Решено

Не работает режим "Модем" на устройствах Apple IРhone

Показать первую публикацию

89 Ответы

Не работает режим модема. Все данные предоставила.

Також проблема з режимом модема, не можу його увімкнути .

Номер - 096хххх245. IOS - 14.6.IPhone - Xs

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@zahsanjok, @denchik37, отримала від вас всю потрібну інформацію в особистих повідомленнях. Дякую. Я зареєструвала технічні звернення. Як тільки складності будуть усунені, вас проінформують в SMS.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Марина Котубей, @alyonaaaaaaaaaa, дякую за надану інформацію. Я зареєструвала технічні звернення. Як тільки складності будуть усунені, вас проінформують в SMS.

@Xomyak  Відправив приватне повідомлення з даними номерів та телефонів, будь ласка підтвердіть його отримання. Дякую!

098хххх599 не работает режим модема айфон

здравствуйте,

067хххх606

iphone 8,ПО 14.6

Здравствуйте, такая же ситуация 

097хххх841, iPhone 8+, ПО 14,6

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@alyonaaaaaaaaaa, @Yehor Mukha, на поточний момент відкрита “аварія”:

GPRS. Сложности при использовании режима "Модем" в устройствах Apple Iphone (GSM / INFO)

При попытке воспользоваться в мобильных устройствах Apple Iphone режимом "Модем", отображается ошибка: "Что бы включить "Режим модема" для этой учётной записи, обратитесь в Kyivstar.”

О ситуации известно. Приносим извинения за временные неудобства, мы прилагаем все усилия для оперативного решения ситуации.

ID: 638026

Напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваш номер телефону повністю, модель телефону та версію ПО. Я зареєструю технічне звернення. Як тільки складності будуть усунені, вас проінформують в SMS.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Tatyana Melnichuk, на поточний момент відкрита “аварія”:

GPRS. Сложности при использовании режима "Модем" в устройствах Apple Iphone (GSM / INFO)

При попытке воспользоваться в мобильных устройствах Apple Iphone режимом "Модем", отображается ошибка: "Что бы включить "Режим модема" для этой учётной записи, обратитесь в Kyivstar.”

О ситуации известно. Приносим извинения за временные неудобства, мы прилагаем все усилия для оперативного решения ситуации.

ID: 638026

Напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваш номер телефону повністю, модель телефону та версію ПО. Я зареєструю технічне звернення. Як тільки складності будуть усунені, вас проінформують в SMS.

РЕШИТЕ ПРОБЛЕМУ! Телефон +38067xxx6764 режим модема не включается, связаться с оператором невозможно. Что за сервис?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@ValeriaBB, @Арсен Танечник, дякую за надану інформацію. Я зареєструвала технічні звернення. Як тільки складності будуть усунені, вас проінформують в SMS.

Ця сама проблема, телефон iPhone 6S, номер +38067хххх203

Версія ПО: 14.6

@Anna-Mariya Bilan@Bessonov Roman@ValeriaBB@Артемий@Арсен Танечник@Nastya Shymon, дякую вам за надану інформацію. Будь ласка, додатково напишіть, яка у вас версія ОС на поточний момент. Ці данні за номерами я передам інженерам.

11 айфон, iOS 14.6, +38067хххх655

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Sam.P, @Dardar, будь ласка, напишіть ваші номери телефонів, а також модель телефону та версію ОС. Я зареєструю технічні заявки і передам інженерам. 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Anna-Mariya Bilan, @Bessonov Roman, @ValeriaBB, @Артемий, @Арсен Танечник, @Nastya Shymon, дякую вам за надану інформацію. Будь ласка, додатково напишіть, яка у вас версія ОС на поточний момент. Ці данні за номерами я передам інженерам.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Вікторія Балабан, дякую за зворотний зв’язок. Інженери все ще працюють над усуненням неполадок. Як тільки буде відновлена коректна робота функції, вас проінформують в SMS. 

Добрый день. Та же проблема.как можно ее решить?

Аналогично

Не працює режим модему. Це просто знущання…. Ви намагаєтесь хоч щось робити з Вашою системою? 
IPhone X, 067хххх093

Не работает режим модема! Когда устраните проблему??? Уже около 2 недель так! Проще наверно оператора сменить, чем ждать пока смогу нормально пользоваться смартфоном!

Аналогично! Ничего не помогает

Ця сама проблема, телефон iPhone 6S, номер +38067хххх203

такая же проблема, айфон 8, +38068хххх131

У меня такая же проблема с модемом. 11 айфон.Чем можете помочь? 

Ответить