Решено

Не работает режим "Модем" на устройствах Apple IРhone

• 17 May 2021
  • 85 ответов
  • 7007 просмотров

Показать первую публикацию

85 Ответы

@Anna-Mariya Bilan@Bessonov Roman@ValeriaBB@Артемий@Арсен Танечник@Nastya Shymon, дякую вам за надану інформацію. Будь ласка, додатково напишіть, яка у вас версія ОС на поточний момент. Ці данні за номерами я передам інженерам.

11 айфон, iOS 14.6, +38067хххх655

Ця сама проблема, телефон iPhone 6S, номер +38067хххх203

Версія ПО: 14.6

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@ValeriaBB, @Арсен Танечник, дякую за надану інформацію. Я зареєструвала технічні звернення. Як тільки складності будуть усунені, вас проінформують в SMS.

РЕШИТЕ ПРОБЛЕМУ! Телефон +38067xxx6764 режим модема не включается, связаться с оператором невозможно. Что за сервис?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Tatyana Melnichuk, на поточний момент відкрита “аварія”:

GPRS. Сложности при использовании режима "Модем" в устройствах Apple Iphone (GSM / INFO)

При попытке воспользоваться в мобильных устройствах Apple Iphone режимом "Модем", отображается ошибка: "Что бы включить "Режим модема" для этой учётной записи, обратитесь в Kyivstar.”

О ситуации известно. Приносим извинения за временные неудобства, мы прилагаем все усилия для оперативного решения ситуации.

ID: 638026

Напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваш номер телефону повністю, модель телефону та версію ПО. Я зареєструю технічне звернення. Як тільки складності будуть усунені, вас проінформують в SMS.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@alyonaaaaaaaaaa, @Yehor Mukha, на поточний момент відкрита “аварія”:

GPRS. Сложности при использовании режима "Модем" в устройствах Apple Iphone (GSM / INFO)

При попытке воспользоваться в мобильных устройствах Apple Iphone режимом "Модем", отображается ошибка: "Что бы включить "Режим модема" для этой учётной записи, обратитесь в Kyivstar.”

О ситуации известно. Приносим извинения за временные неудобства, мы прилагаем все усилия для оперативного решения ситуации.

ID: 638026

Напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваш номер телефону повністю, модель телефону та версію ПО. Я зареєструю технічне звернення. Як тільки складності будуть усунені, вас проінформують в SMS.

Здравствуйте, такая же ситуация 

097хххх841, iPhone 8+, ПО 14,6

здравствуйте,

067хххх606

iphone 8,ПО 14.6

098хххх599 не работает режим модема айфон

@Xomyak  Відправив приватне повідомлення з даними номерів та телефонів, будь ласка підтвердіть його отримання. Дякую!

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Марина Котубей, @alyonaaaaaaaaaa, дякую за надану інформацію. Я зареєструвала технічні звернення. Як тільки складності будуть усунені, вас проінформують в SMS.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@zahsanjok, @denchik37, отримала від вас всю потрібну інформацію в особистих повідомленнях. Дякую. Я зареєструвала технічні звернення. Як тільки складності будуть усунені, вас проінформують в SMS.

Також проблема з режимом модема, не можу його увімкнути .

Номер - 096хххх245. IOS - 14.6.IPhone - Xs

Не работает режим модема. Все данные предоставила.

Не работает режим модема

067хххх105

Не работает режим модема. ,068хххх516, 

iPhone 11

OC 14,6

Не работает режим модема 

iPhone XR 

v14.6

38067ххххх74

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Sofia Tanchynets, @НаДежда Ковальчук, @Светлана Каминская, @Alexander Alyokhin, дякую за надану інформацію. Я зареєструвала технічні звернення.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

Друзі, отримала додаткову інформацію:

Для вирішення даного питання рекомендується очікувати оновлення програмного забезпечення телефону до версії 14.7 (за інформацією від служби підтримки Apple, прошивка стане доступна на початку серпня).

Після оновлення ОС спробуйте перезавантажити телефон без SIM-карти (якщо eSim то виключити і включити в налаштуваннях вашого пристрою). Після перезавантаження встановити SIM-карту в гаджет і протестувати режим "Модем".

Замена sim решила вопрос

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Светлана Каминская, дякую за зворотний зв’язок :pencil2:

Для меня также актуальна проблема отсутствия режима модема. Айфон 7+ 0677629274

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Oksana Sinyavskaya, для вирішення даного питання рекомендується очікувати оновлення програмного забезпечення телефону до версії 14.7 (за інформацією від служби підтримки Apple, прошивка стане доступна на початку серпня).

P.S.: зі своєї сторони додатково зареєструю технічне звернення. 

IPhone XR | +38097ххх8257

Здравствуйте 

iPhone 7

ios 14.7

068ххх8336

Ответить