Чи потрібен вам LTE на смарт-годиннику Apple Watch 3? Ваша думка.

• 7 Август 2018
  • 5 ответов
  • 5738 просмотров

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Стало цікаво, а чи необхідна ця фунція абонентам і користувачам Apple Watch та чи готові ви за це платити, скажімо, по 10-15₴ на місяць додатково до тарифу? Можливо, краще буде якщо ця функція буде безкоштовную для абонентів із безлімітними тарифами, як от SIM-пара?

Взагалі, чи будете ви користуватись LTE та дзвінками із годинника будь-де? Це може бути що завгодно, похід то тренажерного залу, біг, рибалка, прогулянка по парку чи лісу, похід у гори, сплав на байдарках/каноє/рафтах, тощо.

Я вважаю що ця послуга необхідна, бо кожен раз коли мені потрібно швидко кудись вибігти із дому чи роботи, я повинен брати із собою телефон і часто забуваю це зробити, бо голова забита багато чим іншим. А от годинник із власною стільниковою мережею для мене цю проблему дуже зручно вирішив би. Дотого ж, часто бувають випадки, коли я не хочу брати з собою телефон, наприклад, на прогулянку, або на відпочинок, але брав би із собою годинник з такою функцією для дзвінків та отримання лише найважливіших сповіщень, якщо це буде необхідно.

Чи потрібний вам LTE на смарт-годиннику Apple Watch 3 та чи готові ви за це платити?

5 Ответы

Уровень пользователя 3
Дуже цікавить коли Київстар збирається впроваджувати підтримку Apple Watch з LTE та UMTS функціями. Хотілося б дізнатися позицію оператора з даного питання.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Готов платить, но лучше когда включена в тарифный план.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@MolodoiUA, пропозиція була передана в відповідний відділ. Сподіваюсь, що впровадження такої функції не змусить себе чекати😉
Я вважаю що годинники з LTE потрібні. Це - більше свободи, більше мобільності. А щоб це стало можливим необхідна підтримка стандарта eSIM. Тому запрошую всіх підтримати електронним підписом мою петицію до кабміну.
https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/2271
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

3mob вже запустив eSIM

Ответить