Решено

Пополнение счета без комиссии через систему "Мой Киевстар" / Автоплатеж / Пополнение на зарубежный номер

• 21 November 2017
  • 91 ответ
  • 350 просмотров

Показать первую публикацию

91 Ответ

Як узнать номер абонента який поповнив мени щот
😄
Отправить значок
Добрый вечер! Как пополнить счёт, находясь в России? Через какой банк или платёжную систему? Помогите, пожалуйста!
@slawase7en, а карта, действительно, зарегистрирована в другой учетной записи?
Як я маю зрозуміти, чи вона зареєстрована в іншому обліковому записі ??? Ви маєте на увазі, що я міг його добавити на інший номер телефону в додатку Мій київстар ??? І ще таке , через сайт на ноутбуці я можу легко поповнити рахунок, без якихось проблем !!!
А нет ли идеи и возможности сделать Автоплатеж не по бабосикам, а по дате? Чтоб каждый месяц в определенный день просто начислять абонплату на счет.

Здравствуйте. 

Можно ли пполнять баланс счета номера Киевстар из Беларуси. Сапсибо.

Будет ли активна услуга "автопополнение счета" через Приватбанк в роуминге в Турции , т.е. будет ли Киевстар сообщать в БАНК о снижении остатка денег на моем счете?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Поки що найкращий спосіб для поповнення телефонного номеру - monobank.

Зарееструйтесь та отримайте послуги одного з найкращих банків світу та 100₴ кешбеку на рахунок
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Smyrnoffa, така можливість відсутня. 

Чи можна номер КС передплата поповнити з офіційного розрахункового рахунку організації? Якщо так, то яким чином?
офіційний рахунок бачу, але як вказати, що це поповнення саме певного рахунку

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Toma72, вы на нашем сайте подвязывали карту или в банковском приложении? 

Здравствуйте! Как можно отключить авто снятие денег с карточки, что бы не снималось самостоятельно пополнение?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@slawase7en, цікаво 🤔
В цій ситуації потрібна індивідуальна перевірка. Зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support, і детально опишіть проблему. Консультант надасть необхідні рекомендації.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@kikiwora, дякую за information 😉
Якраз хотіла відкрити собі карту monobank. Почитаю 🤓

Доброго дня,

донька поїхала закордон і я хотіла би зрозуміти скільки коштів у неї залишилось на мобільному рахунку, щоб поповнити вчасно. Яким чином мені можна дізнатись дистанційно?

Дякую

Наталя

Вирішив питання самостійно. Звертатись треба не в банк а в платіжний сервіс через який проводиться поповненния, тобто в https://www.portmone.com.ua/ 
Там оператор одразу зрозумів що до чого і допоміг. без зайвойї мороки і посилать в банк. Доречі рекомендую цей сервіс всім, там можна набагато зручнійше налаштувати автопоповнення без танців з бубном.

Ответить