Решено

Интернет-сервис "Kyivstar Go TV" / Интернет-сервис "Kyivstar Футбол"

Kyivstar GO tv. Все нюансы это программы.
Загрузил на IPhone с IOs и на свой Самсунг, где Андроид. Но собираюсь ещё ТВ покупать Самсунг, где операционная система Tizen. Если там возможность загрузи данной программы?
icon

Лучший ответ Olga 19 January 2018, 13:46

Просмотр оригинала

296 Ответы

На приставці Xiaomi mi box в Play Market не знаходить додатку Kyivstar go tv, що з цим робити?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
На приставці Xiaomi mi box в Play Market не знаходить додатку Kyivstar go tv, що з цим робити?
Вечер добрый, вот есть интересная тема, вполне возможно ваш случай!
Уровень пользователя 3
Отправить значок +1
@eugeniozim, додаток доступний тільки для смартфонів.
Доброго вечора! Для яких моделей SAMSUNG SmartTV доступний додаток «Футбол». У моделі 2012 року - відсутній.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@spl73, вітаю! Список операційних систем телевізорів, для яких доступний додаток, можна знайти на сайті тут
Доброго вечорна! Я питав про додаток «Футбол». Мені надійшло СМС-повідомлення про те, що додаток «Футбол» доступний на SmartTV, але в магазині мого ТВ його немає.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@spl73, рекомендую звернутися до оператора Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support для перевірки.
Здравствуйте. Подключила пакет «Безлим видео 150 грн» загрузила приложение GoTv. При попытке смотреть каналы, пишет что 7 дней пробный бесплатный период. После трафик не тарифицируется. Захожу дальше - снятие абонплаты 2 грн в день. Так я не могу понять, бесплатно ли GoTv как говорил оператор перед подключением или платно? Что за подводные камни? Спасибо
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Если Вы ранее не пользовались данной услугой то Вам первых 7 дней премиум подписка бесплатна далее 2 грн/день.
Но есть лайт версия в которую входит ограниченный набор каналов.
Не тарифицируется в этом тарифе просмотр самых каналов с мегабайт которые по тарифу. Так как для приложения нужен интернет
Спасибо большое
Почему при переходе на сайт меня обратно возвращает на сайт Киевстар? в чем проблема?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Emeris, сейчас нет массовых сложностей с услугой. Пробовали через другой браузер?
Зустрів цікавий меседж в додатку при спробі увійти...
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Попробуйте переустановить приложение.
Я только что прошел авторизацию без проблем.
Отправить значок
Вітаю! Мене звати Віталій. Я хотів дізнатися як саме діє послуга Київстар Go Tv? Що означає можливість підключення до 5 пристроїв? Для прикладу за моїм номером +38097ххххххх підключено пакет Київстар Go TV Premium. Я плачу 2 грн./ День.,але трафік не оплачую. Як мій друг зайде з мого акаунта та введе мій мобільний +38097ххххххх але зайде з іншого номера Київстар, яка в нього буде тарифікація?Він буде плати за трафік? Чи він зможе користуватися послугою якщо в нього є тарифні мегабайти, і чи не будуть в нього вони зніматися?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Если Ваш друг зайдет и будет смотреть то у него будет тарифицировать мегабайты если у него конечно не входит в пакет "Видео на ходу"
Вітаю. Завжди автоматично стоїть мінімальна якість зображення в GoTv Набридло завжди вручну ставити 1080 на фільмах та телеканалах. Зробіть в налаштуваннях, щоб можна було вказувати, щоб з запуску можна було ставити 1080, в мене екран 105 дюймів і 1080 це мінімально що можна дивитись, а ще краще добавте фільми в 4к, як це у всіх нормальних онлайн кінотеатрах. Про канали я мовчу, наші канали в 576 навіть дивитись неможливо і це 2019 рік, де країни в 4к телеканали вже давно запустили і потихенько на 8к переходять деякі, нам би хоч всюди застаріле 1080 було би за щастя))
Как отключить GO TV , так как не пользуюсь.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
напишите отзыв в маркете приложения
Как подключить ещё одно устройство ( смартфон) на мой аккаунт?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Prince, 🤔речь идет об услуге "Kyivstar GoTV", верно?
Для этого достаточно со второго устройства зайти в приложение под вашей учетной записью 🤓
Спасибо ?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Prince, 😊
Доброго дня. За умовами мого тарифу є доступними послуги Kyivstar Go Tv i Київстар Футбол. Знаю, що останній не споживає мобільний трафік. Принаймні у інформації в додатку про це говориться. Але не можу знайти такої інформації про Kyivstar Go Tv. Підкажіть будь ласка якщо хтось володіє цією інформацією.

Ответить