Решено

Бонусы от Компании "Киевстар" / Бонусы за пополнение счета

Показать первую публикацию

127 Ответы

Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
Шановні представники Київстару, повторюю питання: ДЕ написано, що перша абонплата знімається з ОСНОВНОГО мобільного рахунку, а не з БОНУСНОГО?
У роздiлi "Повнi умови" пункт 3.1.1 нема такої інформації і я не знайшов у вас на сайті її ніде більше, мабуть, погано шукав. Дайте зсилку, будь ласка. А якщо її нема, то так і напишіть, що її нема, це дуже просто. 😉
Шановні представники Київстару, повторюю питання: ДЕ написано, що перша абонплата знімається з ОСНОВНОГО мобільного рахунку, а не з БОНУСНОГО?
У роздiлi "Повнi умови" пункт 3.1.1 нема такої інформації і я не знайшов у вас на сайті її ніде більше, мабуть, погано шукав. Дайте зсилку, будь ласка. А якщо її нема, то так і напишіть, що її нема, це дуже просто. 😉
https://cdn.kyivstar.ua/sites/default/files/promotions/povertayemo20/media/pravyla_20_vidsotkiv.pdf
Розділ "Повні умови акції" , далі "Офіційні умови акції " , далі відкриється файл
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@KYIANYN, при заміні тарифного плану мається на увазі і оплата першої абонплати та оплата підключення послуг. Зареєструю ваше зауваження, для зміни інформації на більш детальну.
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
Заміна тарифного плану і абонплата - це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці.
Заміна тарифного плану буває платна і безкоштовна, і абонплата або є, або нема.
І оплата підключення послуг або є, або нема.
Що значить Ваше формулювання "...мається на увазі"? Ніхто з представників Київстару так і не надав зсилку, де написано, що перша абонплата знімається з ОСНОВНОГО мобільного рахунку, а не з БОНУСНОГО - бо цієї зсилки НЕМА. Дякую, Anita, що реєструєте зауваження, на все добре. 😉
Заміна тарифного плану і абонплата - це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці.
Заміна тарифного плану буває платна і безкоштовна, і абонплата або є, або нема.
І оплата підключення послуг або є, або нема.
Що значить Ваше формулювання "...мається на увазі"? Ніхто з представників Київстару так і не надав зсилку, де написано, що перша абонплата знімається з ОСНОВНОГО мобільного рахунку, а не з БОНУСНОГО - бо цієї зсилки НЕМА. Дякую, Anita, що реєструєте зауваження, на все добре. 😉
Перша абонентська плата знімається коли наприклад , абонент змінює тариф , в умовах акції вказується що на заміну тарифу їх не можна витрачати.Якщо ви не змінюєте тариф при нарахуванні бонусів , то вже і абонплата не перша -:)
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
Ну, якщо вже бути дуже точним, то:
1. Перша абонентська плата - це абонплата одразу після активації стартового пакету.
2. Заміна тарифа може бути платна і безкоштовна, але ЦЕ НЕ АБОНПЛАТА, а оплата заміни тарифу.
3. Згідно з інформацією на Вашому сайті взагалі не важливо, перша абонплата, чи не перша - вона оплачується бонусними коштами в першу чергу.
ПОВТОРНО ЦИТУЮ: "Отримані бонуси можна використати на абонплату, дзвінки та SMS, мобільний інтернет, дзвінки за кордон, роумінг тощо. Бонусні кошти будуть використовуватися першочергово.
Бонусні кошти не можна використовувати на такі послуги: переказ коштів, контент-послуги, «Заміна SIM-картки зі збереженням номера» та заміну тарифного плану. Плата за ці послуги знімається з основного рахунку."

https://kyivstar.ua/uk/povertayemo20

P.S. Дякую за увагу, я переходжу до інших двох операторів.
Купила телефон в магазине Киевстар,теперь мне должны вернуть 20%от стоимости телефона.Оператору не могу дозвониться,как быть?
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@KYIANYN, шкода, що Ви прийняли рішення переходу на інших операторів.
На сайті https://kyivstar.ua/uk/povertayemo20 в розділі "На що я можу витратити бонуси" вказано "Отримані бонуси можна використати на абонплату (за винятком першої абонплати при заміні тарифного плану)...."
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
Та невже! 😎 ще 2 дні тому цього уточнення у скобках не було, а тепер Ви пишете, що воно було з самого початку?!
В мене є кошти від акції 20 відсотків на рахунок, мені сказали в магазині, що буде знімати на абонплату 55 грн в місяць, але не знімає. Що робити?"
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Angelika0807, добро пожаловать в наше сообщество!
При покупке телефона вам нужно было указать один или 2 номера, куда будут зачислены бонусы. Средства поступят на счет в течение 24 часов с момента оплаты покупки. Обращаться к оператору при этом нет необходимости.
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@OlgaKom, раді вітати вас у нашій спільноті!
Дивна у вас ситуація. Можливо, ще не настала планова дата оплати за тариф за вашим номером?
Купив у інтернет магазині ''кіївстар '' смартфон обіцяли вернути кошти пройшло чотири дня коштів неотримав. Що мені робить?
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Sergiy04111, вітаю вас у нашій спільноті!
Дивно, проблем із нарахуванням бонусів зараз немає. Можливо ви не так перевіряли їх залишок? Що ви бачите при наборі комбінації *110# та виклик?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
У новому році всі-всі мрії мають здійснюватися!
До 31 січня купуйте омріяний iPhone X ? в інтернет магазині Київстар - http://kv.st/iPhoneX чи в фірмових магазинах компанії, і 20% його вартості ми повернемо на ваш бонусний рахунок. Такий бонус можна використатити хоч на дзвінки по Україні чи за кордон, хоч на роумінг, або інтернет. А можна й з другом поділитися ?
Почему не снимаются бонусные деньги за абонплату, а требует пополнить основной счет
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
першу абонплату має зняти не з бонусних коштів. Тому так.
В мене є 360 грн.бонусів.чи можу я їх надіслати комусь.? Або підкажіть як їх можна використати.чи буде зніматись щомісячна оплата мого тарифу з цих бонусів?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Переводить бонусы невозможно.
Касательно абонентской платы, зависит от того по какой акции начислены бонусы, какой у Вас тариф... и т.д.
в мене тарифний план - київстар розмови регіон 1
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Farynaruslan1991, рада вітати вас у нашій спільноті!
Бонус моюжна витрачати на абонплату, але не першу.
Також @Stas має рацію, переказ бонусів неможливий 😞
Привет всем. На мобилу к оператору дозвониться не реально и это печально. Так вот, у меня на бонусном счету 304 грн. Хочу изменить тариф , говорит пополните счет. Но в этом месяце с того же бонусного счета сняло абонплату 20 грн, что за прикол, поясните?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Первая абонентская плата снимается только с основного счета, а последующие могут и с бонусного (зависти ещё и от тарифа, к примеру Киевстар все вместе с бонусов не оплачивается)
При купівлі смартфону мені на номер зарахована сума в розмірі 20 відсотків від вартості телефону. Скажіть будь-ласка за місячну абонплату у мене знімуть з бонусних коштів чи потрібно поповнити рахунок? Дякую.

Ответить