Решено

Бонусы от Компании "Киевстар" / Бонусы за пополнение счета

Показать первую публикацию

127 Ответы

Здравствуйте, приобрела телефон по акции 20% от стоимости на счёт. БОНУС начислили, более 200 грн. Пытаюсь сменить тарифный план с базового на Безлимитный соц. Сети (с 45 на 65 грн), пишет что недостаточно денег. Почему не могу закрыть этот переход с бонусного счета? Спасибо
Повторюю питання: ДЕ це написано? У роздiлi "Повнi умови" пункт 3.1.1
Привет всем. На мобилу к оператору дозвониться не реально и это печально. Так вот, у меня на бонусном счету 304 грн. Хочу изменить тариф , говорит пополните счет. Но в этом месяце с того же бонусного счета сняло абонплату 20 грн, что за прикол, поясните?
Дякую!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@mader, ваші зауваження будуть прийняті до уваги.

А чого це не повідомляється до момента зарахування бонуса?...

Побажання передала в відповідний відділ. 

Уровень пользователя 3
Отправить значок +1
@Alex72b, бонусные средства (грн) используются :
  • для исходящих и переадресованных звонков на номера абонентов Киевстар
  • для исходящих и переадресованных звонков на номера абонентов других операторов мобильной и фиксированной связи Украины
  • для отправки SMS сообщений на номера сети Киевстар , на номера других операторов мобильной связи и фиксированной связи стандарта CDMA в пределах Украины🤓
Чи можна вивести гроші з бонусного рахунку на оснвний? На бонусному 400 грн
Як оплатити інтернет з бонусного рахунку? Як це зробити, щоби гроші не знялись з основного рахунку?

@elena.sheva, їх можна використати на планову оплату за пакет хвилин. Якщо перший раз підключаєте хвилини або позачергово їх нараховуєте, то тільки з основного рахунку знімається оплата. 

@mader, не можна використовувати у тарифах “Все разом”, а у інших можна на планову оплату за тарифом. 

А чого це не повідомляється до момента зарахування бонуса? Все робиться “постфактум” - ви зробіть дію, а ми київстар такі гарні дамо вам бонус, який ви ніяк не зможите використать……, але про те , що його неможна використовувати повідомимо вам якось пізніше, коли почнете хвилюватися куди подіти кошти…..

Запитання, в мене було на рахунку 110 грн і 150 бонусних грн. Абонплата 225 грн, її не зняло, написало недостатньо коштів.
Мусив доплачувати.
Для чого ви мені нарахували 150 грн, як медику, якщо їх не можна використати, і вони згорять?

Отправить значок +1

@doc75, для абонентів передплати – бонусні грн можна використати на абонентську плату пакету послуг, для контрактних абонентів – ні.

Я передплптник, а не контракт.

Тому і здивування.

Попіарились, і давай да свіданья, як типово

Отправить значок +1

@doc75, в такій ситуації необхідна індивідуальна перевірка за номером.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@doc75, мені дуже шкода :cry:

Як це зробити?

Отправить значок +1

@doc75, мені дуже щирий саме той Київстар, котрий ви вважаєте найкращим :worried:

нахожусь на контракте
вчера пополнил счет на 200 грн.
насчитали бонусов 26 грн.
почему снимаются деньги не с бонусного а с основного счета ?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Sveta_duda, такие бонусы приходят в течение 5-ти дней с момента снятия оплаты по тарифу.
У меня прописано по тарифу, что если я пополняю счёт заранее и абон плата снимается вовремя, то к моим 4000мб мне начисляют ещё 2000 Мб. И так всегда и было, но в этом месяце пополнила все заранее, как всегда, а бонусов нет. Помогите пожалуйста!!!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Natalija08:thinking: вам удалось соединиться с оператором и разобраться в сложившейся ситуации? 

Отправить значок +1

@doc75, тому що однією із складових “Все разом” є Домашній Інтернет :sweat:

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Maxshapik, согласно тарифу, при использовании основного объема МБ, следующие пакеты идут платные. Вот на эти платные пакеты и можно использовать бонусные деньги. Они будут сниматься автоматически при выходе в интернет и начислении пакета МБ.
Подскажите как использовать бонусные деньги на подключение дополнительных мегабайтов??
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Нічого собі. Я думав, що таких тарифів вже нема.

Отправить значок +1

@Wolpix, як називається ваш тарифний план? Я також думав, що тарифів з абонплатою рівно 35 грн вже нема.

Бонусні кошти можна використовувати на інтернет і дзвінки, якщо не зазначено інше в умовах пропозиції.

Ответить