Решено

Интернет-сервис "Kyivstar Go TV" / Интернет-сервис "Kyivstar Футбол"

Показать первую публикацию

296 Ответы

Я користуюся тарифом цим тарифом https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/contract/ks4g чи можу я дивитись gotv без плати тому що додаток вказує що підписка коштує 6грн за день. Тоді що мається на увазі під ''без додаткової плати''
@maskibot а что мешает создать еще 1 аккаунт?)

ну мало ли какая у ТС может быть мотивация для таких действий?...

значит надо так человеку.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@maskibot а что мешает создать еще 1 аккаунт?)
@maskibot оно?
https://apkpure.com/ru/kyivstar-go-tv/ua.kyivstar.kyivstargotv

Велике дякую
@maskibot оно?
https://apkpure.com/ru/kyivstar-go-tv/ua.kyivstar.kyivstargotv

Маю профіль гугл плей зареєстрований за кордоном і відповідно не можу завантажити програму Go Tv від Київстар, яка альтернативна можливість завантаження даної програми?
тут вопрос не в том, что вы ее не можете загрузить, а в том, что она с вероятностью 99% показывать за рубежом не будет, т.к. там привязка к украинским IP-адресам (потому что все авторские права закуплены и оплачены исключительно для Украины)

Я ніде не написав, що знаходжусь за кордоном. Просто гугл плей прив'язаний до закордонного облікового запису. І варіантів перейти на український немає, мені потрібна просто apkашка або альтернативний сервер де її можна знайти
Маю профіль гугл плей зареєстрований за кордоном і відповідно не можу завантажити програму Go Tv від Київстар, яка альтернативна можливість завантаження даної програми?

тут вопрос не в том, что вы ее не можете загрузить, а в том, что она с вероятностью 99% показывать за рубежом не будет, т.к. там привязка к украинским IP-адресам (потому что все авторские права закуплены и оплачены исключительно для Украины)
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Якщо Андроїд, то ви можете спитати когось із знакомих витягти для вас .apk з системи.
Якщо iOS, то зарееструвати інший аккаунт або змінити країну.

Я не впевнений, але мабуть існують ресурси чи патчі, що дозволяють завантажити будь-який додаток, незалежно від країни.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@kot_matroskin , ваше предложение зафиксировано для разработчиков, спасибо! 😉
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Windows Phone официально признан мёртвым. Никто не будет писать клиент под мёртвую систему.
С таким же успехом можно было бы его написать и под Symbian и под JME телефоны, ими тоже много кто пользуется до сих пор.
забудьте про windows phone -- это мертвая ОС
Уровень пользователя 1
Отправить значок
Обидно становиться, когда андроидный друг может смотреть Киевстар Гоу Тиви, а я нет.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Vitaliy Panchenko, якщо такий тривалий термін розглядання, то технічний відділ перевіряє саме чому некоректно спрацював додаток, чому трафік використовувався. В цій ситуації залишається лише очікувати на відповідь😥
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@OBPKS, вітаю вас у спільноті Київстар!
В умови пакету Kyivstar Go TV Light входять такі канали:

