Решено

Активация номера / Как узнать свой номер телефона / ICC-код телефона

Показать первую публикацию

38 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Weiser15, здорово, что удалось решить вопрос самостоятельно :hugging:

Спасибо, что поделились :nerd:

Я хочу дізнатися точно дату та час активації свого номеру. А саме не дату до якої можна активувати номер, а дату коли вже було активовано номер.

в личном кабинете Мой Киевстар все есть

заходите и смотрите

Будь ласка, якщо не важко, можете вказати путь?

my.kyivstar.ua

ну или одноименное приложение в плеймаркете гугля или аппсторе

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Будь ласка, якщо не важко, можете вказати путь?

Дивіться ТУТ.

Отправить значок +1

Це можна зробити тільки в Мій Київстар.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Arvian:thinking: в системі самообслуговування “Мій Київстар” ви зможете подивитись лише точну дату активації. На жаль, точний час активації не вказано. 

Вам достатньо зайти в систему і обрати розділ “Користувач”. В полі “Загальна інформація”, остання строка “Дата підключення” і є потрібна вам інформація :nerd:

Чи можна дізнатися номер телефону(яким я користувавсяв минулому), якщо є ICCID. Гуглив, нічого і не знайшов. Сім карта є на руках, а телефон в який її можна запихнути немає. Куди звернутися, і чи допоможуть там?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

ICCID не має прямого зв`язку із номером телефону.
Якщо ваш номер вже не дійсний, то ви нічого не дізнаєтесь, але якщо дійсний, то можливо вам допоможить оператор.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@ffallen, на жаль, навіть оператор не зможе допомогти :disappointed_relieved:

Пополнил номер на 25грн , но давно им не пользовался,  на телефоне пише неизвестный номер. А я покупал номер +38068хххх203

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Андрей21:thinking: доволі дивна ситуація. Як варіант: в налаштуваннях мобільного телефону номер відображується некоректно. 
Ви пробували зателефонувати на ваш номер? 

Ответить