Решено

Бонусы от Компании "Киевстар" / Бонусы за пополнение счета

Показать первую публикацию

138 Ответы

Мені пришло на рахунок 140 бонусних гривень. Куди я іх можу витрачати? І чи можу я іх потратити на розмови за кордон (в Польшу) чи витратити на якісь пакети хвилин за кордон??
нахожусь на контракте
вчера пополнил счет на 200 грн.
насчитали бонусов 26 грн.
почему снимаются деньги не с бонусного а с основного счета ?
Уровень пользователя 3
Отправить значок +1
@Alex72b, бонусные средства (грн) используются :
  • для исходящих и переадресованных звонков на номера абонентов Киевстар
  • для исходящих и переадресованных звонков на номера абонентов других операторов мобильной и фиксированной связи Украины
  • для отправки SMS сообщений на номера сети Киевстар , на номера других операторов мобильной связи и фиксированной связи стандарта CDMA в пределах Украины🤓
Як оплатити інтернет з бонусного рахунку? Як це зробити, щоби гроші не знялись з основного рахунку?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Як це зробити, щоби гроші не знялись з основного рахунку?
Бонусные средства расходуются в первом приоритете. Единственное что - подключать пакеты платные нельзя с бонусов.
Чи можна вивести гроші з бонусного рахунку на оснвний? На бонусному 400 грн
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Нельзя
Подскажите как использовать бонусные деньги на подключение дополнительных мегабайтов??
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Никак, только пакеты которые идут за 5-10 грн за 50-100 мб. в зависимости от тарифа
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Maxshapik, согласно тарифу, при использовании основного объема МБ, следующие пакеты идут платные. Вот на эти платные пакеты и можно использовать бонусные деньги. Они будут сниматься автоматически при выходе в интернет и начислении пакета МБ.
У меня прописано по тарифу, что если я пополняю счёт заранее и абон плата снимается вовремя, то к моим 4000мб мне начисляют ещё 2000 Мб. И так всегда и было, но в этом месяце пополнила все заранее, как всегда, а бонусов нет. Помогите пожалуйста!!!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Sveta_duda, такие бонусы приходят в течение 5-ти дней с момента снятия оплаты по тарифу.

Нарахування додаткових хвилин на інших операторів здійснюється за бонусні кошти?

Черговий "кидок" від Київстару - бонусні гроші. За умовами їх можна використовувати на абонплату, а насправді виявиляється, що не можна, і кошти просто згорають через місяць…...

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@elena.sheva, їх можна використати на планову оплату за пакет хвилин. Якщо перший раз підключаєте хвилини або позачергово їх нараховуєте, то тільки з основного рахунку знімається оплата. 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@mader, не можна використовувати у тарифах “Все разом”, а у інших можна на планову оплату за тарифом. 

@elena.sheva, їх можна використати на планову оплату за пакет хвилин. Якщо перший раз підключаєте хвилини або позачергово їх нараховуєте, то тільки з основного рахунку знімається оплата. 

@mader, не можна використовувати у тарифах “Все разом”, а у інших можна на планову оплату за тарифом. 

А чого це не повідомляється до момента зарахування бонуса? Все робиться “постфактум” - ви зробіть дію, а ми київстар такі гарні дамо вам бонус, який ви ніяк не зможите використать……, але про те , що його неможна використовувати повідомимо вам якось пізніше, коли почнете хвилюватися куди подіти кошти…..

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@mader, ваші зауваження будуть прийняті до уваги.

А чого це не повідомляється до момента зарахування бонуса?...

Побажання передала в відповідний відділ. 

Мені прийшла смс наступного характеру :
"За підсумками минулого місяця тривалість ваших вхідних дзвінків з-за кордону не перевищила 20 хв. На жаль, бонус по акції не нараховано."
Що за акція? Де про неї можна прочитати? На сайті нуль інформації. 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@keelsyty, а який у вас тариф? 

Дізнатися назву діючого тарифного плану Ви можете за допомогою команди *100*01*2#виклик. Назва тарифу відобразиться на екрані телефону.

Підкажіть, будь ласка, як використати кошти з бонусного балансу? Оператор казав, що можна їх використати для поповнення свого рахунку. Але як? Я не можу знайти такої опції.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Нічого собі. Я думав, що таких тарифів вже нема.

Отправить значок +1

@Wolpix, як називається ваш тарифний план? Я також думав, що тарифів з абонплатою рівно 35 грн вже нема.

Бонусні кошти можна використовувати на інтернет і дзвінки, якщо не зазначено інше в умовах пропозиції.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Wolpix:thinking: це бонуси за поповнення рахунку? Вірно?

@Wolpix:thinking: це бонуси за поповнення рахунку? Вірно?

Так. От є 12 бонусних гривень. Я правильно розумію, що при абонплаті 35грн. можна поповнити рахунок ще на 23грн. і абонплата пройде наступного разу успішно?

Ответить