Важно

Нет возможности совершать и/или принимать звонки

• 20 Сентябрь 2017
  • 792 ответы
  • 326 просмотров

Показать первую публикацию

792 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Dasha68, :thinking: ситуація з вхідними дзвінками налагодилась? 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Gami84, скорее всего, на номере установлена переадресация на некорректный номер. 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Yulliia, перевірте, чи не встановлено автовідповідач або якесь специфічне блокування в телефоні.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Переведіть телефон в режим 3G. Вся справа в тому, що в режимі 4G телефон не може приймати голосові дзвінки і переходить для цього в 2G/3G, якщо перехід не вдається, то й виходить та ситуація, що ви описуєте.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

@Dasha68 Вероятный причины, у вашего смартфона. В момент приема звонка, потерял связь в соте, попав в «слепую» зону покрытия. Поэтому вызывающий абонент может слышать звонки, в тот момент когда к вам звонок не проходит.

Що це таке, зв'язок в мене є, але дозвонитись до мене не можуть, через деякий період часу мені приходить смс що вам пробували дозвонитись

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Але що таке LTE поясніть, будь ласка. І де його вимикати?

4G мережа, у налаштуваннях мережі смартфону.

Річ у тім що дзвінки у 4G LTE не проходять в наших мережах, телефон перемикається до 2G/3G мережі для здійснення дзвінків і це може бути пов`язано із проблемую що ви описуєте.

Де саме ці налаштування залежить від вашого пристрою. Але загалом, як я вже казав, це тип мережі

2G - GSM

3G - WCDMA/UMTS

4G - LTE

Вас цікавить режим 2G/3G без LTE, для перевірки.
Якщо допоможе - можете залишити так, якщо ні, рекомендую повернути як було, бо LTE мережа набагато швидше

Але що таке LTE поясніть, будь ласка. І де його вимикати?

Ні, нормальне покриття, але от підняти слухавку не встигаю.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Можливо у вас проблеми із покриттям.
Спробуйте вимнути LTE

Чому під час вхідних дзвінків здійснюється лише 3-4 гудки і зв'язок обривається? Сім карта нова.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Задайте номер в правильном формате +380 и включите Dial Assist в настройках телефона.

Добрый день! Набираю абонента, а автоответчик говорит, что номер набран не верно. СМС пишет, что доходят. Сутки назад всё было хорошо, дозвон шёл. В чем тут проблема?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@VLAD.Z, я не считаю, что поздно…

Тем более, если бы, к примеру, это была не временна сложность, пользователь мог бы с нами поделиться способами решения проблемы :nerd:

Отправить значок +1

@Xomyak:thinking: уже поздно было отвечать, потому что эти сложности были лишь временными.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@kassiopeya:thinking: сложности при звонке только на один номер? 

Не могу позвонить на номер Киевстар. Все время занято. А у абонента даже не отображаются пропущенные вызовы с моего номера. Что это может быть? 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Pasha Bondar, мені дуже шкода, що так сталося. Можете звернутися до оператора, можливо, за номером зможуть підключити один із компенсаційних пакетів (смс чи інтернет). 

Через ваші проблеми з зв'язком я втратив певну суму грошей, тому що не міг телефонувати, мені їх ніхто не відшкодує, зате тарифи підвищуються постійно, а якість зв'язку все гірша і гірша

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Artur2k20, На данный момент сложности с совершением исходящих звонков устранены. Извините за временные неудобства.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Vikasik, На данный момент сложности с совершением исходящих звонков устранены. Извините за временные неудобства.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Dyach17, На даний момент складнощі із вихідними дзвінками усунені. Вибачте за тимчасові незручності. :pray_tone3:

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Шановні користувачі! На даний момент складнощі із вихідними дзвінками усунені. Вибачте за тимчасові незручності. :pray_tone3:

Уровень пользователя 1

Не паникуйте, оператор сообщил что проблемой уже занимаются!

В мене вже все пацює, але казали, що десь до 15 повині все вирішити.

В мене вже все теж працює

Уровень пользователя 1

Теж не можете подз? Вы з якого міста? В мене тупо навіть гудки не йдуть просто відразу скидає, а в мами та сама ситуація і в мами взагалі кнопковий телефон якому десь більше 10 років? тобто це не в налаштуваннях проблема

Надіюсь вони швидко відпишуться чи тут відповідь дають місяцями?

Я б з радістю виносив мозок оператору але не можу взагалі нікуди і ніяк подзвонити, в мене тільки одна сім карта на телефоні і жаль, бо після цієї ситуації куплю ще одну іншого оператора

І за що я плачу 150 грн щомісяця?‍♂️

Собі свій мозок винеси на сміття підійди до головного директора київстару, і втащи йому, а понити в слухавку, і дурак зможе, В США платять 1500грн, а ти тут ниєш, є проблеми, чекай на їх вирішення.

Чувак, а ты в курсі шо це різні країни і різні середні зарплати?‍♂️ 

Я прожив в Німеччині і там теж дорогі оператори але в той же самий час оператор у В'єтнамі коштував для мене 25 копійок в місяць (це якщо в нашу валюту переводити)?‍♂️

Тому не порівнюй країни де різні мінімальні зарплати і різні прожиткові мінімуми, різні ВВП і різні економіки, до слова в США мін зп це 7 дол 25 центів за годину, моя мама стільки має офіційно за день в лікарні? і це дитяча обласна лікарня? в Німеччині мінімалках це 1557 євро, в Україні мінімалках це 4500 грн (менше я просто заокруглив до більшого), а у Вєтнамі я будучи вчителем англ мав 1200 дол в міс при тому шо В'єтнамці самі заробляли 200-300 дол в міс, в Чехії мінімалках 11000 тыс грн

Тому чувак не порівнюй небо і землю?‍♂️

Мені от цікаво, що таке 150 грн щомісячної оплати(поділіть по днях і зрозумійте, що це копійки за мобільний звязок).  І та те що ви подзвоните до оператора нічого не вирішить. Київстар не маленький оператор і я думаю керівництво розуміє які наслідки будуть. Тому на вашому б місці я чекала вирішення питання і не виливала на формух ваше незадоволення

Все ок, ніхто не панікує, просто ці люди з міст не шарять шо для людей в селі таких як моя мама 150 грн це багато, це добре шо я можу її забезпечити і встановив щомісячний платіж з моєї карти, для неї світ зруйнувався коли вийшов пенсійний закон і тд де треба мати 35-40 років стажу щоб отримати пенсію, цю нещасну мінімалку, при тому що її звільнили нещодавно

Ми забуваємо про інших?

Ответить