Важно

Нет возможности совершать и/или принимать звонки

• 20 Сентябрь 2017
  • 790 ответов
  • 175645 просмотров

Показать первую публикацию

790 Ответы

Вводимо пароль 0000 для розблокування заборони викликів за номером 0687115407, а нам вибиває що не вдалося, тіпа не правельний пароль. Що робити?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Запрет вызовов работает только для контрактных абонентов. У Вас контрактный номер?
Нет
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Ну тогда и отключать ничего Вам не нужно.
У Вас сложности возникают с исходящими звонками?
Якщо до мене телефонують то завжди зайнято, а якщо я телефоную то даже гудок не йде , а пишить що умовну переадрисацію увімкнено
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Советую проверить настройки телефона или попробовать сим карту переставить в другой телефон. Если в другом телефоне все ок, то с телефоном обратитесь в сервисный центр по ремонту.
Дякую
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Luda1981, рада вітати вас у нашій спільноті!
Якщо у інших абонентів київстар поруч з Вами все гаразд, а ваша сім так само не працює в іншому телефоні, варто зробити заміну сім картки. Деталі на сайті https://kyivstar.ua/uk/mm/services/base/simcard_restoration
Якщо я дзвоню на номер мтс тел: 0937451055 то мені постійно каже що мій виклик переадрисовано на автовідповідач,а у вайбері пишу чи дзвоню то нормально..що це може бути??
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@OlyaKM25, вітаю вас у нашій спільноті!
Дивна ситуація, для перевірки краще звернутися до онлайн оператора на сторінці https://kyivstar.ua/uk/support
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Номер который вы указали лайфа.
Что касается звонков, через вайбер. Вайбер номер использует для регистрации, после чего звонки идут через интернет. Сим можно вытянуть с телефона или вообще выкинуть.
Отправить значок
@ekzampey раді вітати у нашій спільноті, описана вами ситуація може виникати у випадку, якщо по номеру підключена переадресація викликів. Раджу її відключити, це можна зробити комбінацією ##002# і виклик і протестувати роботу послугиваша підказка була корисною. дякую!
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@D3nucshka раді вітати у нашій спільноті. Якщо телефонуєте і чуєте таке повідомлення, це вказує на те, що по номеру встановлена переадресація викликів на автовідповідач і дзвінки переадресовуються туди, в залежності від того, який тип переадресації стоїть (коли номер поза зоною, або усі дзвінки переадресуються). Щодо вайберу, @Stas вірно зауважив, що номер мобільного використовується для того, щоб зареєствуватись
Добрий вечір! З 17 години повністю відсутній зв'язок. Не можу ні здійснити дзвінок, ні прийняти. Телефон на 2 сімкарти. Водафон працює, значить з телефоном все нормально. Допоможіть налагодити зв'язок.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
А сим карта ловит сеть? Как вариант, переставьте сим карту в другой телефон, если и там не работает, то узнать что с номером можно по 0 800 300 466
Пропадає зв'язок, не зареєстровано в мережі. Не можуть позвонити ні мені, ні я.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Irina_Irina, @Vili11, вітаю вас у нашій спільноті!
Якщо сім карта поводитиме себе так само і в іншому телефоні, варто розглянути заміну сім картки. Детально про заміну на сайті https://kyivstar.ua/uk/mm/services/base/simcard_restoration
Не могу позвонить на 044 2222222 ( к примеру)
разобрался. 1.50 на городские
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
разобрался. 1.50 на городские

саме так, 1.50 ₴ , на передоплаті, навіть в Максимальном Безлімі, а якщо часто телефонуєте на міські- перейдіть на контракт- і вуаля- ці ж 300 хвилин в Максимальном Безлімі можна використовувати на міські номери!
Мені дзвонять на інший номер київстар,періодично,но він у мене більшість часу виключиний.Я хочу перездвонити на цей номер(це київстар) ,но говориться що я набрав не вірний номер.З часом він знов дзвонив,передзвонюю знову,не дісний.Як таке може бути?
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Zukame, вітаю вас у нашій спільноті!
Така ситуація можлива, якщо не правильно набираєте сам номер телефону. Перевірте, щоб він був набраний в форматі, наприклад, або 067....., або +38067......
Якщо це не допоможе, зверніться до оператора, щоб він перевірив його на активність.
Коли я набираю номер телефону на який я хочу позвонити, то дзвінов просто завершується, так само якщо мене хотось набирає. Допоможіть.
Я звоню оно сбивает и пишет сбой , вызов завершен, ошибка вызова
Здравствуйте, почему-то не получается дозвониться ни на один номер, сразу сбрасывает. До этого все было хорошо
Ніхто не може подзвонити мені
А я відповідно комусь

Ответить