Решено

Роумінг: у певних країнах недоступні дзвінки та смс, лише інтернет

• 20 Июнь 2019
  • 6 ответов
  • 3885 просмотров

Доброго дня!

Нещодавно подорожував до Індії та зіткнувся з неприємним сюрпризом: я міг отримувати дзвінки, смс, користуватись інтернетом, але не міг здійснювати вихідні дзвінки та відправляти смс. Як мені пояснили у довідковій службі (https://kyivstar.ua/uk/mm/roaming/services/in_touch/roam_help), ситуація виникла через обмеження роумінг-партнера Київстара в Індії. За кілька днів до подорожі я перевіряв тарифи роумінга в Індії та ніде не бачив інформації про обмеження.

Підкажіть, будь ласка, де можна бачити інформацію про подібні обмеження у тих чи інших країнах. Звичайно, що найкраще — без обмежень, але якщо вони з тих чи інших причин виникають, хочеться знати про них заздалегідь.
icon

Лучший ответ Valentyna 20 Июнь 2019, 20:50

@Kyrylo Snizhko, ця інформація вказана на нашому сайті. Приклад на скріні.

Мені шкода, що у вас сталася така ситуація. Можете попередньо звертатися до нас за консультацією, обов'язково допоможемо. 🤗
Просмотр оригинала

6 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Kyrylo Snizhko, ця інформація вказана на нашому сайті. Приклад на скріні.
Мені шкода, що у вас сталася така ситуація. Можете попередньо звертатися до нас за консультацією, обов'язково допоможемо. 🤗
@Valentyna, дякую за відповідь. Побачив. У розділі "Особливості надання роумінг-послуг для абонентів передплаченого зв'язку" внизу сторінки.

В ідеалі ця інформація (принаймні твердження, що є особливості для абонентів передплаченого зв'язку) мала б відображатися біля відповідних країн у списку країн, або серед приміток одразу після списка. Бо жодна людина у здоровому глузді не піде шукати відомості про особливості роумінгу для абонентів передплаченого зв'язку в розділ внизу сторінки, який ще треба додатково розгорнути, не підозрюючи, що особливості взагалі є. Усе ж таки, інформація ключова.

Але тепер знатиму, дякую.

Про всяк випадок уточню, з прицілом на наступну подорож: у Йорданії, як я розумію, жодних обмежень нема. Правильно?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Kyrylo Snizhko, вірно, у цій країні немає.
Я передала прохання, щодо відображення важливої інформації саме біля країни, яку обрали. Це гарна пропозиція. 🤳🏽
@Kyrylo Snizhko, вірно, у цій країні немає.
Дякую.

Я передала прохання, щодо відображення важливої інформації саме біля країни, яку обрали. Це гарна пропозиція. 🤳🏽

І ще раз дякую. 🙂

Добрый день.

Кроме перечисленных проблем с исходящими вызовами могу также добавить проблему с интернетом.

В Мумбаи (Бомбее) для роуминга КС доступен только один оператор Idea и только в режиме 2g edge/gprs.

Обидно, что этой об этом информации нет, я оплатил перед поездкой пакет "идеальный роуминг vip" и получается ни за что.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@evilduck, не приятно :disappointed_relieved: рассчитывали на одно, а получили совсем другое. 

Спасибо, что написали о своей ситуации. Я передам информацию в соответствующий отдел (чтобы на сайте все же информация была чуть расширена). 

Уверенна, что это не последняя поездка, и вы в будущем сможете оценить преимущества роуминга от “Киевстар” :hugging:

Ответить