Вопрос

Коли планується подорожчання в тарифних планах?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Для мене -Київстар це синонім якості та надійності! Хотів уточнити, коли планується подорожчання в тарифних плянах, Адже метро та транспорт відсьогодні подорожчали, і мобільний зв'язок має коштувати відповідно, аби зберегти якість!

29 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
На этот вопрос никто не ответит
Уровень пользователя 2
Когда на Киевстаре останется три абонента. Будете платить сколько вашей душе угодно.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Когда на Киевстаре останется три абонента. Будете платить сколько вашей душе угодно.
Краще так, ніж мати купу грішників, які навіть не розуміють скільки благодатті має наш Великий Титан Мобільного Зв'язку. Поки не піздно берить валізу та документи та йдіть покайтеся до ЦОА, бо тоді станеться Велике Горе. Головне: бережіть цноту мобільного телефону. Хай благодать Київстар залишиться з Вами.
Уровень пользователя 2
Отправить значок
А хіба подорожчання в тарифних планах вже не відбулось???
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
А хіба подорожчання в тарифних планах вже не відбулось???
нажаль, ще ні...
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Kaliniv D, дякуємо за вашу вірність Компанії Київстар🤗
Поки що інформація про подорожчання тарифів не надходила.
Як тільки з'являться актуальні дані, побачити їх можна буде на нашому офіційному сайті в розділі "Центр новин" .
Уровень пользователя 4
@Kaliniv D, дякуємо за вашу вірність Компанії Київстар🤗

Поки що інформація про подорожчання тарифів не надходила.
Як тільки з'являться актуальні дані, побачити їх можна буде на нашому офіційному сайті в розділі "Центр новин" .

А можна і мені таку чашечку. А то від красних конкурентів у мене вже є.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@zh.zhrvlv, таку чашечку можна отримати 😉 Запрошую вас бути активним користувачем спільноти і надавати поради нашим абонентам, згідно до послуг компанії. Найактивніші отримують різноманітні подаруночки. 🤗
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Когда на Киевстаре останется три абонента. Будете платить сколько вашей душе угодно.Краще так, ніж мати купу грішників, які навіть не розуміють скільки благодатті має наш Великий Титан Мобільного Зв'язку. Поки не піздно берить валізу та документи та йдіть покайтеся до ЦОА, бо тоді станеться Велике Горе. Головне: бережіть цноту мобільного телефону. Хай благодать Київстар залишиться з Вами.
Cкільки ж тобі платить , що так старанно...

@OleksandrIvanov Лично мне не платил Киевстар и точно такую же кружку как у него подарили, а еще гермокружку, powerbank какой-то fit-брелок футболку, А ещё в офис тот что в Киеве на Дегтяревской приглашали, только я не смог приехать занят был. 😊 Так что, сообщение от этой скромной девочки @Valentyna выше написано, всё правда. @Kaliniv D - такой же абонент, а может даже и владелец торговой точки в городе Днепр Украина. Вероятность вылизывания 😀 у него низкая. Кроме него здесь еще несколько активных пользователей амбассадаров есть.

Я вот лично с этим сотрудником незнаком @Alena.Sliusar которая организовала это сообщество здесь, от лица компании продвигает решения компании. Открытая ко всем пользователям в общении, и благодарная.

Когда на Киевстаре останется три абонента. Будете платить сколько вашей душе угодно.Краще так, ніж мати купу грішників, які навіть не розуміють скільки благодатті має наш Великий Титан Мобільного Зв'язку. Поки не піздно берить валізу та документи та йдіть покайтеся до ЦОА, бо тоді станеться Велике Горе. Головне: бережіть цноту мобільного телефону. Хай благодать Київстар залишиться з Вами.
Cкільки ж тобі платить Говностар, що так старанно вилизуєш його дупу?
@OleksandrIvanov Лично мне не платил Киевстар и точно такую же кружку как у него подарили, а еще гермокружку, powerbank какой-то fit-брелок футболку, А ещё в офис тот что в Киеве на Дегтяревской приглашали, только я не смог приехать занят был. 😊 Так что, сообщение от этой скромной девочки @Valentyna выше написано, всё правда. @Kaliniv D - такой же абонент, а может даже и владелец торговой точки в городе Днепр Украина. Вероятность вылизывания 😀 у него низкая. Кроме него здесь еще несколько активных пользователей амбассадаров есть.

Я вот лично с этим сотрудником незнаком @Alena.Sliusar которая организовала это сообщество здесь, от лица компании продвигает решения компании. Открытая ко всем пользователям в общении, и благодарная.

Питання було до Вас?!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
OleksandrIvanov написав:Питання було до Вас?!

@OleksandrIvanov Нет! 😎
Любой абонент имеет право на собственно мнение. 🤗 Ваше право читать либо игнорировать.

@OleksandrIvanov Нет! 😎

Любой абонент имеет право на собственно мнение. 🤗 Ваше право читать либо игнорировать.

