Полезно знать Решено

Ухудшилось качество связи / пропадает покрытие сети "Киевстар"

Уровень пользователя 4

Все чаще обрывается связь и во время разговоров слышу посторонние звуки, шумы. С чем это связано и как это устранить?

icon

Лучший ответ Valentyna 30 August 2018, 12:18

Просмотр оригинала

3304 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Sleep1x, у вас складнощі при розмові лише з одним абонентом чи з усіма?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@01091962 marina, приношу извинения за такую ситуацию. Если уже сообщили о сложностях, их обязательно устранят, поскольку мы сами заинтересованы в предоставлении качественных услуг.
Это понятно , что устранят.Но когда !!! 14 рабочих дней мы без нормальной связи со своими клиентами( торговля ). Немного спасают мобильные телефоны. Но это же не нормально! У нас вся реклама идет с указанием стационарных телефонов. Вот операторы отвечаю -устраним и так каждый день , на вопрос когда устраните , ответ: не имеем информации. И ваш ответ из той же оперы. Не в чем , кроме получения прибыли вы не заинтересаваны.А клиентом больше , клиентом меньше...Беда в том , что заменить Киевстар у нас в районе нечем.Вот отсюда такой расслабон и полная безответственность.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@01091962 marina, если вы пользуетесь фиксированной связью, позвоните по номеру 0800 300 000.
Вы явно не совсем поняли ситуацию , вот ровно на указанный вами номер я и звоню каждый рабочий день. Сегодня мне ответили , что оборудование есть на складе , но причин , почему это оборудование нам до сих пор не установили, назвать не могут , опять операторы сделали запрос инженерам. Через пару часов , уже другой оператор ответил , что оборудования нет , и будут узнавать у поставщиков его наличие. Все три недели отсутствия связи нам где-то так и рассказывают, в разных интерпретациях .От отчаянья и от безвыходности я пишу везде где есть возможность написать о вас и оставить плохой отзыв .
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@01091962 marina, поняла вас. Приношу свои извинения за такие неудобства. Надеюсь, что как можно скорее все решат. 🙏🏽
Поганий зв'язок в с.Яхни Фастівського р-н Київскої області. Практично не можна подзвонити, майже скрізь в населеному пункті зв'язок відсутній; 2g, та 3g не працює взагалі
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Vadikk, будь ласка, зверніться до оператора, щоб він оформив заявку для перевірки фахівцям.
Загалом масових складнощів немає у вашому селі. 🤓
@Sleep1x, у вас складнощі при розмові лише з одним абонентом чи з усіма?
70% абонентів моєї телефонної книги
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Sleep1x, де саме така ситуація?
Коли на кінець буде нормальний зв'язок ?
Антена стоїть за 7-8км а толку,немає елементарного зв'язку,мовчу вже про інтернет.
Звернення до оператора не одноразово нічого не вирішують тільки обіцянки,люди які живуть в селі не знають,що можуть подзвонити до оператора і пожалітися на зв'язок,за що ми плати гроші,щоб лізти на дерево,балкони,пагорби...Як вирішити проблему яка існує не один рік ?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
7-8км это значительное расстояние.
На таком расстоянии только 2G может работать.
И про хорошую связь и Интернет в таком случае говорить не приходится.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Vasya02, а чому люди не знають, що можна звернутися о оператора?
майже відсутнє покриття в с.здвижівка в 40км.від києва.люди переходять на інших операторів.в селі 450будинків.хочеться бути в цивілізації,в "країні в смартфоні"."київстар",допоможіть!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Напишіть сюди або зверніться до оператора
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Vasya02, 🤔а де ви знаходитесь? В якій області / в якому населеному пункті?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@tri5, як давно у вас такі складнощі?
Івано Франківська область село Поточище
Складнощі декілька років,Кієвтар взагалі не було покриття, 2-3 р назад приблизно поставили антену за 7км ситуація дуже не помінялася треба знайти місце де ловить наприклад на балкон,і то може пропадати співрозмовник. Я не розумію для чого Кієвтар тратив гроші на антену з якої толку мало, можливо треба трішки з більшим і сильнішим радіусом ставити,а так можна прикрашати як Ялинку на Новий Рік і хай радує водіїв які проїжджають.
Любий Кієвтар я вірю у вашу силу,що ви не будете годувати обіцянками,що ваші інженери виправлять проблему,а насправді будете надавати якісне покриття.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Vasya02, дякую за уточнення. Я передала запит нашим інженерам для перевірки якості сигналу на базовій станції.
проблеми з мережею, це просто капець якийсь..
в мене така ситуація: переїхав із міста в село жити, і почалось, пропадає сигнал.. спочатку думав що це прошивка телефона, але ж ні, в знайомих на Київстарі таж сама ситуація..
я спочатку думав, мож дійсно щось із телефоном, але коли буваю у місті, то ніби ситуація краща, але вже ж те саме: дзвониш до когось, 3 сек макс, і все, пропала мережа...
вже навіть оновив версію прошивки на телефоні, все одно, нічого не дало...
не розумію реально в чому справа, але процес триває вже 2 місяці без змін, тех підтримка пише: ми стараємось це виправити.. , в найближчому часі.. , все розумію, але коли нас багато, то значить це щось серйозне, можна ж якось це пояснити!!!!
останні пояснення: "у Вашому регіоні слабкий сигнал!". Ок, може бути, але щоб на 1 хв часу, мережа пропада 4-5 разів, в таке повірить хіба л*х. Я вже подумую про зміну оператора, краще заплачу на 20-30 грн дорожче, але буду впевнений що зможу нормально поговорити.. сумно трохи..
Я уже писала о том , что у нас не работает фиксированная связь уже месяц. Так вот сегодня Киевстар сообщил нам , что для замены оборудования требуется 36000,00 грн(тридцать шесть тыс.). И ЭТИ ДЕНЬГИ ДОЛЖНА ПЛАТИТЬ НАША ОРГАНИЗАЦИЯ. На мой вопрос о том , есть ли такой пункт в нашем договоре , ответ:Киевстар может расторгнуть договор в одностороннем порядке, такой пункт есть. Итак , Киевстар обнищал , своих средств для ремонта (замены ) оборудования у них нет и они тянут деньги с клиентов.Вот такая горькая правда про эту "суперорганизацию"
Постійно пропадає зв'язок до повної відмови сім-карти, але через деякий час відновлюється. Така проблема найчастіше була помічена в районі теремків, але й в інших частинах Києва також були збої. Характеризується обривом розмови та відключенням сім карти, відповідно інтернет також не працює. Але через декілька хвилин зв'язок відновлюється і нормально працює.
Не в одного мене така проблема, отже проблема в операторі...
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@nearum, де ви знаходитесь? В якій області, в якому населеному пункті спостерігається така ситуація з покриттям?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@01091962 marina, по вопросам фиксированной телефонии смогу помочь консультанты по номеру 0 800 300 000. Увы, на форуме подобные вопросы не решаются 😥
Я пишу о фиксированной связи не для того , что бы вопрос решился , он и так останется не решенным. Моя цель ,донести до клиентов Киевстар с какой непорядочной и безответственной компанией они имеют дело. Может быть это кому то поможет в принятии каких либо решений.

Ответить