Решено

Бизнес-тарифы / Линейка тарифов "Бизнес Офис" / Изменения в бизнес-тарифах

• 30 Октябрь 2017
  • 9 ответов
  • 4628 просмотров

Будут ли изменены тарифные планы "Бизнес Офис" а именно "Бизнес Офис 80". Ведь появился безлимитный Интернет и безлимит на YouTube. Будет ли хоть одна из этих функций добавлена к этому тарифу?

icon

Лучший ответ Aksolotl' 31 Октябрь 2017, 14:36

@Den_game, ваш вопрос как раз вовремя))) Изменений в тарифе не планируется, но в честь 20-летия Киевстар стартует акция для корпоративных клиентов. Подключить ее можно будет с 7 ноября. С ней в тарифе "Бизнес Офис 80" будет безлимит на видео с мобильного. Совсем скоро появится информация об этой акции на официальном сайте.

Просмотр оригинала

9 Ответы

Уровень пользователя 1
Вітаю Вас!Я активний учасник спільноти і коли шукав для себе якісний трафік і мегабайти,то мені в спільноті порадили Безліміт без меж155гр.Я повірив і послухав і не шкодую!Більше триста гривень тратив на трафік інтернету,(не рахуючи Лайф більше 100)Дякую Киівстару що знайшов для мене,(і вірю для тих хто просить і шукає) спеціальну пропозицію!Треба пробувати і прощатись з тим зо не працює і не задовільняє Ваші потреби.Ігор Олександрович.
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3

@Den_game, ваш вопрос как раз вовремя))) Изменений в тарифе не планируется, но в честь 20-летия Киевстар стартует акция для корпоративных клиентов. Подключить ее можно будет с 7 ноября. С ней в тарифе "Бизнес Офис 80" будет безлимит на видео с мобильного. Совсем скоро появится информация об этой акции на официальном сайте.

Чи планують зміни тарифних планів Бізнес. Якщо так то коли? І шо саме змінеться.?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Планують, трохи пізніше! Зміни будуть на краще, бізнес абоненти також отримають три джі безлім та ще безліч усіляких корисних та приїмних речей
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Слідкуйте за новинами на Kyivstar.ua
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Den_game, ласкаво просимо до нашої спільноти!
Зміни тарифів відбуваються час від часу для покращення умов. Ринок постійно прогресує, тому ми повинні бути гнучкими і підлаштовуватись під потреби абонентів. Зараз з'являється безліміт на 3G, наприклад. Всі зміни можна відслідковувати на нашому сайті за посиланням: https://kyivstar.ua/uk/mm/news-and-promotions
Допоможіть, підключений бізнес тариф 225грн/місяць змінити його неможливо.Онлайн консультант сказав,що його можна відключити,але потрібен координатор.Координатора знайти наразі неможливо. Якщо неоплачувати кожного місяця абон.плату,то йде в мінус.Чи можу я викинути цю SIMку,і чи потім мені не прийде кредит,або заборгованість якась?
Уровень пользователя 4
Допоможіть, підключений бізнес тариф 225грн/місяць змінити його неможливо.Онлайн консультант сказав,що його можна відключити,але потрібен координатор.Координатора знайти наразі неможливо. Якщо неоплачувати кожного місяця абон.плату,то йде в мінус.Чи можу я викинути цю SIMку,і чи потім мені не прийде кредит,або заборгованість якась?
@Oleh.H., Вы ничего не сделали, а просите помощи... Вам что важнее связаться с координатором или выбросить SIM? И то и другое решаемо:
  1. Есть "Корпорация"(она кому-то принадлежит)
  2. "Корпорацией" управляет Координатор (он управляет номерками находящиеся в "Корпорации", а не Вы - подключение/отключение/блокировка, ввод/вывод в корпорацию номерка, установка тарифных планов...)
  3. Ваш номерок находится в этой "Корпорации"(как он попал в "Корпорацию" выяснять не будем...)
  4. Вы заключили договор/соглашение между Вами и Координатором
  5. Вы потеряли связь с Координатором(а пробывали узнать номерок Координатора "Корпорации" у оператора? Может у него(координатора) проблемы с номерком...). Не связались с Координатором - то проблемы автоматически становятся не Вашими, а Координатора(исходя из п.4) Ну и соответственно проблемы реплицируются на п.1
  6. ...
Быть может Вы уже сами ответите на свои вопросы и примете решение...
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Oleh.H., якщо номер зареєстровано на корпорацію, то борг вам не прийде, адже він піде на корпорацію. Щодо координатора, рекомендую звернутися до оператора Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support для уточнення деталей. Нехай оператор подивиться, чи вказано номер координатора вашого. Якщо номер є, то оператор його напише. Напишите в чат номер, про який йде мова і назву організації, на яку номер оформлений. 😉

Ответить