Полезно знать Решено

Ухудшилось качество связи / пропадает покрытие сети "Киевстар"

Показать первую публикацию

3302 Ответы

Хотел дозвонится до оператора, пол часа ждал, никто не ответил.
Песня ужасная, тетка орет одно и тоже.
Выход один - всем Кременчугом перейти на другого оператора, т.к. ситуация не измениться, компания Киевстар вообще не реагирует на обращения, только и говорят, что мы передали информацию в тех.отдел, а дальше никакого движения.
Выход один - всем Кременчугом перейти на другого оператора, т.к. ситуация не измениться, компания Киевстар вообще не реагирует на обращения, только и говорят, что мы передали информацию в тех.отдел, а дальше никакого движения.

Я писал даже письмо в кс (в прошлом году!) Я уже год как пишу везде что связи нет!
Мне пришел ответ что все в порядке. Ухудшения начались с дня внедрения 3 джи, Моя жена в отпуске, дома, и ей звонят с работы и она не может общаться. Ее не слышат. Одни нервы. Меня тоже не слышат если я дома. И у нас нормальные телефоны. iphone 5s и 6 plus. На улице все в порядке. Даже иногда 3гы появляется, это если выйти на остановку или поехать в центр.
Я бы с удовольствием перешел на другой, так весь Кременчуг на киевстаре сидит.
Жду с ужасом начало внедрения 4G и тогда видимо связи вовсе не будет.
с пол 10 я жду ответа оператора что бы подать заявку, а ответа нет.👊🏻
1.5 часа жду ответа, а мне "дякую що чекаете" - нема за що
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@vfatko, Добрый день!
К сожалению, такая ситуация может наблюдаться в часы повышенной нагрузки на колл-центр, когда поступает большое количество звонков.😢 Вы можете попробовать перезвонить немного позже или, как пользователь интернета, обратиться в онлайн-чат, который расположен на Официальном сайте компании.
Со своей стороны, Владимир, я передам для внутренней проверки адрес, который Вы указали, а именно, г. Кременчуг, Героев крут, 3 и включение этого района в план развития сети в будущем.
[quote=Christelle]@vfatko, Добрый день!
К сожалению, такая ситуация может наблюдаться в часы повышенной нагрузки на колл-центр, когда поступает большое количество звонков.😢 Вы можете попробовать перезвонить немного позже или, как пользователь интернета, обратиться в онлайн-чат, который расположен на Официальном сайте компании.

Это я понял.
Зафиксируйте суть проблемы с котороя я обращаюсь.

Проблема с вышкой! Вам шлют жалобы с отделения Киевстар что по Лест Украинки. Я был там. Работники говорят что люди ходят постоянно с одной и той же жалобой. Нас не слышат. А мы слышим собеседника. У меня на работе тоже самое. Все кто питается от этой вышки говорят одно и тоже. Нас не слышат. Проверьте ее исправность. Созвонитесь с работниками Киевстар Кременчуг что на Леси Украинки. Они в курсе.
Вышка от меня в полукилометре. Не может быть такая плохая связь. 3г тоже нет.
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@vfatko, спасибо за такой конструктивный ответ. Обязательно уточним и проверим, что происходит в Вашем населенном пункте!
Доброго вечора! Чи можна перевірити , чи є звязок Київстар в певному населеному пункті в цю хвилину. Якщо я там не знаходжусь?
Регіон по якому потрібна інформація. Житомирська область. Радомишльський р-н. с. Кайтанівка. Консультанти ау????
Доброго вечора! Чи можна перевірити , чи є звязок Київстар в певному населеному пункті в цю хвилину. Якщо я там не знаходжусь?
Добрый вечер.
https://opensignal.com/networks/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B0/kyivstar-%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D1%80%D1%8B%D1%82%D0%B8%D0%B5
Но данные за 19е сентября.
Точную информацию (думаю), можно узнать или в чате(онлайн на сайте), или же у оператора.
Теоретически все операторы находятся в равных условиях.
А если вышки находятся под углом, да ещё в окружении другихх радио-волн то будет веселуха.

Лучше всего звонить и жаловаться, чтобы составлялась заявка. Оттуда уже и будут решать, наверное, ставить поблизости БС или нет.
Это ведь не просто так всё... Нужно составить проблемную карту и дальше уже решать что делать.

