Решено

Не отримую SMS від користувачів на мій номер телефону

• 20 Ноябрь 2017
  • 36 ответов
  • 40794 просмотры

Відправляли декілька людей на мій телефон смс, жодна з них не прийшла. Прийшло смс тільки від оператора...
icon

Лучший ответ Aksolotl' 7 Декабрь 2017, 12:00

@Vika2303, вітаю вас у нашій спільноті!

Спробуйте перезавантажити телефон і відправити тестове повідомлення на свій же номер. Якщо ви користуєтесь контрактним номером, треба впевнитись, що вхідні смс не заблоковані через заборгованість. Якщо ж боргу немає і перезавантаження не допоможе, переставте сім у інший телефон.

Щодо послуги "переадресація смс", то зараз є така особливість, що в системі "Мій Київстар" вона завжди відображається в статусі підключена, При цьому, якщо ви самостійно її не замовляли, то вона не діє.
Просмотр оригинала

36 Ответы

Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@stzenko раді вітати у нашій спільноті!
Якщо відправник повідомлення не є нашим абонентом, перевірити причину по якій SMS було не доставлено може тільки безпосередньо відправник повідомлення у свого оператора.
Якщо відправник мережі Київстар, перевірити причину по якій SMS не було доставлено вам можна тільки після 12:00 на наступний день після відправки повідомлення. Для цього можн звернутись до оператора за номером 466/чат
Також для перевірки роботи послуги за вашим номером, можете надіслати собі тестове смс на свій номер
Я не підключала переадресацію SMS, але мені чомусь уже 2 тижні не приходять смс.
Звоню до ваших операторів, весь час зайняті усі лінії. Ледве змогла зайти в Мій київстар через браузер, там пише що ця послуга підключена.
Я вже декілька разів надіслала запит про її відключення. Чи можете ви мені її відключити?
І як дізнатися номер на який були переадресовані смс??
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Vika2303, вітаю вас у нашій спільноті!
Спробуйте перезавантажити телефон і відправити тестове повідомлення на свій же номер. Якщо ви користуєтесь контрактним номером, треба впевнитись, що вхідні смс не заблоковані через заборгованість. Якщо ж боргу немає і перезавантаження не допоможе, переставте сім у інший телефон.
Щодо послуги "переадресація смс", то зараз є така особливість, що в системі "Мій Київстар" вона завжди відображається в статусі підключена, При цьому, якщо ви самостійно її не замовляли, то вона не діє.
Доброго дня
Вже майже місяць не отримую СМС-повідомлення
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Попробуйте отправить со своего номера на свой же номер смс. Если не будет доставлено, обратитесь к сотрудникам 0800300466 или в чат, они смогут проверить причину не доставки.
Доброго дня, підскажіть будьласка, смс отправляє приходить отчет, что смс відвлено, а в телефоні не показує смс, також коли хтось присилає не відображається в смс повідомленнях.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Dima90 ничего не понятно из Вашего поста.
Что за проблема? Вы отправляете? Или Вам отправляют?
мне отправляют, но смс не отображается в телефоне, а отчет об доставке приходит что смс отпрвлено
Так же тогда когда я отправляю тоже не отображается
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Dima90 Проверьте настройки смс\фильтры\черный список.
Или переставьте сим карту в другой мобильный телефон.
В списке нет номеров, в другой вставляю приходят, поставил обратно, таже ситуация, день назад приходило, только это от одного абонента, остальные нормаль.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
В списке нет номеров, в другой вставляю приходят, поставил обратно, таже ситуация, день назад приходило, только это от одного абонента, остальные нормаль.
Ну так Вы и ответили на свой вопрос. Если на другой телефон при перестановке сим карты приходит, а на этот нет, то это блокировки телефона. Обратитесь в сервисный центр по ремонту телефонов или сбросьте настройки до заводских (сброс настроек удалит все данные, контакты, фото, музыку и т.д.).
Спасибо
Приходят неизвестные SMS. И не приходят нужные SMS
Уровень пользователя 5
Опишите более подробней проблему, а то не понятно что вам приходит а что нет.
Доброго дня.

Знаходжуся в Іспанії, і з недавнього часу перестали приходити смс (використовую для деяких сервісів, які для логіну висилають смс). Причому службові смс (наприклад про роумінг за кордоном) приходять.

Срок дії номер до 23.02.2019.

На балансі чомусь було 0 і думав що в цьому причина, спробував як завжди поповнити через вебмані на 10 гривень, гроші зняло але на рахунку мобільного як був так і є 0 (раніше завжди моментально поповнювало).

Пробував звонити в підтримку на 466 - одразу "сбой связи" пише. В чаті підтримки бот запитання не розуміє.

Що може бути не так і що можна зробити?
Виявилося що я попутав картки. Все ок 🙂
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Serhioso, вітаю вас у спільноті!
Нічого страшного, головне, що розібрались у ситуації 🙂
От оператора приходят, а от абонентов не приходят смс
Уровень пользователя 2
Отправить значок +1
@sasha_mob, приветствую вас в сообществе!
Ознакомьтесь с ответами пользователей в этой теме. Уверена, что найдете ответ на свой вопрос.
Если останутся вопросы, для индивидуальной проверки по вашему номеру необходимо позвонить оператору по номеру 0800300466 или написать в Онлайн-Чат.
На мій номер не приходять смс, ні від кого, я дзвонив до оператора, був в салоні, ніхто не знає, за шо я плачу 125 грн в місяць якщо ваші специ не можуть причину визначити??? Навіть! Що робити??
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Anton12685 вітаю вас у спільноті!
Будь ласка, спробуйте відправити смс на свій номер телефону з сайту: https://kyivstar.ua/uk/sms
Якщо ви смс не отримаєте, то включіть сім-карту у інший телефон і перевірте чи надходять смс. Якщо в іншому телефоні смс отримуєте успішно, то зверніться із власним телефоном у будь-яке відділення по ремонту телефонів, там перевірять і допоможуть вам.
Доброго Дня! Я так і не отримала важливу SMS - хоч компанія підтвердила, що її надіслала!(((((((((( Звязатись з оператором київстар я не можу (хоч вже годину дзвоню) - всі вони зайняті!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Olena624, раді вітати вас у нашій спільноті! Така ситуація відбувається, коли йде найбільше навантаження на контакт-центр. Ви можете звернутися до оператора Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support для детальної перевірки причини недоставки за номером.
Доброго дня, хочу запитати чому мені не приходять смс повідомлення, живу у Самборі , Львівська обл.

Ответить