Решено

Каким образом на мой номер подключилась развлекательная услуга?Показать первую публикацию

609 Ответы

Уровень пользователя 1
Мне кто-то поможет с проблемой? Не понимаю целевого назначения данного сообщества...
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
в чому полягає проблема?
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@A_lexandr номер 3015, це- Підписка на Послугу Games Club терміном дії 1 день (вхідне\тарифікаційне повідомлення) ви маєте можливість відключити Послугу Games Club: - на сайті http://gamesclub.com.ua
в мобільному додатку «GamesClub» для ОС Android
надіславши SMS-повідомлення зі словом СТОР/STOP на номер 305.

Або як і в перший раз, звернутись до провайдера послуги АС "Еппс енд Геймс, на електрону адресу support@gamesclub.com.ua стосовно цього питання.
Бо Київстар не впливає на роботу провайдерів і обмежете їх надання на ваш номер немає можливості
Невідомо як підключилась послуга "доступ до інтерактивних web і wap порталів", за неї весь час знімаються гроші, навіть, коли не користуєшся телефоном. Як відключити ?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Невідомо як підключилась послуга "доступ до інтерактивних web і wap порталів", за неї весь час знімаються гроші, навіть, коли не користуєшся телефоном. Як відключити ?

зараз 2018 рік- ну які можуть бути WAP портали...
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@KaterinaL, вітаю вас у нашій спільноті!
Подивіться в меню телефону вхідні смс з коротких номерів, в тексті тих повідомлень повинно бути вказано як відмовитись від такої підписки.
таже проблема, не смс ни оповещения, деньги просто сняты и все!!!! дозвониться не возможно!!! в поддержке киевстар говорят что это gamesclub.com.ua, обращайтесь туда!
Доброго дня,
після того, як для проби вставив картку Київстар у модем, і згодом повернув її у телефон, мені прийшло близько 30 смс з номера 107010 "тарифи на послуги сім-меню "інфо та розваги".....
Для перевірки повторив це ще раз і знову кілька десятків смс
Можна якось вимкнути отримання цих смс з номера 107010 ?
Тариф Бізнес Офіс 80 (номер не той, що у профайлі)
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@DaniilLevchenko, добро пожаловать в наше сообщество!
Отказаться от подписки можно с помощью отправки смс с текстом СТОП/STOP на номер 305.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@NazarB, рада вітати вас у нашій спільноті!
В даній ситуації можна припустити, що замовлення були ініційовані обладнанням, яке ви використовували (SIM-карта або модем). Щоб запобігти повторенню даної ситуації в майбутньому, рекомендую звернутися до одного з наших центрів продажу та обслуговування ( https://kyivstar.ua/uk/support/stores) для безкоштовної заміни SIM-картки, а також до сервісного центру по ремонту мобільних пристроїв та провести діагностику вашого модему. Для заміни сім з корпоративним номером пакет докуметів, який потрібно мати з собою, буде залежати від того, хто звертається. Якщо координатор організації, достатньо свій паспорт, якщо представник від організації, також свій паспорт та заяву на заміну сім картки з дорученням на право подавати документи від організації, завірені уповноваженою особою та печаткою.
Уважаемые пользователи.
Будьте крайне внимаьельны!
1) При запросе установить приложение «GamesClub» для ОС Android вам будет предложено установить его в обход Google Play. Сие означает, что данное ПО не было проверено на наличие вредоносного кода коммандой Google.
2) Сайт компании http://gamesclub.com.ua не сожержит ни одной строчки о данной компании таких как оф. телефона, юр. адрес и т.д и т.п. Почему они все "в тени"
Все вышеизложенные факты подводят только к одному выводу, что это мошенники. И посылая СМС сообщение на указанный выше номер - нет гарантий, что не пропадут ваши деньги со счета Киевстар.

Любые коментарии в защиту данной компании, указывайте аргументировано (а нет так, что "у меня все получилось")

С уважением,
Афоня
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Afonya, добро пожаловать в наше сообщество!
По имеющейся информации сервис «GamesClub» предоставляется компанией АС "Еппс енд Геймс", контакты e-mail support@gamesclub.com.ua, график работы в будни с 09:00 до 18:00, по всем дополнительным вопросам можно написать по указанному адресу.
Проблема, происходит воровство средств, за какие-то подключения разных услуг, типа Развлечения, как избавиться от этого?
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@Leonid Fedoruk необходимо выяснить за какой сервис у вас происходит оплата, это можно уточнить в Мой Киевстар в разделе расходы и платежи, и тогда оператор сможет вам подсказать как его отключить
Отправить значок
Мне интересно каким таким магическим образом у меня у моих родствеников знакомых самостоятельно активируюца подписки на новости погоду игры и прочую нам не нужную ерунду...можно ли заблокировать все подписки доп.услуги?чтоб без моего ведома не активировались ни какие услуги? С супер пупер компанией киевстар нужно проверять баланс каждые 10 мин. чтоб не попасть под финасово-экономическое кидалово,с киевстаром мои деньги не в безопасности и это очень печально?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
я не представник Київстар, але це ж очевидно, що саме воно підключитися не може, або шкідливе ПЗ на телефоні, або відвідування різних незаконних сайтів з краденим контентом, або випадково натиснули щось десь, або хтось інший , хто мав доступ до Вашого телефону то зробив.
На моєму смартфоні встановлено "мій Київстар" до якого підключено окрім мого номеру номера дружини та сина. По їхнім рахунками ідуть постійні відрахування коштів на підписки. Вони їх не замовляли (дружина так точно). Яким чином від них відмовитись? В системі "мій Київстар" про підписки нічого немає, а зв'язатись з оператором за номером 466 неможливо...

Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
нужно отправить СТОП на 107006
Уже нашел сам. Спасибо.
На номере 096ХХХХХХХ нужно отключить погоду с номера 107001 снимает деньги и ещё не тот город приходит пожалуйста отключите а то отцу 70 и ему не к чему она
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Насколько знаю отключение услуги происходит путем отправки смс на указанный Вами номер с текстом СТОП.
На номере 0965324478 нужно отключить погоду с номера 107021 снимает деньги и ещё не тот город приходит пожалуйста отключите а то отцу 70 и ему не к чему
Як відмовитись від смс повідомлень за номером 107005, 107006 ?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Отправьте на эти же номера смс с текстом "СТОП"
ПОПРОБУЙТЕ -- STOP

Ответить