Решено

Обращения без конкретики

• 20 November 2017
  • 292 ответы
  • 186 просмотров

Показать первую публикацию

292 Ответы

ьк
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Valeriy 777, 🤔почему сделали такой вывод?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Serqei, очень мало информации. Опишите, пожалуйста, подробнее, какая ситуация произошла, почему сложилось такое негативное мнение о сотрудниках Компании "Киевстар".
Киевстар это мошеники и воры.
Уровень пользователя 5
Операторы не всесильны. Если есть возможность они делают сразу, если такой возможности нет передают запрос другим специалистам у которых другие возможности.
операторы не могут решить техпроблем как например снятие телефонного номера с лицевого счета , оперативного отключения и подключения а также сегодня 4.10.19 с 9 до 13 часов не могу дозвониться до оператора. Что за обслуживание клиентов
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@220516, очень мало информации. Каким образом произошла блокировка? Заблокировали PIN-код, вам нужен PUK-код? Или не пользовались продолжительное время номером, сим-карта заблокирована для дальнейшего аннулирования? Или получили смс о том, что номер заблокирован?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Прийти в ЦОА с паспортом и холдером от карты (если номер не персонифицирован).
Как разблокировать номер?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Максимум что может быть на телефоне - отправка сообщения на 911 по 5кратному нажатию кнопки питания (как на iOS) с передачей координат и отправкой сообщений указанным контактам.
Больше вам телефон ничем не поможет.

Как и сказал @andyz лучше носить с собой перцовый балончик, шокер или дубинку.
Альтернатива - травматический или газовый пистолет.
в телефоне такого нет

для самозащиты надо использовать предусмотренные для этого спецсредства -- газовый баллончик, электрошокер, телескопическую дубинку

все это продается в оружейных магазинах (разрешение на покупку не требуется)

а телефон -- то баловство
Добрий вечір.
Інколи ввечері ходжу сама. Страшноооо....
Будь ласка, надайте інформацію, яким чином мобільний телефон в сучасному світі можна використати для самозахисту:
1) Які функції сучасних смартфонів можна використати для цього і яким чином?
2) Які програми можна скачати для самозахисту? Я особисто скачала програму "дратівливий звук", але так і не зрозуміла, як саме вона працює.
І це ж треба швидко зреагувати.,,,,,,
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@vlad1401, 🤔яке саме покриття? 4G, 3G, 2G? Або є якісь складності просто зі зв'язком? Будь ласка, напишіть більш детально, що саме вас цікавить.
Уровень пользователя 2
коли буде покриття Київстар в хмельницькой області?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Вибачте, сервіс тимчасово недоступний або нажаль послуга тимчасово недоступна. Що сталось і як виправити?
Ванга сегодня выходная) если вы хотите что бы вам подсказали что не так, то необходимо больше информации. Что? Где? Когда?
Вибачте, сервіс тимчасово недоступний або нажаль послуга тимчасово недоступна. Що сталось і як виправити?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@19780107, @Nik1235689, жаль, что приняли такое решение.
В магазині Київстар запропонували акцію,при купівлі смартфона с 4G надають безкоштовний інтернет до Нового року.Перевели з тарифу "Розмови" на "Преміум" наче до Нового року,з можливістю повернутися на старий тариф.Вже 4дні не маю ні моб.зв"язку,ні інтернета.Кажуть кожного дня чекайте і невідомо скількі.Напишіть будь-ласка чи є хтось ще такий випадок,ще в кого.Нема довіри,чи не обдурюють,в нас час буває.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Так і я ж про те
Безвіз немає жодного відношення до того що 90% людей у нашій країні навіть не розуміють того що я сказав, вони вважають что не вони винуваті у своїх проблемах, а хтось інший - влада, Росія чи ще хто, і просто сидять на дупі та у кращому випадку нічого не роблять.
Шкода звичай, але перш ніж наша країна стане схожою на ту ж Швецію чи Фінляндію пройде занадто багато років, якщо люди самі не почнуть змінювати країну.

Хоча існує думка що так завжди і повсюди. Лише ~10% людей щось роблять та просувають прогресс уперед, інші - лише інертна маса, що їм заважає.

Хоча, я розумію про що ви. Якщо я не побачу змін у країні, я вирішу що вона не варта мого часу та сил, та переїду жити та працювати у більш гідне мене місце. Щоб такого не відбувалось, повинна існувати достатьня кількість людей, що бажаюсть щось змінити. А по власному досвіду я вже можу сказати що, як на мене, таких людей замало.
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
Звісно що залишились, більшість, бо безвіз не дає права виїзду за кордон із влаштуванням на роботу, а тим паче постійного проживання.
А ті хто хотіли працювати та жити у інших країнах, як могли це зробити до безвізу, так і роблять це зараз.

Доречі, усі проблеми у нашій країні йдуть відь людей, а не влади, бо люди цю владу і формують. Як то кажусь, кожен народ заслуговує свого правителя. Це я до того, що подивіться навколо себе.
Коли люди не цінують працю та час інших людей, коли люди засираюсь усе навколо себе, нормальної країни не побудуєш.

Так і я ж про те
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Звісно що залишились, більшість, бо безвіз не дає права виїзду за кордон із влаштуванням на роботу, а тим паче постійного проживання.
А ті хто хотіли працювати та жити у інших країнах, як могли це зробити до безвізу, так і роблять це зараз.

Доречі, усі проблеми у нашій країні йдуть відь людей, а не влади, бо люди цю владу і формують. Як то кажусь, кожен народ заслуговує свого правителя. Це я до того, що подивіться навколо себе.
Коли люди не цінують працю та час інших людей, коли люди засираюсь усе навколо себе, нормальної країни не побудуєш.
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
Адекватні люди в цій країні залишились, чи всі вже виїхали за кордон?
Повернусь з відпустки перейду на іншого оператора зі всією сім'єю ,щоб більше не мати з вами справ.
Все не для людей. Обнаглели киевстар.буду менять вас.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Yakov Shmal, раді вітати вас в нашій спільноті!
🤔повернути кошти? Поповнили не на той номер, або помилились в цифрах номеру? Коли та яким чином робили поповнення рахунку? На яку суму? Можете написати більше деталей.

Ответить