• BrainTV HD
  • MAXXI-TV
  • PRO BCE
  • RTi HD
  • UA: Перший
  • Zik
  • Громадське HD
  • Еспресо TV HD
  • КРТ
  • Миледи ТВ
  • Настоящее время
  • Правда Тут HD
  • Солнце
  • Телевсесвіт HD
  • Эко ТВ
  • 112 Украина HD
  • 5 канал
  • Deutsche Welle
  • News Network
  • NewsOne HD
  • TV5
  • Новини 24 HD
  • Первый деловой
  • Телеканал Рада
  • ЧП.INFO
  • M] ЗОЛОТОЙ ФОНД
  • [m] КИНО UA
  • [m] СЕРИАЛ UA
  • [m] СЕРИАЛ: КОМЕДИИ HD
  • [m] ЭКРАНИЗАЦИЯ
  • [М] БОЕВИК HD
  • [М] ДРАМА HD
  • [М] ИСТОРИИ HD
  • [М] КИНОХИТ HD
  • [М] КОМЕДИЯ HD
  • [М] РОМАНТИКА HD
  • [М] УЖАСЫ HD
  • Смотри как слышно
  • [m] WALLPAPER
  • Bambarbia TV
  • HDFashion & Lifestyle
  • ID Fashion HD
  • MostVideo.TV HD
  • #НАШЕ music HD
  • ETHNO channel HD
  • EU MUSIC HD
  • Music box UA
  • OTV
  • Наш канал
  • Первый музыкальный
  • [m] ДЕТСКИЙ HD
  • [m] МУЛЬТПРЕМЬЕРА HD
  • [m] МУЛЬТСЕРИАЛ HD
  • [m] ТЕРЕМОК
  • LALE
  • Малятко ТВ
@Xomyak Справа в тому, що підтвердження від оператора, що додаток спрацював некоректно я не почув. Було сказано, що трафік безкоштовний, а чому знімаются тарифні мегабайти перевірить технічна служба. І що можливо, це фонові програми телефону його використовують (2 Гб за два дні для фонових програм????!!!). Буквально вчора прийшло смс, що термін розгляду продовжено до 16.05.2018р. Також від Київстар приходять смс, що я можу замовити 2000 Гб за 98 грн. Це, напевно, в якості компенсації) Якщо чесно, маючи телефон на дві сім-картки, замовив інтернет в іншого оператора, і він на даний час мене задовольняє.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Vitaliy Panchenko, раді вітати вас в нашій спільноті!
Якщо звертались до оператора і він підтвердив, що додаток спрацював некоректно, обов'язково буде проведене перевірка та повернення коштів. Потрібно почекати до 11.05.😉
Мене цікавить повний перелік назв каналів. Чи є там зараз NEWSONE? Які є спортивні канали? Бажано знати всі які там зараз є.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Bogdan Shumei, 🤔в цій ситуації необхідно звернутися в розділ "Зворотній зв'язок" на Play Market або App Store.
все украинские каналы
Які канали входять до пакету «Kyivstar Go TV Light»
@Katrine Мій тарифний план Бізнес Київстар 4g 125 - згідно з ним у мене має бути доступ до Kyivstar Go TV Light
Тарифний план Безлім Соцмережі. Проте у мене був встановлений Київстар Футбол Преміум, який коштує 15 гривень на тиждень і ці кошти було знято з рахунку при його активації. Ну а далі вже описано вище.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Bogdan Shumei, вітаю вас у спільноті!
Будь ласка, уточніть який тарифний план використовуєте на мобільному номері, ймовірно, Kyivstar Go TV Light не доступний для замовлення у підключенному тарифному плані. Перелік тарифів вказаний у описі умов послуги за посиланням: https://kyivstar.ua/ru/mm/entertainment/gotv
Трохи про досвід користування додатком Київстар Футбол з платною підпискою "Київстар футбол Преміум". Вирішив підключитися до даного додатку, оскільки на тижні було кілька цікавих матчів. У смс, яка пропонує встановити даний додаток, гарно написано трафік - 0 грн. Встановивши додаток, у перший же день помітив, що стали зникати тарифні мегабайти, які мені надаються згідно тарифного плану "Соціальні мережі". Ну спочатку не звернув увагу. На наступний день коли більша частина із 3 Гб зникла, виріши подзвонити у службу підтримки. У служба підтримки за півгодини додзвонитися не зміг, оскільки всі лінії зайняті, а опції очікувати взагалі не пердбачено. До вечора все-таки вирішив подивитися матчі, які цікавили. Дивився до тих пір, поки не надійшла смс, що тарифні Мб закінчилися, а далі буде по 5 грн. за кожні 50 Мб. Вирішив ще раз зателефонувати в службу підтримки, і, як не дивно, додзвонився. Оператор повідомила, що перегляд Київстар Футбол безкоштовний і знімається лише технічний трафік 5-10 Кб. Чому зняло всі мої тарифні Мб, обіцяла, що вирішиться до 11 травня (11 травня закінчується тиждень оплачений мною за перегляд додатку). Після запевнення оператора, вирішив додивитися свій матч (а це був матч Барселона-Реал, вболівальники мене зрозуміють), проте Київстар був іншої думки. За 10 хвилин пергляду з мого рахунку зняло всі кошти, які можна було зняти, і мене відключили від пергляду, як кажуть "на самом интересном месте". В результаті враження від користування додатком були зіпсовані, та й враження від Київстару трохи зіпсувалися. Не знаю, чия це провина чи заслуга, але додаток я відкючив і видалив. Зараз думаю, чи продовжувати платити за інші послуги Київстару, враховуючи, що інтернет 3G постійно висне.
P.S. Надіюсь, що хоч гроші на рахунок повернуть.

Ответить