Проблема в том, что абоненты не жалуются, а перебегают в другую точку)) где связь ловит. Потому какой-то процентик действий и от нас с вами зависит.
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@lena, раді Вас вітати у Спільноті.
За будь-якими каналами консультації є змога перевірити відсутність складнощів із зв'язком за даними технічного відділу
Чому на даний момент відсутній зв'язок в місті Коростишів, та коли він з'явиться?
У місті Старокостянтинів у Жовтневому містечку поганий звязок! Щоб по телефону з кимось поговорити потрібно в квартирі шукати місце де ловить звязок і ще декілька раз повторити чітко сказане щоб тебе почули на іншому кінці!
Користуюся вашими послугами понад 10 років. Все завжди було добре і хороший зв'язок. Та останні 2 місяці це не мережа, а просто знущання над отримувачами мобільного зв'язку. Викачка грошей за неякісний зв'язок і постійні перебої. Та я за ці 2 місяці просто зненавиділа Київстар і все, що з ним пов'язано і мене у цій думці підтримає з десяток знайомих (і це тільки ті, що я знаю), а скільки ще існує людей, котрі заплатили кошти за це неподобство. Набридлива реклама, часті підняття тарифів за послугу, яка і гроша не варта - це те, що характеризує вашу компанію. Заробити собі ім'я і скотитися - це ваш новий девіз. м. Хмільник - зв'язок препаскудний, м. Хмельницький - поганий зв'язок та жахливий інтернет. Дякую за увагу!
Жахливий зв'язок!!! Довгенько користуюсь послугами Київстару, але такого зв'язку як зараз ще не було!!! Чути одне слово з десяти!!!! Неможливо спілкуватися!!! Львівська обл., с. Конопниця
Уровень пользователя 3
Отправить значок +1
@Ludmula1, раді вітати Вас в нашій спільноті! ☺️
В м. Хмільник Вінницької області та в м.Хмельницький Хмельницької області обладнання працює в звичному режимі.
Враховуючи, що Ви відчуваєте складнощі при користуванні послугами в різних населених пунктах, рекомендуємо спробувати переставити сім-карту в інший телефон. Якщо в іншому телефоні також будуть складнощі, то потрібно буде зробити заміну сім-карти. Детальніше про неї можна переглянути інформацію тут: https://kyivstar.ua/uk/mm/services/base/simcard_restoration
У вказаних населених пунктах вже надається 3G, тож для збільшення швидкості інтернету достатньо включити в телефоні цю функцію. Якщо не влаштовують умови нинішнього тарифу, то Ви можете перейти на будь-який інший з доступних до підключення: https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs
Уровень пользователя 3
Отправить значок +1
@Kristina, раді вітати в нашій спільноті! 🙂
У випадку наявності складнощів з послугами зв'язку уточніть у оточуючих Вас користувачів "Київстар" чи все в них гаразд.
1. Якщо в них все добре, то це вказуватиме на складнощі в роботі обладнання: телефону чи сім-карти. Переставте в інший мобільний пристрій сім-карту і протестуйте.
2. Якщо у інших людей поруч також є негаразди, то зверніться для перевірки ситуації до онлайн-консультанта: https://kyivstar.ua/uk/support/feedback?_ga=2.63923503.1084696713.1507395658-2057620758.1507395658 (внизу сторінки).
Уровень пользователя 3
Отправить значок +1
@Nina29, раді вітати Вас в нашій спільноті! 😉
В Коростишіві обладнання зараз працює в звичному режимі. Вам потрібно перевірити роботу сім-картки в іншому телефоні і уточнити чи є скаладнощі на інших номерах "Київстар" поруч з Вами.
В залежності від цього можливі наступні варіанти:
1. У інших все гаразд. В іншому телефоні покриття є. -Потрібно перевіряти роботу мобільного апарату.
2. У інших все гаразд. В іншому телефоні також складнощі. - Потрібно робити заміну сім-карти. Детальна інформація про це тут: https://kyivstar.ua/uk/mm/services/base/simcard_restoration
3. У інших людей такі ж складнощі при користуванні послугами. - Для перевірки ситуації зверніться до служби підтримки в онлайн-чату з системи Мій Київстар або зі сторінки: https://kyivstar.ua/uk/support/feedback?_ga=2.63923503.1084696713.1507395658-2057620758.1507395658 (внизу там є вибір онлайн-консультанта).
Проблема в том, что абоненты не жалуются, а перебегают в другую точку)) где связь ловит. Потому какой-то процентик действий и от нас с вами зависит.

Все так, от окна кухни до окна комнаты или на балкон. Бегаем в поисках нормально слышать человека вместо буль буль хрю. А бывает нормально слышно, говорим и тут что то как за шкварчит громко. Ходим, кланяемся в центр обслуживания. Звоним на 466 2 9, говорю девушке: У нас проблемы, нас не слышат при разговоре. А она отвечает: Я вас не слышу, не вижу смысла вести диалог и ложит трубку.
Все.
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Oksana Gerych, вашу інформацію передали до технічного відділу на перевірку та виправлення. Сподіваюсь, вже дуже скоро ваше спілкування буде комфортним та якісним.
Немає зв'язку у м.Радехів Львівської області від 10 жовтня 2017р. Зараз 11 жовтня і ще досі у мешканців міста не працює мобільний зв'язок від київстару. Яка причина і коли ситуація зміниться в кращу сторону, тобто буде зв'язок? Останнім часом, в цьому районі завжди проблеми зі зв'язком. Ви піднімаєте тарифи, але забезпечити чудове покриття не в силах. Будь ласка, виправіть якнайшвидше, адже ви не монополісти цієї сфери послуг в Україні.
Шановна компанія Київстар ,дуже вас прошу перевірити роботу свої вишки в смт Вапнярка звязок просто жах, мені дуже важливо бути завжди бути на звязку, но з вашим звязком в мої місцевості, це неможливо зробити, прошу Вас подивитись на свої пристрої і усунути дану проблему.
Несколько часов нет свчзи. В том числе отсутствует домашний интернет во всем доме. г. Днепр. ул. Замполита Беляева,18

Ответить