Решено

Історія викликів / нарахувань / витрат

• 12 Октябрь 2017
  • 140 ответов
  • 85607 просмотров

Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можна якимось чином подивитися історію вхідних дзвінків без відповіді? Бо історію вхідних дзвінків, котрі я приймав подивитися можна, а ті, які залишилися без відповіді не показує
icon

Лучший ответ Stas 12 Октябрь 2017, 16:18

Нельзя, в системе "Мой Киевстар" отображаются только успешные звонки (не нулевой длительности)
Просмотр оригинала

140 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Нельзя, в системе "Мой Киевстар" отображаются только успешные звонки (не нулевой длительности)
История звонков
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
а в чому полягає питання?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
https://new.kyivstar.ua/

Вниз страницы спускаетесь, там все есть.
Отправить значок
как посмотреть распечату звонков?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Зайти в личный кабинет
  1. Перейти в раздел Расходы и платежи
  2. Выбрать нужную дату
  3. Нажать Рассчитать начисления
  4. Пожеланию сохранить в PDF

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можна якимось чином подивитися історію вхідних дзвінків без відповіді? Бо історію вхідних дзвінків, котрі я приймав подивитися можна, а ті, які залишилися без відповіді не показує

так якщо вони залишилися без відповіді- як же Ви сподіваєтеся побачити їх в системі Мій Київстар???
Отправить значок
Чи можна отримати роздруківку вхідних дзвінків за певний день, якщо не на контракті? Куди звертатись?
Уровень пользователя 6
Отправить значок +1
@Kaliniv D, допоможете знайти? Бо я скільки шукаю, так і не знайшов ?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
@Kaliniv D, допоможете знайти? Бо я скільки шукаю, так і не знайшов ?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Чи можна отримати роздруківку вхідних дзвінків за певний день, якщо не на контракті? Куди звертатись?
Дорога, @Mavka! 🤗
Так звісно можна!
  1. Для цього потрібно увійти до системи Вхід у Мій Київстар

Налаштовуйте фільтр, щоб обмежити пошук не подібних дзвінків

спускаєтеся до низу сторінки й дивитесь наступну таблицю:

Мне нужно история входящих/исходящих звонков на определенный номер за полтора года. Где взять?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
можете про це не мріяти. ніде не візьмете
Мой номер, мне нужно и я не могу. А Полиция может. Страна, сервис...
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Мой номер, мне нужно и я не могу. А Полиция может.

поліція теж не зможе, максимум поточний рік за клопотанням слідчого та дозволом слідчого судді
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Мне нужно история входящих/исходящих звонков на определенный номер за полтора года. Где взять?
Взять можно только в личном кабинете, с того номера которым пользуетесь лично.
Другие номера только по обоюдному согласования с той персоной которая вам даст разрешение лично.

поліція теж не зможе, максимум поточний рік за клопотанням слідчого та дозволом слідчого судді

Лично видел за два года.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Лично видел за два года.

в межах ОРС може бути і за три роки. а якщо заднім числом- то лише поточний рік можливо
Другие номера только по обоюдному согласования с той персоной которая вам даст разрешение лично.

В кабинете крайний месяц Май. Кабинет открыт года 4 назад (*/- год).
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
[quote=097]Мне нужно история входящих/исходящих звонков на определенный номер за полтора года. Где взять?

В кабинете крайний месяц Май. Кабинет открыт года 4 назад (*/- год).[/quot

та ніяк, краще подумайте, як дізнатися ту інформацію, що Вам треба з інших джерел.
[quote=Kaliniv D][quote=097]Мне нужно история входящих/исходящих звонков на определенный номер за полтора года. Где взять?

та ніяк, краще подумайте, як дізнатися ту інформацію, що Вам треба з інших джерел.[/quote]

А что, удобно. Сервис на уровне.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
[quote=097][quote=Kaliniv D]Мне нужно история входящих/исходящих звонков на определенный номер за полтора года. Где взять?

та ніяк, краще подумайте, як дізнатися ту інформацію, що Вам треба з інших джерел.[/quote]

все всім зручно. Чи у інших операторів інакше? Не вигадуйте дурниць. Якщо щось важливе дійсно- придбайте собі блокнот та туди записуйте, дублюючи в iCloud
[quote=Kaliniv D][quote=097]Мне нужно история входящих/исходящих звонков на определенный номер за полтора года. Где взять?

все всім зручно. Чи у інших операторів інакше? Не вигадуйте дурниць. Якщо щось важливе дійсно- придбайте собі блокнот та туди записуйте, дублюючи в iCloud

Неадекватный ответ. Я должен записывать все вызовы? Или это делает оператор. Лучше я оператору подарю NAS.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
то ж вам треба якісь дзвінки з 90х, то Ви і записуйте! І не богохульствуйте!
то ж вам треба якісь дзвінки з 90х, то Ви і записуйте! І не богохульствуйте!

Уважаемый, какие девяностые? Август 2016. Это 15 месяцев назад.

Ответить