Важно

Нет возможности совершать и/или принимать звонки

• 20 Сентябрь 2017
  • 795 ответов
  • 440 просмотров

Показать первую публикацию

795 Ответы

Уже годину нікому не можу подзвонити. Гудки не йдуть,пише "виклик завершено"

Теж не можете подз? Вы з якого міста? В мене тупо навіть гудки не йдуть просто відразу скидає, а в мами та сама ситуація і в мами взагалі кнопковий телефон якому десь більше 10 років? тобто це не в налаштуваннях проблема

Надіюсь вони швидко відпишуться чи тут відповідь дають місяцями?

Я б з радістю виносив мозок оператору але не можу взагалі нікуди і ніяк подзвонити, в мене тільки одна сім карта на телефоні і жаль, бо після цієї ситуації куплю ще одну іншого оператора

І за що я плачу 150 грн щомісяця?‍♂️

Собі свій мозок винеси на сміття підійди до головного директора київстару, і втащи йому, а понити в слухавку, і дурак зможе, В США платять 1500грн, а ти тут ниєш, є проблеми, чекай на їх вирішення.

Взагалі не можу додзвонитись на будь який номер, така ж сама ситуація в мами і дівчини і всі в різних містах, просто тупо збиває і все, навіть немає гудків, всі знаходимося в Івано-Франківській області, тут проблемы зі зв'язком чи що? Я б надіслав вам відео екрану але його тут неможливо прикріпити нажаль 

До слова вчора норм дзвонив сьогодні прокидаюсь і все, неможу дзвонити. Це Надвірнянський район, Івано-Франківська область село Пасічна і Івано-Франківська область місто Богородчани 

І шкода що у вас немає онлайн підтримки на сайті, ну ж не важко правда? Я не можу ж додзвонитись нікуди а написати то можу

Попросите кого-то вас набрать. После входящего звонка я смогла звонить. Такая же проблема была

Нет свободных операторов и всё, и то если с 50 раза дозвонится на 466… Киев - нельзя совершать звонки, интернет есть. 

Дивно, а я з першого разу додзвонилась і отримала всю інформацію яка мені була потрібна

Уровень пользователя 1

Нет свободных операторов и всё, и то если с 50 раза дозвонится на 466… Киев - нельзя совершать звонки, интернет есть. 

Та сама ситуація, інтернет є, дзвонити тупо неможу ніяк і нікуди взагалі. 

Отправить значок +1

На 466*66 йде додзвін. 

Подскажите как выйти из этой ситуации у меня работа остановилась! связь нужна сейчас!!! 

купіть сім-карту lifecell

Уровень пользователя 1

Взагалі не можу додзвонитись на будь який номер, така ж сама ситуація в мами і дівчини і всі в різних містах, просто тупо збиває і все, навіть немає гудків, всі знаходимося в Івано-Франківській області, тут проблемы зі зв'язком чи що? Я б надіслав вам відео екрану але його тут неможливо прикріпити нажаль 

До слова вчора норм дзвонив сьогодні прокидаюсь і все, неможу дзвонити. Це Надвірнянський район, Івано-Франківська область село Пасічна і Івано-Франківська область місто Богородчани 

І шкода що у вас немає онлайн підтримки на сайті, ну ж не важко правда? Я не можу ж додзвонитись нікуди а написати то можу

Попросите кого-то вас набрать. После входящего звонка я смогла звонить. Такая же проблема 

У всіх в будинку в кого київстар така ж проблема, тому ніхто не може набрати, дівчина яка зараз у Франківську теж неможе набрати бо збиває, говоримо по відео в інст?‍♂️

Та в этот Киевстар нормально денег уже вложено… 

Та в этот Киевстар нормально денег уже вложено… 

просто для таких випадків.
як резерв

Люди, схаменіться в усіх бувають проблеми, у вас однин раз сталася така ситуація  і все Київстар “поганий”. Мені теж не зручно зараз, але є альтернативи інтерент у вас, як я розумію, працює, якщо дуже треба то можна набрати через будь-який мессенджер. А питання зі звязком я думаю вирішать швидко, так як це проблеми масового характеру. То ж будьте стриманішими ми все таки не звірі, а люди:wink: .

Скажіть, будь ласка, з чим пов'язані ці проблеми, і чи надовго така ситуація?

Уровень пользователя 1

Теж не можете подз? Вы з якого міста? В мене тупо навіть гудки не йдуть просто відразу скидає, а в мами та сама ситуація і в мами взагалі кнопковий телефон якому десь більше 10 років? тобто це не в налаштуваннях проблема

Я б з радістю виносив мозок оператору але не можу взагалі нікуди і ніяк подзвонити, в мене тільки одна сім карта на телефоні і жаль, бо після цієї ситуації куплю ще одну іншого оператора

Собі свій мозок винеси на сміття підійди до головного директора київстару, і втащи йому, а понити в слухавку, і дурак зможе, В США платять 1500грн, а ти тут ниєш, є проблеми, чекай на їх вирішення.

