хотя и не круглосуточно.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +3

Час є, але як ви могли помітити ресурс тільки український. На поточний момент ми працюємо над створенням російської версії. Щоб кожен з наших абонентів читав інформацію на зручній для нього мові. Гарного дня. 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +3

@VLAD.Z  Раньше она была общительная.

А время найти не трудно, было бы желание.

спасибо, что нашли время обсуждать такой важный, на текущий момент, вопрос. :clap_tone2:

Отправить значок +1

Час є, але як ви могли помітити ресурс тільки український. На поточний момент ми працюємо над створенням російської версії. Щоб кожен з наших абонентів читав інформацію на зручній для нього мові. Гарного дня. 

Ви мали на увазі ресурс “Спільнота Київстар”?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@VLAD.Z, так, мова йшла про Спільноту. Сам ресурс український. Теми, котрі створює Community Manager теж написані державною мовою.

А ось наші користувачі мають вибір :nerd:  

Отправить значок +1

@Xomyak та @Valentyna також мають вибір, чи не так?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@VLAD.Z, ми надаємо відповідь на тій мові, на котрій користувач поставив запитання. 

Неможливо подивитися мій Київстар вирішіть це питання.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Volodumur30, :thinking: уточніть, будь ласка, складності з використанням додатку, або WEB-версії? Яку саме помилку бачите? 

Отправить значок +1

@Xomyak, а от інші користувачі, навіть досвідчені, можуть надати відповідь на мові відмінній від тієї, на котрій користувач поставив запитання. З будь-якої із сторін може бути недержавна мова. Можна даже називати це взаємодопомогою :blush:

Уровень пользователя 4
Отправить значок +1

@VLAD.Z i 4Ё?! ваша видповидь помогла кому=то?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@VLAD.Z:thinking: ви іншої думки стосовно взаємодопомоги? 

Отправить значок +1

@Xomyak, :wink: усі ми маємо різні точки зору.

Ответить