Решено

Автоматическое изменение тарифного плана с 15.01.2018 г.

• 27 Декабрь 2017
  • 521 ответ
  • 87063 просмотры

Показать первую публикацию
topic.closed.info_message

521 Ответ

Уровень пользователя 2
Отправить значок

Київстар перетворюється на Лайф, що це за примусова зміна тарифного плану? До оператора не додзвонитися, постійно всі лінії зайняті, навіть вночі. Дуже розчарований таким відношенням, буду міняти оператора, також користуюся домашній інтернет від київстару - буду шукати альтернатиру, благо конкурентів з вигідними умовами зараз купаДа ну, Київстрови до Лайфа як козі до неба рачки. Ви бачили тарифи лайфа?? Я тільки заради тарифів на нього планую перейти. З приводу оператора не знаю ще.
Ну але саме більше офігєв Водфон. Коли звониш до оператора, то щоб тебе з ним швидко з"єднали, то заплати 10 грн. Я вибрав варіант безкоштовний і мене тупо скинули.

я про то шо вони так само примусово переводять на дорожчий тариф, в мене на лайфі спочатку був тариф 10 грн в місяць, потім підняли до 35 грн, потім до 50 грн, потім до 75 грн, и схоже київстар вирішив піти тим самим шляхом..
Уровень пользователя 1
Чого без моєї згоди мені міняють тариф?Дають мені 6000 мегабайт, але мені не потрібні Ваші мегабайти я ними не користуюсь. Чому неможливо зв'язатись з оператором Київстар, вони що там у Вас, як президенти? Дякую за такий "сервіс", з таким відношенням до своїх клієнтів, швидше за все, такий зв'язок в майбутньому, мені буде непотрібен...
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Как вариант подключите тариф "Безлим разговоры"
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
У моей мамы тариф за 30, пришло смс где написано о переводе с 15.01.18-15.02.18, или выбирайте сами.
Вот щас глянул подробнее на 45, если не давать денег на абонплату, то в день звонка снимут 2 грн и звони в этот день скока хочешь, не звонишь то ничего не стягивается.

не совсем верно Вы поняли условия тарифа. Там 2 грн. будет сниматься ежедневно (если не хватает денег для оплаты за месяц).
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Вашу згоду на зміну тарифного пляну було отримано, коли Ви відкрили стартовий пакет та активували сім карту Київстар в своєму простому телефоні!

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Народ. Тільки що був у супермаркеті.
Я в шоці. Хотів хліб купити по 2 грн, як було в 1997, і літр молока по 3 грн, як це було 10 років тому. Чогось не продали. Взяли ось це ось в односторонньому порядку ціни підняли.
Заїхав на заправку - кажу, дайте мені 95-ї по 60 копійок, як в 97-му було.
Так вони охорону покликали.
Зажрались вони там. Хто їм дав право піднімати ціни на свої товари і послуги?

І взагалі. Ось це ось все .... ніякого новорічного настрою

Ще й Київстар ціни змінює )))

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Вашу згоду на зміну тарифного пляну було отримано, коли Ви відкрили стартовий пакет та активували сім карту Київстар в своєму простому телефоні!

Уровень пользователя 1
Отправить значок
Народна мудрість каже-все повернеться бумерангом, Kaliniv D пригнись.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
я б краще перейшов би зараз на тарифний плян та поповнив, щоб двічи не платити

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Вашу згоду на зміну тарифного пляну було отримано, коли Ви відкрили стартовий пакет та активували сім карту Київстар в своєму простому телефоні! Або перейдіть самі на який хочете з нових

Отправить значок
Меня как и многих абонентов кистар переводят на другой тариф:в моем случае это видео,на...ена он мне сдался,интернетом я не пользуюсь,мне нужны только разговоры и смс,плюс навязать абонентам абонплату зачем все это,новые тарифы все подвязаны с абонплатой и интернетом,киста постепенно превращается в life,кистар решили отбить бабло с абонентов,тк их оштрафовали за махинации с тарификацией,крайне недоволен нововведения,с операторами вообще нереально связаться.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/prepaid/unlimtalks

ну ось як варіянт!

Вопрос такой у меня тарифный план "Kyivstar Onlaine 3G" там дается 100 бесплатных минут,3000 Мб,100 смс бесплатных за 35 грн в мес.,его хотят поменять на новый тариф "Kyivstar Onlaine 3G +"с 15.01.2018 автоматически за 50 грн. в мес.,как мне быть если у меня заканчиваться акция 03.01.2018 и нужно пополнять счет на 35 грн. чтобы акцию подключили,но тут же с 15 что опять пополнять на 50 грн. или как не пойму?????помогите розобраться!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
то не чекайте цього переходу, переходьте самі!

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
все просто - Вам краще зараз самостійно перейти на інший Тарифний плян

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
!почему на стартовом пакете не было указано этой информации? Где договора в которых прописано что вы имеете право драть с людей сколько вам вздумается? Вы даже этот форум недоделали, тормозит ужасно. И связь такая же. Какое право имеете разговаривать с людьми как будто они говно?

в чому Ваша проблема?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Такое чувство что и в киевстаре тролли поселились, за что мне платить 60 гривен. Если качество связи хуже чем было при тарифе 15 грн? Почему без согласия абонентов переводят на другие выгодные им тарифы? Какой в жопу 4джи, если у нас триджи дерьмовей некуда? Вы достали уже, в чатах поддержки хамье сидит. Операторы всегда заняты. Потому что им просто насрать на людей. У них работа такая
ну якщо Ви в такому стилі спілкувалися з оператором- не дивуйтеся потім наслідкам.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Друзі, є ж чудовий тарифний плян лише за 45 ₴ на місяць і є необмежені дзвінки в мережі Київстар.

https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/prepaid/unlimtalks

я вот звоню на по номеру 466 нет тарифного плана такого,я бы перешла
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
До колцентру додзвонитися неможливо, тому задаю питання тут.

Київстар! Які тарифні плани для абонентів передплаченого зв'язку втрачають свою дію з 15.01.2018?
В новинах від 26.12.2017 цієї інформації немає. Агласітє вєсь спісак, пжалуста! 🙂
оператору дозвонится не могу,все заняты
Мне не нужен интернет. Меня вполне устраивает мой нынешний тарифный план. Зачем мне впаривать не нужные услуги. У моего отца кнопочный телефон. Где ему использовать безлимитный интернет??? Оставьте хоть один тариф не для смартфонов
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Мне не нужен интернет. Меня вполне устраивает мой нынешний тарифный план. Зачем мне впаривать не нужные услуги. У моего отца кнопочный телефон. Где ему использовать безлимитный интернет??? Оставьте хоть один тариф не для смартфонов

будь ласка, користуйтеся, це тарифний плян не для смартфонів.