Решено

Основные вопросы в работе системы Мой Киевстар / Проблема со входом в систему / Некорректное отображение информации

• 27 Сентябрь 2017
  • 625 ответов
  • 113258 просмотров

Показать первую публикацию

625 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
По Вашему скрину видно что нужно обратится к сотруднику (466 или через чат на оф. сайте)
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@Oks2017, якщо ви сьогодні мігрували з контракту на передплату, або назад, то вхід в Мій Київстар може не працювати. Завтра все запрацює
Отправить значок
Дякую за відповідь ))) миграция була сьогодні але по іншому номеру, який не має відношення до проблемного номера. Проблемний номер вже місяць як не в змозі виконати авторизацію. : (((
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Oks2017, вітаю вас у нашій спільноті!
Як справи? Через 24 години після міграції змогли зайти в систему?
Якщо інший номер давно обслуговується і міграції там за останній час не було, треба перевірити за допомогою оператора чи не подавалась заявка на блокування системи для того номера телефону. Існує така послуга: обмеження доступу до системи самообслуговування за ініціативою користувача.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Aksolotl' если профиль заблокирован, то там так и пишется при попытке входа - Профиль заблокирован )))

з.ы. жене блокировал))))
Отправить значок
проблема і надалі актуальна. до корпоративного звязку не має відношення так як це номер "брата". А миграція проходила на моєму особистому номері. Міграція пройшла успішно і безболісно, дороговато правда але це вже інша тема :)

Виходить помилка при вході - Ваш обліковий запис заблоковано. Вам необхідно звернутися до контакт центру - це ознака того що номер заблокований самим користувачем? на тех підтримці 466 - оператор повідомив що номер не заблоковано.

Всім дякую за час.
Отправить значок
@Aksolotl' если профиль заблокирован, то там так и пишется при попытке входа - Профиль заблокирован )))

з.ы. жене блокировал))))
так а як саме ви це робили? комбінацією з клавіатури пристрою чи через голосове меню? дякую
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Oks2017 Для блокировки я обращался по 466 соединялся с сотрудником, который и оставил заявку на блок. Я просто предоставил инфо (т.к. номер на меня зарегистрирован)
Отправить значок
@Oks2017 Для блокировки я обращался по 466 соединялся с сотрудником, который и оставил заявку на блок. Я просто предоставил инфо (т.к. номер на меня зарегистрирован)

1. с номера жены - того что блокировался? или с другого?
2. как разблокировать не подскажете? также через оператора? но наверное с того номера что заблокирован

спасибо
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Oks2017 Дело в том что у меня контрактные номера (оформлены на меня), по этому я звонил с другого номера, предоставил информацию.
А вот на предоплате нужно наверняка звонить с того номера где нужно снять блок.
Отправить значок
@Oks2017 Дело в том что у меня контрактные номера (оформлены на меня), по этому я звонил с другого номера, предоставил информацию.
А вот на предоплате нужно наверняка звонить с того номера где нужно снять блок.

Спасибо, осталось украсть телефончик у "брата" и набрать оператора. Спасибо!
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
Спасибо, осталось украсть телефончик у "брата" и набрать оператора. Спасибо!
@Oks2017, напишите мне в личку номер, о котором идет речь. Попробуем решить вопрос без "кражи" 😉
Подал заявку на изменение тарифного плана. на счету тогда не было достаточной сумы. Пополнил счет на следующий день и уже больше суток меня не переводит..Долго еще ждать??
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
После пополнения тариф должен изменится в течении 24-х часов, если этого не произошло, лучше обратится к онлайн консультанту (внизу страницы) - https://kyivstar.ua/ru/support
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Dima9, добро пожаловать в наше сообщество!
Если с момента пополнения прошло более 24 часов, то это говорит, что сейчас тоже денег для перехода на новый тариф не достаточно. Обращаю ваше внимание, что если переход платный, то кроме того, что должна быть сумма для списания абонплаты за новый тариф + нужно еще иметь 20 грн для оплаты за замену.

