Решено

Активация номера / Как узнать свой номер телефона / ICC-код телефона

Показать первую публикацию

38 Ответы

Отправить значок +1

Це можна зробити тільки в Мій Київстар.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Андрей21:thinking: доволі дивна ситуація. Як варіант: в налаштуваннях мобільного телефону номер відображується некоректно. 
Ви пробували зателефонувати на ваш номер? 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Что Вы имеете ввиду активировать Ваш номер?

Я хочу дізнатися точно дату та час активації свого номеру. А саме не дату до якої можна активувати номер, а дату коли вже було активовано номер.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

ICCID не має прямого зв`язку із номером телефону.
Якщо ваш номер вже не дійсний, то ви нічого не дізнаєтесь, але якщо дійсний, то можливо вам допоможить оператор.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@EastRane, а ви активували стартовий пакет? Там зазвичай слід зробити поповнення, щоб надався об'єм послуг за 0 грн.
Та краще зверніться до оператора, щоб він точно підказав: https://kyivstar.ua/uk/support
Доброго дня! Вирішив перейти з Vodafone на Kyivstar, сьогодні придбав собі SIM-карту з тарифом "Дайте ще". На звороті написано "Перший пакет послуг на 4 тижні включено", але, активувавши карту перевіркою рахунку, я не можу ані використовувати інтернет (телефон, до речі, підтримує 4G), ані дзвонити будь-кому. Як мені активувати обіцяний перший місяць послуг?
Населений пункт — Краматорськ, він є у списку міст, де тариф діє.
Є стартовий пакет. Активувати до 31.03.2018. Чи можливо його використати? Ну подобається номер )
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Номер активируется звонком на любой номер.

Но если речь идёт о блокировке номера, то вам только к оператору.
Місяць тому купив стартовий пакет, сьогодні встановив картку, але номер не дійсний. Як активізувати номер?

Ещё раз привет. Удалось самостоятельно найти решение, вопрос закрыт. Кому интересно: нашёл в сети размеры нано-сим и обрезал старую симку. Вставил её в смартфон и номер сразу определился) Информация о нем показывается в настройках в разделе «О телефоне». 

Чи можна дізнатися номер телефону(яким я користувавсяв минулому), якщо є ICCID. Гуглив, нічого і не знайшов. Сім карта є на руках, а телефон в який її можна запихнути немає. Куди звернутися, і чи допоможуть там?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@ffallen, на жаль, навіть оператор не зможе допомогти :disappointed_relieved:

Ответить