Решено

Контактный номер дилера / Как стать дилером?

• 30 Ноябрь 2017
  • 24 ответы
  • 3845 просмотров

Добрый день! Мне срочно нужен номер телефона сервиса в “Ocean Plaza”. 

icon

Лучший ответ Aksolotl' 1 Декабрь 2017, 15:10

@Bubusyaka22, контактный номер магазина ТРЦ "Ocean Plaza" (Киев) - 0679890225. Единственное, обращаю ваше внимание, что по этому номеру не предоставляют консультацию по услугам Киевстар. Вы сможете узнать информацию по услугам, которые предоставляет именно дилер (наличие гаджетов, карточек пополнения и т .п.)

Просмотр оригинала

24 Ответы

Як стати розповсюджувачем сім карт, і на яких умовах.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Як стати розповсюджувачем сім карт, і на яких умовах.

купувати та розповсюджувати сім карти Київстар, я так роблю вже багато років, і можу Вас запевнити- це добра справа, багато заблукалих душ я врятував ...
Де, або в кого їх можна закуповувати в великих об`ємах, для того, щоб росповсюджувати???
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Де, або в кого їх можна закуповувати в великих об`ємах, для того, щоб росповсюджувати???

я в магазині купую в Київстар, по 50 номерів за раз, Ви добру справу придумали! Пишаюся Вами!
Я знаю, що на офiцiйних умовах можливо закуповувати сiм карти по оптовiй цiнi, та отримувати вiдсоток вiд поповнень цих ciм карт. Куди звернутись з цим питанням?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Я знаю, що на офiцiйних умовах можливо закуповувати сiм карти по оптовiй цiнi, та отримувати вiдсоток вiд поповнень цих ciм карт. Куди звернутись з цим питанням?

це не підкажу, я просто по 25 ₴ купую стартові та розповсюджую.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Можу підказати де можна купувати сім картки Київстар по 25 ₴ , і де люди потребують тих простих тарифних плянів- теж можу підказати.
Знаю що росповсюджувачi купують ciм карти за цiною меньше 15 ₴...
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
яка різниця? купуйте за 25 ₴
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@SevaTM, вітаємо вас в нашій спільноті.
Цією інформацією володіють дилери. Зверніться в будь-який наш магазин, там вам люб'язно підкажуть всі основні моменти😉
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Если Вы имеете ввиду центр обслуживания Киевстар, то туда как правило нужно приходить, а не звонить.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
+38 063 188-52-22 оце номер
+38 063 188-52-22 оце номер номер не дійсний.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Був цей, іншого не маю
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3

@Bubusyaka22, контактный номер магазина ТРЦ "Ocean Plaza" (Киев) - 0679890225. Единственное, обращаю ваше внимание, что по этому номеру не предоставляют консультацию по услугам Киевстар. Вы сможете узнать информацию по услугам, которые предоставляет именно дилер (наличие гаджетов, карточек пополнения и т .п.)

Как стать диллером Киевстар который работает в своем городе и обзванивает людей и предлагает перейти на Киевстар.

На домашний интернете от Киевстар. На мобильную связь от Киевстар? 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

https://kyivstar.ua/ru/business/partners

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@iks, данной информацией владеют сами дилеры. Обратитесь в любой магазин “Киевстар”, там вам обязательно подскажут все основные моменты?

Доброго дня, а якщо я хочу розвинути свою комнду промоутерів для підключення нових абонентів Київстар, що для цього потрібно зробити?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Poliakov, можете звернутися до свого менеджера за консультацією. 

@Valentyna а як я можу це зробити?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Poliakov, ви вже працюєте представником? 

@Valentyna  я працював проммутером в Києві рік тому, а зараз проживаю в Вінниці. Хотів би дізнатись як можна стати представником, щоб можна було зібрати свою команду. Чи це не можливо?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Poliakov, спробуйте залишити своє резюме на цій сторінці

Ответить