Спасибо за отзывы о Киевстар.
У системі Мій Київстар я намагався дозаповнити профіль. Після спроби зберегти зміни вискочило віконце, що ім’я повинно бути дійсне…
Я вводив електронну пошту. Ім’я було збережене давно. І от тепер до нього з’явилися претензії.
Ім’я Мар’яна. Мар'яна також не проходить.
Чи не перемудрили ваші програмісти з захистом???

Ім'я:Мар’яна
По батькові:
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
У меня все нормально записывается.
Такая ошибка у меня всплывает если я в поле указываю "пробел"Имя. Или ставлю английский символ.
Рекомендую скопировать имя здесь - Мар'яна

Вирішив поправити мамин профіль і ввести Імя та Призвище — аналогічно на обидва поля.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Jean, приветствую в нашем сообществе!
Попробуйте, пожалуйста, открыть другой браузер, зайти в Мой Киевстар и попробовать повторить попытку отредактировать профиль. В случае, если ситуация повторится, пожалуйста, обратитесь к оператору на 466 или в онлайн-чат, чтобы проверить в чем сложности.
Чому інформація про тарифи не відповідає дійсності? на головному екрані одна інформація, а коли натискаєш на тариф зовсім інша інформація в описі
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
що саме не відповідає?
В мене установлений додаток на телефоні. Телефон samsung galaxy s6. Якось мене попросили поділитись інтернетом і я увімкнув wi-fi точку доступу. Мій колега підключився до мого телефону і теж установив собі додаток це. Після цього на його телефоні зразу став доступним мій аккаунт київстару - він міг зайти і подвивитись скільки в мене грошей на рахунку, тарифи витрати, тощо. А у мене з'явився його профіль, і так він і залишився до цих пір. Я можу обрати або його телефон або свій:)
Це серйозний недолік системи безпеки
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Eorling, вітаю вас у нашій спільноті!
При користуванні інтернет через мобільну мережу у додатку Мій київстар відбувається автоматична авторизація того номеру, який використовуєте для з'єднання з інтернет. В цій ситуації інший телефон автоматично потрапив до вашого кабінету та у його власника була змога додати до нього свій номер в мультиакаунт. Зараз у вас є змога його номер видалити, щоб в подальшому не було доступу до стороннього номеру. Оскільки це технічна особливість доступу до кабінету, обмежити його під час мобільного з'єднання зараз, на жаль, відсутня можливість. Пораджу контролювати дії людини, що підключається через ваш інтернет. Зі свого боку реєструю це зауваження для розгляду варіантів усунення таких ситуацій в майбутньому.
@Eorling, вітаю вас у нашій спільноті!
При користуванні інтернет через мобільну мережу у додатку Мій київстар відбувається автоматична авторизація того номеру, який використовуєте для з'єднання з інтернет. В цій ситуації інший телефон автоматично потрапив до вашого кабінету та у його власника була змога додати до нього свій номер в мультиакаунт. Зараз у вас є змога його номер видалити, щоб в подальшому не було доступу до стороннього номеру. Оскільки це технічна особливість доступу до кабінету, обмежити його під час мобільного з'єднання зараз, на жаль, відсутня можливість. Пораджу контролювати дії людини, що підключається через ваш інтернет. Зі свого боку реєструю це зауваження для розгляду варіантів усунення таких ситуацій в майбутньому.

Я знаю що у мене э змога, але роздача інтернету через телефон це, так би мовити, штатна ситуація і те що люди можуть отримати доступ до могу рахунку без мого відома це просто ганебно. Принаймі потрібно про це попереджати, якшо вже так зробили. Уявіть собі що приват24 наприклад зробив би таку ж авторизацію як ви, які могли би бути наслідки
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Eorling, розумію, саме для цього була відправлена ваша пропозиція для розгляду майбутньої авторизації в системі. Зараз для такої ситуації пораджу на момент роздачі вай фай виходити із свого акаунту.

Ответить