Решено

График работы магазинов Киевстар / Жалобы на магазины Киевстар / Отзывы про магазины Киевстар

Показать первую публикацию

40 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@SashaB, жаль, что столкнулись с такой ситуацией 😥 Надеюсь, все получится.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@SashaB, 🤔вам удалось сделать корпоративное подключение? Все хорошо?
Отправить значок
Добридень! Планую приїхати до родичів. Цікавить точка продажів Київстар біля вокзалу Київ-пасажирський.
На сайті знайшла інформацію, що є точка продажів за адресою: пл. Вокзальна, 1.
Це і є адреса вокзалу Київ-пасажирський. Але збентежив той факт, що на сайті цю точку продажів показує позначку біля станції Дарниця (хоча адреса там вул. Привокзальна, 1).
Так все таки є точка продажів біля вокзалу Київ-пасажирський? Допоможіть, будь ласка!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@LanameGrow, вітаю! Так, за адресою пл. Вокзальна, 1 є наш Магазин. Орієнтир: Центральний ЖД вокзал. 😉
Отправить значок
@LanameGrow, вітаю! Так, за адресою пл. Вокзальна, 1 є наш Магазин. Орієнтир: Центральний ЖД вокзал. 😉
Спасибі велике за допомогу!
Чи буде працювати магазин в 14 жовтня ?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Магазинів багато. Котрий саме?
В місті Красилові
Магазинів багато. Котрий саме?
В місті Красилові , Хмельницька область
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Password, магазин буде працювати в штатному режимі 🤓

Мне нравиться подход к обслуживанию клиентов в Киевстар, в магазинах всегда порядок и приветливый персонал, так держать. В моем городе широкая сеть обслуживания клиентов https://timez.com.ua/mobilnaya-svyaz/kyivstar.html

Отправить значок

сервіс від Київстар. Коли не прийдеш не застанеш

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Serhii21, а коли приходили? Яке це місто та адреса Магазину? 

25.04.2020 у магазині Київстар м.Київ вул.Правди, 58 о 18.40 віддав телефон Iphone 11 для заміни захисного скла. Старе скло було знято при мені, телефон був оглянутий мною і продавцем. Ніяких пошкоджень він не мав. Через 20 хвилин я зайшов забрати телефон, продавець мені віддав телефон, а на ньому із трох кутів вм”ятини і на кнопці блокування телефону глибока вм”ятина. Продавець заперечує що це його провина і каже що так і було. Навіть якщо подивитись на старе захисне скло, то видно що пошкодження на ньому з протилежної сторони і якби вм”ятини були із моєї вини, то вони б були на тій стороні де пошкоджене скло (фото додаю).  Як вирішити цю ситуацію? В магазині написали заяву про надання відео з камер спостереження. Але чи дійде ця заява до юридичного відділу - не відомо.

На фото червоними стрілками відмічені пошкодження захисного скла. Зеленими - місця пошкоджень після заміни скла в магазині

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@akimgir, мені дуже шкода, що вам довелось потрапити в таку ситуацію ?
Будь ласка, додатково, зверніться до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону. Консультант залишить скаргу на консультанта з котрим спілкувались, і котрий робив заміну скла, і передасть її в відділ якості обслуговування клієнтів.

На всякий випадок.

Ответить