Вашої особистої думки не побачив. Прочитав історію про чашечку, яка якимось боком стосується питання про підвищення тарифів. І дякую за уточнення, що місто Дніпро, то Україна😀
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

@OleksandrIvanov Нет! 😎

Вашої особистої думки не побачив. Прочитав історію про чашечку, яка якимось боком стосується питання про підвищення тарифів. І дякую за уточнення, що місто Дніпро, то Україна😀

Если некоторые абоненты плохо видят, киевстар может очки подарить?🤓
Сообщение объединили с темой, - если вам не нравиться дискуссия модератор @Valentyna тему остановит от комментариев, когда освободиться от другой рутинной работы.
@Aleksei.Sivokhin
Мені не відомо, чи дарує Київстар окуляри!
Києвстар знову обман та знову драконівськи тарифи.
Це мій тариф. НазваУмовиЗалишок
Дзвінки в мережіБЕЗЛІМ
Дзвінки на інші мобільні100хв/ місяць
99хв.
SMS по Україні1,00грн/ 50 SMS до кінця доби
Iнтернет 3000МБ/ місяць
2 628МБ
Хвилини на міські номери1,50грн/ хв

Коштував мені цей тариф 35 гривень в місяць. Я дуже мало спілкуюсь. 2..3 рази в місяць дзвоню та декілька разів заходжу до інтернету.
Та ось києвстар знову вже у котрий раз без мого відому хочк перевести мене на більш дорогий тариф з оплатою у 55 гривень у місяць на тариф Київстар 3g+ Онлайн або взагалі з оплатою у 100 або у 150 гривень, звісно мене таке не влаштовує. Мене ні хто не питає хочу я цього чи ні. Сьогодні навіть з оператором неможливо поспіскуватись бо їх взагалі вимкнули.

Назва Київстар 3g+ Онлайн Ціна тарифу 55 гривень на 4 тижні навіть не на місяць
Дзвінки в мережі БЕЗЛІМ
Дзвінки на інші мобільні100хв/ місяць
100хв.
SMS по Україні 2,00грн/ 100 SMS до кінця доби
Iнтернет 5000МБ/ місяць
5000МБ
Хвилини на міські номери1,50грн/ хв

Навіщо мені платити за ваш інтернет який ви добавили (2000) яким я не корестуюсь, майже. Навіщо мені платити за смс якими я не корестуюсь. Ви лише змінили назву тарифу. Тариф майже таким і залишився. ВИ ГРАБУЄТЕ ЛЮДЕЙ. Києвстар грабує людей.

Залишається лише два варіанти, або подавати до суду, або змінювати ваш гнелий києвстар на іншого оператора !
Навіть зараз усі оператори вимкнені. Навіть зараз неможливо створити у спыльноты киэвстар тему для обговорення. Усе блокують шоб люди не створювали паніку з цими драконівськими тарифами.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
@1Vitali1 У меня такая же ситуация, с тариф 35 грн на 55 грн — принципиально не перехожу, номер только для входных звонков и sms

Пользуюсь Vodafone номер тариф старый 200 Мб в день, даже на vodafone.zahid не перехожу, — принудительно оператор не имеют права перевести,

Маркетинговая политика, у всех операторов гласит следующее. В каждом тарифном пакете должна быть услуга мобильный Интернет. Почему-то по-умолчанию киевстар забыли об абонентах с кнопочными бабушкофонами, и уже давно. 🤔
Вот так и получается:Малолетки, те что возрастная категория до 25 лет это в основном Киевстар ориентируется на Целевую Аудиторию имеют возможность купить смартфон, чем круче и тем лучше. По-типу чтобы фрэнды завидовали, или в инсту либо фейсбук — спамить своими детскими историями.
А вот их родителям, это ЦА возрастная категория от 33 до 65+ лет вполне устроит кнопочный телефон. Сюда еще входят 🤓 2% нищебродов всея Украины принципиально не покупающие смартфонов
Уровень пользователя 2
Отправить значок

Калинів написав:Коли планується подорожчання в тарифних планах?

З 1.10-2019!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Вже подорожчало

Уровень пользователя 4

Вже подорожчало

Не все, контракт переплюнет прейпед.

значит, опять будет как былые времена: дорогой Киевстар -- для состоятельных парней и дешевый Лайф -- для школоты, студентов и остальных нищебродов :) ;)

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Вже подорожчало

Не все, контракт переплюнет прейпед.

Контракт завджи був кращим

Контракт был хорош,  но с 22.10 тарифы поменяют, как я догадываюсь будет подорожание. Ну понятно что 150 грн за безлим пакет это очень)) мало для киевстара

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Коли можна очікувати на підвищення цін?

Отправить значок +1

@Kaliniv D, можна очікувати вже через кілька місяців. 

Такого комментария я еще тут не видел... KalinivD!!) У вас наверное пожизненный безплатный безлим от киевстара)

Ответить