Решено

Пополнение счета без комиссии через систему "Мой Киевстар" // Автоплатеж // Пополнение на зарубежный номер

• 21 Ноябрь 2017
  • 88 ответов
  • 39145 просмотров

Показать первую публикацию

88 Ответы

Чи можна поповнити телефон з розрахункового рахунку юридичної особи (не з картки)?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@slawase7en, а карта, действительно, зарегистрирована в другой учетной записи?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@nsni, можна поповнити номер юридичної особи безготівковим платежем.
@slawase7en, а карта, действительно, зарегистрирована в другой учетной записи?
Як я маю зрозуміти, чи вона зареєстрована в іншому обліковому записі ??? Ви маєте на увазі, що я міг його добавити на інший номер телефону в додатку Мій київстар ??? І ще таке , через сайт на ноутбуці я можу легко поповнити рахунок, без якихось проблем !!!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Поки що найкращий спосіб для поповнення телефонного номеру - monobank.

Зарееструйтесь та отримайте послуги одного з найкращих банків світу та 100₴ кешбеку на рахунок
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@slawase7en, цікаво 🤔
В цій ситуації потрібна індивідуальна перевірка. Зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support, і детально опишіть проблему. Консультант надасть необхідні рекомендації.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@kikiwora, дякую за information 😉
Якраз хотіла відкрити собі карту monobank. Почитаю 🤓
@slawase7en, цікаво 🤔

В цій ситуації потрібна індивідуальна перевірка. Зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support, і детально опишіть проблему. Консультант надасть необхідні рекомендації.

Нажаль, там не можуть мені ніяк допомогти (((
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@slawase7en, якось аргументували, чому не можуть допомогти? Можливо були надані певні рекомендації?
@slawase7en, якось аргументували, чому не можуть допомогти? Можливо були надані певні рекомендації?

нажаль, вони не володіють такою інформацією)

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@slawase7en, так, якщо система видає таку помилку, то картка може бути вже зареєстрована десь на іншому номері. 

@slawase7en, так, якщо система видає таку помилку, то картка може бути вже зареєстрована десь на іншому номері. 

Я поняття не маю чесно кажучи, цей номер я маю з 14 року, а картку з 17го! І взягалі не памятаю, щоб я заносив катрку в систему, вже перевірив всі номери своїх близьких які знав, але ні один не підходить(

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@slawase7en, послугу поповнення надає portmone. Спробуйте звернутися до їх служби підтримки:  0 800 300 134 (безкоштовно) або support@portmone.com

Доброго дня,

донька поїхала закордон і я хотіла би зрозуміти скільки коштів у неї залишилось на мобільному рахунку, щоб поповнити вчасно. Яким чином мені можна дізнатись дистанційно?

Дякую

Наталя

Уровень пользователя 5
Отправить значок +1

Через «Мой Киевстар». Только нужен код подтверждения, который придет ей на номер.

Дякую, в тому-то й питання, що вона не на зв*язку ...через код не вийде

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Yovka Nataliya, якщо номер не в мережі, і раніше його не реєстрували в “Мій Київстар” з постійним паролем, то дізнатися баланс можна через оператора. Можете написати в онлайн чат, тільки там треба буде пройти ідентифікацію, оскільки звертаєтеся за іншим номером. Оператору треба буде написати серійний номер сім-карти. Це 19 цифр. Може, на пластиковому носії лишився, перевірте. 

Вкотре намагаюсь поповнити номер київстар без комісії з вашого сайта - і не можу це зробити. Система запитує VCODE з транзакції на 1 гривню, але ця транзакція НІКОЛИ не відбувається. Лохотрон?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Це транзакція на перевірку вашої картки. Гроші потім повертаються.

Але якщо ця операція р проходить, то карта не підтверджена і оплатити з неї не можна.

До того ж, це система Masterpass

Зайдіть у неї напряму та додайте ваші картки 

Я не входив в Мастерпасс, я просто платив карткою. І це мені жодного разу не вдавалося. Про криві руки - не треба. Транзакція на 1 гривню з кодом в коментарі ніколи не відбувалася. В той же час на інших сайтах перевірочні транзакції приходять миттєво. Висновок: лохотрон від київстара, щоб платили комісію.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@micklecat, рекомендую ознайомитися із цим документом. Там зазначена інформація щодо 1 грн. 

@micklecat, рекомендую ознайомитися із цим документом. Там зазначена інформація щодо 1 грн. 

І що там зазначено? Там написано, що ця транзакція насправді не існує? Навіщо мені читати довгий документ, якщо це просто не працює?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@micklecat:thinking:

Здравствуйте. 

Можно ли пполнять баланс счета номера Киевстар из Беларуси. Сапсибо.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Пополнение банковской картой через сайт киевстара

Ответить