Решено

Чому надходить смс про виїзд з Домашньої зони, якщо я нікуди не виїжджаю

Показать первую публикацию

127 Ответы

Пришло смс вот такого типа: "Обратите внимание, Вы выехали с домашнего региона. С 2018-08-01 безлимитные звонки на Киевстар за 2 грн только в день использования." Тариф Максимальный безлим 2017 за 135 грн. Проблема в том что я не куда не уезжал. Как был в городе Николаев так и остался в нём. Сегодня 01-08-2018 в 9:59 пришло смс: "С возвращением в домашний регион! У вас снова действуют домашние тарифы." Но уже в 10:01 опять приходит смс: "Обратите внимание, Вы выехали с домашнего региона. С 2018-08-03 безлимитные звонки на Киевстар за 2 грн только в день использования." Как решить данный казус? Устройство Samsung Note 5 офф. укр. версия
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
1) Игнорируйте - это всего лишь сбой системы. Насколько мне известно, никто ещё дополнительно ничего не платил, если реально никуда не выезжал
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
1) Игнорируйте - это всего лишь сбой системы. Насколько мне известно, никто ещё дополнительно ничего не платил, если реально никуда не выезжал
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@REXTO, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
На данный момент действительно могут возникать сложности с получением информационных смс о выезде с домашней зоны. О ситуации известно, инженеры занимаются устранение неполадок. Просим прощения за неудобства🙏🏼
В Пн пришло і сьогодні повідомлення від КС , що я виїхала з домашнього регіону і оплата послуг змінюється, але я не виїжджала нікуди.. на днях буду поповнювати рахунок і вийде що в мене буде зніматися оплата більше ніж в моєму тарифному плані! Намагалась з'єднатися з оператором, але це мабуть неможливо в принципі! Будь-ласка зверніть увагу на моб проблему!
Доброго дня! Прийшла смс що виїхав з домашнього регіону, хоча я знаходжуся в Івано-Франківську, і ні де не їздив! Чому?
Тариф : максимальний безлімітний + 2017
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Это баг в системе, о котором компания уже знает и пытается его исправить.
Можете игнорировать оповещение. С вас ничего не спишут.
С сегодняшнего дня у Вас НЕ действуют тарифы домашнего региона. Звонки на Киевстар - 2грн в день пользования. Звонки на другие моб. - 0,6грн/мин. Инфо: 466*66

В приложении "мой киевстар" так же показывает статус что я не в домашнем регионе. Как так получается если нахожусь там же где и был и никуда не перемещался из своей области/дома???
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Это ошибка системы. Операторы говорили что это чисто визуальный баг
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
Можливий варіант, що ви живете на межі зони домашнього регіону. Сімка приєднується до базової станції автоматично в залежності від якості покриття. Межа між регіонами покриття може відрізнятися на 15 км від межі адміністративних одиниць.
Чому київстар займається шахрайством і обманом?
За останній тиждень я нікуди за межі Чернівців не виїжав, і мені вже 3 рази щонайменше приходить смс що я покинув домашній регіон, при цьому знімаєте 2 грн кожен раз потім приходить смс що я повернувся, це відкрита крадіжка коштів шахрайською схемою. Вчора ввечері коли я був вдома і лягав спати знову прийшло смс що я поза межами домашнього регіону, питання ваші програми здуріли чи ви навмисте їх так налаштували і знущаєтесь з людей. Це мене страшенно нервує, я користуючь послугами Київстар щонайменще 10 років по одному номеру, але з такими темпами перейду в МТС, або в Лайф. З оператором звязку немає всі зайняті, в чергу автовідповідач нк ставить, ви там здуріли чи з жиру біситесь?
Чому приходить смс з текстом що я виїхав за межі домашнього регіону, хоча я вдома????
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Це помилка у системі інформування. Ігноруйте.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@ludmilka-niko, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
Где находитесь? В какой области/населенном пункте?
Обратите внимание, Вы выехали за пределы домашнего региона. С 2018-08-09 23:59:58 безлимитные звонки на Киевстар за 2 грн только в день пользования. Звонки на другие мобильные 0,6 грн/мин. Детали: 466*66
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Vacilina В каком вы городе? Возможно настраивают сеть, по этой причине могут поступать такие смс 🙂 ну или действительно сим карта зарегистрировалась на базовой станции которая за пределами региона (тариф действует +-10 км от территориальной границы области/района)
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@AlinaRankova, раді вітати вас в нашій спільноті!
Напишіть, будь ласка, повну назву вашого поточного тарифного плану (комбінація для перевірки *100*01*2# і виклик).
@Xomyak Доброго дня!
Тариф все за 65
З цим зрозуміло. Але як, навіть не рухаючись, я за годину можу повернутись до домашнього регіону і знову його покинути?
Приїхав з роботи додому. Через кілька хвилин прийшло смс, що повернувся в домашній регіон. А зараз прийшло смс, що я його покинув. Хоч навіть з дому нікуди не виходив. Це як так можливо?

У мене аналогічна ситуація. На роботі у офісі в центрі Львова по декілька раз приходять ці повідомлення.
Начиталась відповідей які взагалі не допомагають.
В день приходить від 3 смс про виїзд\в'їзд в домашній регіон.
За підключення "Рік без абонплат" заплатила понад 600 грн. і тепер що просто викинути їх на вітер бо треба національний тариф підключати? Мало того що попри той рік без абонплат я все рівно поповнюю рахунок бо системі недостатньо все, тут вже інші тарифи, там шось не рахується.. не розумію чого але мені от за день з'їло майже 2 гривні хоча телефонувала лише на Київстар, жодних смс...
Чому я маю просто не реагувати на повідомлення?
Збої в роботі системи? Скільки це має тривати? Повідомлення почали приходити від 25 липня. Сьогодні 08 серпня.

А можна отримувати нормальні послуги мобільного оператора, враховуючи те, скільки грошей я постійно сплачую за користування мережею????????😑
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@AlinaRankova, цей тарифний план регіональний, тобто діє на обмеженій території. М. Львів не входить в домашню зону дії вашого тарифу😥
Побачити всі області та регіони, в котрих діє ваш тарифний план, можна за посиланням https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/arhive/all65 ("Детальніше" і внизу розділ "Територія дії тарифного плану").
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Mops1994, раді вітати вас в нашій спільноті!
Напишіть, будь ласка, повну назву вашого поточного тарифного плану (комбінація для перевірки *100*01*2# і виклик). А також де (область/район/населений пункт) ви знаходитесь.
Обратите внимание, Вы выехали за пределы домашнего региона. С 2018-08-10 23:59:58 безлимитные звонки на Киевстар за 2 грн только в день пользования. Звонки на другие мобильные 0,6 грн/мин. Детали: 466*66
Уважаемый абонент, с возвращением в домашний регион! У Вас снова действуют домашние тарифы. Приятного общения!
При цьому я знаходжуся на тому самому місці, і в тому самому приміщені
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Sancho31, раді вітати вас в нашій спільноті!
В цій ситуації потрібна індивідуальна перевірка. Зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номеру телефону. Консультант допоможе розібратись.
Приходить постійно, по кілька разів на день, навіть коли цілий день провів в дома. Я розумію що київстар вигідно брати крім щомісячного пакету в 135грн ще по 2грн в день, це додатково 60грн на міс. Але вже може досить? Є як би інші оператори

Ответить