Решено

Не приходят SMS с кодом подтверждения / паролем / SMS для входа в "Мой Киевстар" / SMS из банка


Уровень пользователя 3
Отправить значок
  • Новичок
  • 1 ответ

После установки двойной аутентификации при входе в аккаунт Facebook, SMS с кодом подтверждения приходить перестало. Перед этим SMS несколько раз приходило и удавалось успешно зайти в аккаунт. В чем может быть причина и как устранить эту проблему?

icon

Лучший ответ Aksolotl' 16 May 2018, 16:02

Просмотр оригинала

275 Ответы

Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@Olena, а ви кожний раз залогінюєтесь по новій? Я маю на увазі, якщо ви з фейсбуку не виходите, то браузер запам'ятовує вас, і логін з паролем не просить. В такому разі смс не надходить.
А якщо ви після сесії виходите з акаунту, потім заходите через логін і пароль, то код аутентифікації надходить.
Уровень пользователя 3
Отправить значок +1
@Olena , вітаємо в нашій спільноті! 😀
Перевірте налаштування свого акаунту в facebook. Зайдіть для цього в свій обліковий запис, розділ "Налаштування", далі "Безпека і вхід". Там є підрозділ "Налаштування додаткового захисту". Перегляньте які там включено налаштування щодо отримання повідомлень і в разі потреби відредагуйте їх.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Після встановлення подвійної аутентифікації при вході в аккаунт фейсбука, смс з кодом підтвердження приходити перестало. Перед цим смс кілька разів приходило і вдавалося успішно зайти в аккаунт. У чому може бути причина і як усунути цю проблему?
с вероятностью 99,9% это получением sms от оператора, случается это так что иногда переходит из соты в в другой соте регистрируется. В этот момент sms может либо затеряться или прийти с опозданием.

Выход есть следующий, воспользоватся кодами которые выдаются как резервные их обычно двухфакторные авторизация выдают ограничено до 10 штук
Не приходить КОД ПIДТВЕРДЖЕННЯ ПЛАТЕЖУ що робити?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Не приходить КОД ПIДТВЕРДЖЕННЯ ПЛАТЕЖУ що робити?
Відкрийте додаток Приват24 у смартфоні, та перевірити чат. Іноді код надходить в чат додатку
@aleksandrkara
5го листопада код підтвердження Портмоне (новий партнет Київстара) присилало в призначенні платежу, знімаючи 1у гривню
проблема в тому, що Портмоне виконує 3 (три) операції зняття грошей (кожна на 1 гривню) а код підтвердження надходить тільки в третій операції
Зазвичай банки блокують операції списання коштів з картки, якщо вони виконуються кожну секунду. Це дуже схоже на спроби вкрасти ваші гроші.
Виходом може бути або зміна дивної логіки надсилання коду підтвердження (надіслати код підтвердження в першій операції, як роблять в таких випадках). Або дзвінок в банк з проханням відключити систему безпеки перед тим, як реєструвати карту за допомогою швидкого меню 134.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@aleksandrkara, вітаю вас у нашій спільноті!
Дійсно спостерігалися складнощі при доставці смс з коротких номерів 20.11.2017 р. Зараз питання вже вирішене, смс надходять успішно. Прийміть, будь ласка, вибачення за тимчасові незручності!
Мені не приходить смс повідомлення від Приватбанку. Зателефонувала їм, сказали звернутися до оператора мобільного зв'язку.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Проверьте черный список\фильтр смс\ спам.
Попробуйте переставить сим в другой аппарат (попросите ПриватБанк отправить Вам тестовое смс).
Не приходить смс від uber. Там сказали зверніться до оператора вашої карти, але походу операторів вже не має в цій компанії!!!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
а які питання до Київстар?
Не приходит смс с Uber . Оператору не дозвониться. Что делать?
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@a13xs, @Max97, вітаю вас у нашій спільноті!
Якщо успішно отримуєте смс від інших користувачів, це говорить про підключену послугу смс. В такому випадку скористайтесь порадою від Stas: потрібно перевірити чорний список, фільтр смс, спам, переставити сім в інший телефон та звернутись до Uber з проханням продублювати смс.
Не приходят смс с паролями от буера и других приложений
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3

@AlexGrek88, добро пожаловать в наше сообщество!
Если с обычных номеров смс доставляются, то, скорее всего в настройках телефона установлена функция "спама", проверьте в меню или переставьте сим в другой телефон.

Не знаю що за біда, але мені не приходить смс від короткого номеру який використовується WebMoney, проблема в оператора, тому що на інший номер іншого оператора в цьому ж телефоні смс приходить нормально.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@NanoInG, добро пожаловать в наше сообщество!
Якщо інші смс-повідомлення на номер отримуєте, то значить послуга смс підключена і працює на номері, потрібно перевірити у телефоні фільтр або чорний список, куди можуть сотруватись повідомлення від WebMoney. Спробуйте сім-карту переставити у інший телефон і там перевірити отримання смс з WebMoney.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
@NanoInG подключайте к WebMoney технологиюhttps://E-Num и не нужно никаких sms ожидать. Сама WebMoney позволит только пять sms отправить
Підскажіть чому я не можу отримувати системні Смс, такі наприклад, як активація для вайбер?
Не приходит смс код с Вайбера
Пополняла счет 1 января в 15:33 на сумму 50,00 грн. через систему интернет-банкинга Марфин Банк. На данный момент средства с карточного счета списаны, но сообщение о пополнении мобильного счета не приходило. С такой ситуацией сталкиваюсь впервые. Кто виноват и что делать?
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@ElenaS @Marina 2018 раді вітати у нашій спільноті. Якщо інші смс отримуєте на номер , це вказує на те, що послуга смс по номеру підключена, все гаразд. В цій ситуації для отримання коду в смс з вайбера, радимо звернутись до служби підтримки цієї програми
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Pomogalova Anna, добро пожаловать в наше сообщество!
Уточните, а деньги на счет пришли?
Смс могло не прийти, если в телефоне переполнена память на входящие смс, или установлена блокировка информационных смс (оно могло попасть в папку "спам"), или телефон находился в зоне неуверенного покрытия сети (на такие смс установлен короткий срок жизни таких смс и оно было удалено с сервера).
Довго приходить смс з приват 24, а якшо й приходить то дуже пізно, очікую близько 20 хв.
Уровень пользователя 5
Самая быстрая проверка это:
1) Переставить сим в другой телефон
2) Замена сим
3) Обращение в приват
4) Обращение к оператору связи

Ответить