Решено

Интернет-сервис "Kyivstar Go TV" / Интернет-сервис "Kyivstar Футбол"

Kyivstar GO tv. Все нюансы это программы.
Загрузил на IPhone с IOs и на свой Самсунг, где Андроид. Но собираюсь ещё ТВ покупать Самсунг, где операционная система Tizen. Если там возможность загрузи данной программы?
icon

Лучший ответ Olga 19 January 2018, 13:46

Просмотр оригинала

296 Ответы

Які канали входять до пакету «Kyivstar Go TV Light»
все украинские каналы
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Bogdan Shumei, 🤔в цій ситуації необхідно звернутися в розділ "Зворотній зв'язок" на Play Market або App Store.
Мене цікавить повний перелік назв каналів. Чи є там зараз NEWSONE? Які є спортивні канали? Бажано знати всі які там зараз є.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Vitaliy Panchenko, раді вітати вас в нашій спільноті!
Якщо звертались до оператора і він підтвердив, що додаток спрацював некоректно, обов'язково буде проведене перевірка та повернення коштів. Потрібно почекати до 11.05.😉
@Xomyak Справа в тому, що підтвердження від оператора, що додаток спрацював некоректно я не почув. Було сказано, що трафік безкоштовний, а чому знімаются тарифні мегабайти перевірить технічна служба. І що можливо, це фонові програми телефону його використовують (2 Гб за два дні для фонових програм????!!!). Буквально вчора прийшло смс, що термін розгляду продовжено до 16.05.2018р. Також від Київстар приходять смс, що я можу замовити 2000 Гб за 98 грн. Це, напевно, в якості компенсації) Якщо чесно, маючи телефон на дві сім-картки, замовив інтернет в іншого оператора, і він на даний час мене задовольняє.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@OBPKS, вітаю вас у спільноті Київстар!
В умови пакету Kyivstar Go TV Light входять такі канали:

• BrainTV HD
  • MAXXI-TV
  • PRO BCE
  • RTi HD
  • UA: Перший
  • Zik
  • Громадське HD
  • Еспресо TV HD
  • КРТ
  • Миледи ТВ
  • Настоящее время
  • Правда Тут HD
  • Солнце
  • Телевсесвіт HD
  • Эко ТВ
  • 112 Украина HD
  • 5 канал
  • Deutsche Welle
  • News Network
  • NewsOne HD
  • TV5
  • Новини 24 HD
  • Первый деловой
  • Телеканал Рада
  • ЧП.INFO
  • M] ЗОЛОТОЙ ФОНД
  • [m] КИНО UA
  • [m] СЕРИАЛ UA
  • [m] СЕРИАЛ: КОМЕДИИ HD
  • [m] ЭКРАНИЗАЦИЯ
  • [М] БОЕВИК HD
  • [М] ДРАМА HD
  • [М] ИСТОРИИ HD
  • [М] КИНОХИТ HD
  • [М] КОМЕДИЯ HD
  • [М] РОМАНТИКА HD
  • [М] УЖАСЫ HD
  • Смотри как слышно
  • [m] WALLPAPER
  • Bambarbia TV
  • HDFashion & Lifestyle
  • ID Fashion HD
  • MostVideo.TV HD
  • #НАШЕ music HD
  • ETHNO channel HD
  • EU MUSIC HD
  • Music box UA
  • OTV
  • Наш канал
  • Первый музыкальный
  • [m] ДЕТСКИЙ HD
  • [m] МУЛЬТПРЕМЬЕРА HD
  • [m] МУЛЬТСЕРИАЛ HD
  • [m] ТЕРЕМОК
  • LALE
  • Малятко ТВ
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Vitaliy Panchenko, якщо такий тривалий термін розглядання, то технічний відділ перевіряє саме чому некоректно спрацював додаток, чому трафік використовувався. В цій ситуації залишається лише очікувати на відповідь😥
Уровень пользователя 1
Отправить значок
Обидно становиться, когда андроидный друг может смотреть Киевстар Гоу Тиви, а я нет.
забудьте про windows phone -- это мертвая ОС
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Windows Phone официально признан мёртвым. Никто не будет писать клиент под мёртвую систему.
С таким же успехом можно было бы его написать и под Symbian и под JME телефоны, ими тоже много кто пользуется до сих пор.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@kot_matroskin , ваше предложение зафиксировано для разработчиков, спасибо! 😉
Маю профіль гугл плей зареєстрований за кордоном і відповідно не можу завантажити програму Go Tv від Київстар, яка альтернативна можливість завантаження даної програми?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Якщо Андроїд, то ви можете спитати когось із знакомих витягти для вас .apk з системи.
Якщо iOS, то зарееструвати інший аккаунт або змінити країну.

Я не впевнений, але мабуть існують ресурси чи патчі, що дозволяють завантажити будь-який додаток, незалежно від країни.
Маю профіль гугл плей зареєстрований за кордоном і відповідно не можу завантажити програму Go Tv від Київстар, яка альтернативна можливість завантаження даної програми?

тут вопрос не в том, что вы ее не можете загрузить, а в том, что она с вероятностью 99% показывать за рубежом не будет, т.к. там привязка к украинским IP-адресам (потому что все авторские права закуплены и оплачены исключительно для Украины)

тут вопрос не в том, что вы ее не можете загрузить, а в том, что она с вероятностью 99% показывать за рубежом не будет, т.к. там привязка к украинским IP-адресам (потому что все авторские права закуплены и оплачены исключительно для Украины)

Я ніде не написав, що знаходжусь за кордоном. Просто гугл плей прив'язаний до закордонного облікового запису. І варіантів перейти на український немає, мені потрібна просто apkашка або альтернативний сервер де її можна знайти
@maskibot оно?
https://apkpure.com/ru/kyivstar-go-tv/ua.kyivstar.kyivstargotv
@maskibot оно?
https://apkpure.com/ru/kyivstar-go-tv/ua.kyivstar.kyivstargotv

Велике дякую
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@maskibot а что мешает создать еще 1 аккаунт?)
@maskibot а что мешает создать еще 1 аккаунт?)

ну мало ли какая у ТС может быть мотивация для таких действий?...

значит надо так человеку.
Я користуюся тарифом цим тарифом https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/contract/ks4g чи можу я дивитись gotv без плати тому що додаток вказує що підписка коштує 6грн за день. Тоді що мається на увазі під ''без додаткової плати''
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@RomanIvaskiv, раді вітати вас в нашій спільноті!
Для вашого тарифу доступна підписка "Kyivstar Go TV Light" (безкоштовна підписка).
🤔після того, як завантажили додаток, пройшли авторизацію (в верхньому лівому кутку натискаєте на меню, та обираєте розділ "Увійти")?
Номер на телефоні программа на планшеті послуга підключена a не працює
Якось можна змінити мову трансляції в пізнавальних каналах типу Nat Geo або Discovery?
насколько я знаю, у Киевстара такое недоступно (это в кабельном ТВ такое можно, а здесь пока что нет)

во всяком случае, в том ТВ, которое идет совместно с Виасатом (tv.kyivstar.ua) точно нельзя

Ответить