Чувак, а ты в курсі шо це різні країни і різні середні зарплати?‍♂️ 

Я прожив в Німеччині і там теж дорогі оператори але в той же самий час оператор у В'єтнамі коштував для мене 25 копійок в місяць (це якщо в нашу валюту переводити)?‍♂️

Тому не порівнюй країни де різні мінімальні зарплати і різні прожиткові мінімуми, різні ВВП і різні економіки, до слова в США мін зп це 7 дол 25 центів за годину, моя мама стільки має офіційно за день в лікарні? і це дитяча обласна лікарня? в Німеччині мінімалках це 1557 євро, в Україні мінімалках це 4500 грн (менше я просто заокруглив до більшого), а у Вєтнамі я будучи вчителем англ мав 1200 дол в міс при тому шо В'єтнамці самі заробляли 200-300 дол в міс, в Чехії мінімалках 11000 тыс грн

Тому чувак не порівнюй небо і землю?‍♂️

Ти б ше мені написав про Північну Корею чи Мозамбік? нє ну серйозно, там взагалі ціни смішні, а в Домінікані і Еквадорі - ти був там? Там ціни капець?

Завжди рівняй ціни відносно середньої чи мінімальної зарплати яка встановлена в державах про які ти говориш, а якщо ціни пздц високі відносно зп, а зп не ростуть то про який рівень розвитку можна говорити?

В Німеччині в супермаркетах ціни майже як в Україні, у а В'єтнамі дешевше, але порівнюй щодо зарплат в цих країнах.

А щодо тих 150 грн, хтось ці 150 грн за день заробляє в нашій країні?

Я прожив в Німеччині і там теж дорогі оператори але в той же самий час оператор у В'єтнамі коштував для мене 25 копійок в місяць (це якщо в нашу валюту переводити)?‍♂️

Тому не порівнюй країни де різні мінімальні зарплати і різні прожиткові мінімуми, різні ВВП і різні економіки, до слова в США мін зп це 7 дол 25 центів за годину, моя мама стільки має офіційно за день в лікарні? і це дитяча обласна лікарня? в Німеччині мінімалках це 1557 євро, в Україні мінімалках це 4500 грн (менше я просто заокруглив до більшого), а у Вєтнамі я будучи вчителем англ мав 1200 дол в міс при тому шо В'єтнамці самі заробляли 200-300 дол в міс, в Чехії мінімалках 11000 тыс грн

Мені от цікаво, що таке 150 грн щомісячної оплати(поділіть по днях і зрозумійте, що це копійки за мобільний звязок).  І та те що ви подзвоните до оператора нічого не вирішить. Київстар не маленький оператор і я думаю керівництво розуміє які наслідки будуть. Тому на вашому б місці я чекала вирішення питання і не виливала на формух ваше незадоволення

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Не паникуйте, оператор сообщил что проблемой уже занимаются!

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Проблемой уже занимаются, ждите!

В мене вже все пацює, але казали, що десь до 15 повині все вирішити.

Уровень пользователя 1

Мені от цікаво, що таке 150 грн щомісячної оплати(поділіть по днях і зрозумійте, що це копійки за мобільний звязок).  І та те що ви подзвоните до оператора нічого не вирішить. Київстар не маленький оператор і я думаю керівництво розуміє які наслідки будуть. Тому на вашому б місці я чекала вирішення питання і не виливала на формух ваше незадоволення

Все ок, ніхто не панікує, просто ці люди з міст не шарять шо для людей в селі таких як моя мама 150 грн це багато, це добре шо я можу її забезпечити і встановив щомісячний платіж з моєї карти, для неї світ зруйнувався коли вийшов пенсійний закон і тд де треба мати 35-40 років стажу щоб отримати пенсію, цю нещасну мінімалку, при тому що її звільнили нещодавно

Ми забуваємо про інших?

Уровень пользователя 1

В мене вже все пацює, але казали, що десь до 15 повині все вирішити.

В мене вже все теж працює

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Шановні користувачі! На даний момент складнощі із вихідними дзвінками усунені. Вибачте за тимчасові незручності. :pray_tone3:

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Dyach17, На даний момент складнощі із вихідними дзвінками усунені. Вибачте за тимчасові незручності. :pray_tone3:

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Vikasik, На данный момент сложности с совершением исходящих звонков устранены. Извините за временные неудобства.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Artur2k20, На данный момент сложности с совершением исходящих звонков устранены. Извините за временные неудобства.

Через ваші проблеми з зв'язком я втратив певну суму грошей, тому що не міг телефонувати, мені їх ніхто не відшкодує, зате тарифи підвищуються постійно, а якість зв'язку все гірша і гірша

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Pasha Bondar, мені дуже шкода, що так сталося. Можете звернутися до оператора, можливо, за номером зможуть підключити один із компенсаційних пакетів (смс чи інтернет). 

Ответить