Решено

Як дізнатись, чи отримав абонент смс у роумінгу?

• 2 Январь 2018
  • 6 ответов
  • 10666 просмотров

Скажіть будь-ласка, як дізнатись, чи отримав мое смс абонент, який знаходиться в роумінгу? Якщо наприклад там немає зв`язку, чи якось я зможу це зрозуміти коли відправлю йому повідомлення з України?
icon

Лучший ответ Aksolotl' 4 Январь 2018, 16:37

@iren2784, факт доставки смс можна подивитись через меню телефону, якщо була заздалегідь налаштована функція "повідомлення про доставку". Або вже коли зможете альтернативним чином зв'язатись з абонентом, просто запитайте у нього.
Просмотр оригинала

6 Ответы

Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@iren2784, факт доставки смс можна подивитись через меню телефону, якщо була заздалегідь налаштована функція "повідомлення про доставку". Або вже коли зможете альтернативним чином зв'язатись з абонентом, просто запитайте у нього.
При отправке смс в другую страну - в информации стоит статус 65536. Кто знает - что это значит ? доставлено или не доставлено или что-то другое
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@YakovlevaS, рады вас приветствовать в нашем сообществе! К сожалению, у нас отсутствует инструкция к мобильным телефонам. Рекомендую для уточнения этого вопроса обратиться к производителю данной модели или найти ответ на форумах в Интернете.
якщо я відправила смс з сайту абоненту який знаходиться в роумінгу,він його отримає?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Ніколи не перевіряв, але SMS з сайту відправляється як звичайне SMS, тому воно повинно бути доставленним до абонента у роумінгу без додаткових затрат з його сторони.
Але є нюанс - SMS це сервіс із негарантованною доставкою повідомлень. Тобто навіть коли абонент повинен отримати повідомлення, може статись так що цього не буде. Це не проблема оператора, а особливості роботи мережі та сервісу. Таке мало вірогідно, але все ж можливо.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@nastya_99, щойно протестувала роботу сервісу (в мене мати за кордоном 😉), SMS надійшло. Тобто складностей з відправкою виникнути не повинно.
А ось з отриманням, як вірно підмітив @kikiwora, можуть виникнути певні нюанси.

P.S.: спробуйте відправити. Сподіваюсь, що у вас все вийде, і чекаю, що напише про результат (успішно абонент отримав SMS, або ні) 🤗

Ответить