Решено

Дзвінки з невідомих закордонних номерів

• Новачок
  • 0 ответов
Хочу звернутись до оператора Київстар. Додзвонитись до вас втратила надію,тому пишу тут.
протягом останніх 3 місяців на мій номер надходять дзвінки (буквально 2 сек він лунає) з інших країн:Сінгапур,тонга.
а рік назад до мене телефонували інші абоненти і казали,що мій номер у них висвітилася як пропущений,хоча я до них не телефонувала.

Будь ласка, проведіть перевірку з цих питань
icon

Лучший ответ Xomyak 2 Июнь 2018, 13:23

@Dzu, раді вітати вас в нашій спільноті!

🤔дивна ситуація. Зверніться, будь ласка, до оператора 466/0800300466/Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support для індивідуальної перевірки ситуації та фіксації заявки в технічний відділ.
Просмотр оригинала

48 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Пишіть сюди > Відгуки
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Dzu, раді вітати вас в нашій спільноті!
🤔дивна ситуація. Зверніться, будь ласка, до оператора 466/0800300466/Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support для індивідуальної перевірки ситуації та фіксації заявки в технічний відділ.
На протязі місяця регулярні дзвінки із-за кордону. Номера постійно різні, виклик тривав не більше секунди, відповісти можливості не було та й не дуже хотілось. Ваш "святий і всезнаючий" оператор до якого я звернулась по номеру 466 сказала що нічого зробити не може.
Так як маю в тій країні знайомих то вирішила провести власне розслідування і виявила що половина тих номерів які мені телефонували навіть не існує, а ті кого я все-таки дістала клялися що не телефонували і взагалі не знають про існування України. Доречі про такі проблеми у інших операторів я не чула. Тому не футбольте клієнтів на індивідуальні перевірки тому що НІХТО НІЧОГО у вас не перевіряє тим паче про ніяку заявку в тех відділ і мови не йшло. Можливо мені просто з Ольгою не пощастило але на разі краще змінити оператора чим займатися нісенітницями .
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Olha19, шкода, що так думаєте. Така інформація передається спеціалістам. Напишіть мені в особисті повідомлення свій номер мобільний та номери, які вам телефонували, а також приблизно день та час дзвінків.
Я за кордоном у мене сім карта іншого оператора зв'язку, я хочу подзвонити на Київстар до абонента в Україні, чи знімуться у нього кошти за вхідний дзвінок від мене?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Відповідь на ваше питання - ні, не зніме. За дзвінки платить той хто телефонує, якщо це не роумінг (а це не роумінг).
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Chicago 12, кошти з абонента Київстар, дійсно, не знімуть 🤓
На протязі двох місяців надійшло близько десяти дзвінків з Німеччини, причому з різних міст. При спробі відповісти зразу йде відбій, тому останні рази не відповідав. Цікаво, що це робиться?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@anatolbar, дивно 🤔 Повідомте про це нашого співробітника. Напишіть до оператора Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support .
У мене теж дзвінки з Німеччини, з незнайомих номерів. Як вирішити питання?
В онлайн чаті попадання на бота, який розповідає про тарифи в роумінгу в Німеччині)
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Elena2301, спробуйте Зоряні написати, щоб з'єднала вас з оператором або зателефонуйте на 466 з номера Київстар. Оператор зможе зафіксувати цю заявку. 🤓
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
На iOS 13 появился очень хороший свитч в настройках телефона, позволяет блокировать все входящие которые не в контактах, включая звонки без идентификатора.

Сам уже юзаю.

Также некоторые блокираторы позволяют вручную задать правила блокировки, включая регексы для формата номеров. Тоже удобно.
На протяжении недели поступают звонки с Германии с разных городов и каждый раз с разных номеров, звонят по несколько раз в день, трубку не поднимала ни разу, иногда сбрасываю вызов, но звонки продолжаются. Прошу решить этот вопрос, т.к. звонить с этой страны мне (кроме мошенников) никто не может
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
@MarynaD В современных смартфонах есть опция заблокировать, воспользуйтесь ей. К сожалению оператор не может противодействовать так как сложно проанализировать действия таких звонков.

В случае, если звонки будут повторяться — решение одно сменить номер.

Привожу свой пример, мой номер 38097ххххххх когда-то был у Какого-то Руслана, за тем какой Марьяна “не важно” . Вначале поступило sms, от Alexcredit о том что по месту моего жительства представитель будет описывать моё имущество. Затем какая бл@ть звонила представилась сотрудницей Alexcredit и хотела что бы назвал себя. Мой первый посыл был по маршруту не цензурной лексики, второй ответ с почином и третий ответ - звонящие номера были заблокированы моим дешевым смартфоном. 😎
Каждый раз с разных номеров звонят, я их все в черный список добавляю, но толку 0, они снова звонят с другого номера. А все входящие с неизвестных номеров заблокировать не могу по "рабочим соображениям")
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Каждый раз с разных номеров звонят, я их все в черный список добавляю, но толку 0, они снова звонят с другого номера. А все входящие с неизвестных номеров заблокировать не могу по "рабочим соображениям")
К сожалению, оператор не поможет!
Единственный легальный способ, это включить запись разговора, за тем задать собеседнику имя фамилия. Узнать основную цель звонка, после этого проанализировать стоит ли обращаться в правоохранительные органы.

Впрочем, если номеров много — они все относятся к виртуальным АТС

Если номер рабочий, а есть домашний, тогда в определенной время отключайте телефон хотя бы — обычно звонки прекратятся.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@MarynaD, если такие звонки массовые, сообщите об этом оператору Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support, чтобы он передал заявку для проверки в соответствующий отдел.
Спасибо за совет, воспользуюсь)
Така ж проблема. На протязі декількох місяців дзвінки з Німеччини. Постійно різні номери, тому додавання їх в чорний список немає сенсу. Спроби зв'язатись з оператором і чат ботом =0...
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Ksuwanagorna, які саме складнощі при спробі з"єднатися з оператором чату виникають?
Не відповідають
@Ksuwanagorna, які саме складнощі при спробі з"єднатися з оператором чату виникають?
Не відповідає ваш чат
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Включите опцию блокировки неизвестных входящих в телефоне.
Я только так и хожу - чтобы не беспокоили и не отвлекали лишний раз
Включите опцию блокировки неизвестных входящих в телефоне.
Я только так и хожу - чтобы не беспокоили и не отвлекали лишний раз

Спасибо. Я это знаю, но в том то и проблема, все входящие с незнакомых номеров заблокировать не могу, так как мне звонят по работе) хотелось бы решить конкретно эту проблему

Ответить